Proprietăți unice: 0
Proprietari: 0

Anunțuri relevante din apropiere.

Agenție

Mai mult de un an
4

29.000 €
7.25 € / mp

Teren 4000 mp intravilan de vanzare localitatea ...

Bârzava

La ~5km distanță

4.000 mp teren
Construcții
Agenție

1 săptămână în urmă
4

20.000 €
6.95 € / mp

Teren de vânzare Intravilan 2878 mp în Groșii N ...

Bârzava

La ~5km distanță

2.878 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
8

15.000 €
5.69 € / mp

Teren construibil de vânzare 990mp în Barzava, ...

Bârzava

La ~5km distanță

2.635 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
1

11.000 €
4.37 € / mp

Teren intravilan in Belotint, jud. Arad.

Belotinț

La ~10km distanță

2.520 mp teren
Construcții
Agenție

11 luni în urmă
1

11.000 €
4.37 € / mp

Teren intravilan in Belotint, jud. Arad.

Belotinț

La ~10km distanță

2.520 mp teren
Agenție

11 luni în urmă
1

5.700 €
0.98 € / mp

Teren extravilan impadurit in Belotint, jud. Ar ...

Belotinț

La ~10km distanță

5.800 mp teren
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
1

5.700 €
0.98 € / mp

Teren extravilan impadurit in Belotint, jud. Ar ...

Belotinț

La ~10km distanță

5.800 mp teren
Extravilan
Pădure
Agenție

10 luni în urmă
1

14.100 €
12.02 € / mp

Teren intravilan, in exclusivitate, in Belotint ...

Belotinț

La ~10km distanță

1.173 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
1

23.000 €
9.13 € / mp

Teren intravilan, in exclusivitate, in Belotint ...

Belotinț

La ~10km distanță

2.520 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
1

23.000 €
9.13 € / mp

Teren intravilan, in exclusivitate, in Belotint ...

Belotinț

La ~10km distanță

2.520 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
1

14.100 €
12.02 € / mp

Teren intravilan, in exclusivitate, in Belotint ...

Belotinț

La ~10km distanță

1.173 mp teren
Dezvoltator

10 luni în urmă
3

126.300 €
16.49 € / mp

Teren + Constructie de vanzare in Varadia de Mu ...

Vărădia de Mureș

La ~10km distanță

7.661 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
2

8.700 €
3.52 € / mp

Teren varadia de mures

Vărădia de Mureș

La ~10km distanță

2.470 mp teren
Agenție

4 săptămâni în urmă
3

20.000 €
6.22 € / mp

Teren intravilan 3215mp Varadia de Mure? , Jude ...

Vărădia de Mureș

La ~10km distanță

3.215 mp
3.215 mp teren
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
1

4.400 €
1.02 € / mp

Teren extravilan in Belotint, jud. Arad.

Conop

La ~15km distanță

4.300 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

11 luni în urmă
1

4.400 €
1.02 € / mp

Teren extravilan in Belotint, jud. Arad.

Conop

La ~15km distanță

4.300 mp teren
Agenție

6 luni în urmă
4

15.000 €
0.65 € / mp

Pădure de foioase – Dorgoș, județul Arad

Dorgoș

La ~20km distanță

23.000 mp teren
Pădure
Extravilan
Agenție

10 luni în urmă
4

12.000 €
8.09 € / mp

Teren și casă în Odvoș

Odvoș

La ~20km distanță

1.483 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
31

26.000 €
29.000 €
8.75 € / mp

Loc de casă în Odvoș - Conop 3000mp

Odvoș

La ~20km distanță

2.970 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an

5.500 €
0.10 € / mp

Teren Agricol 18 ha

Ususău

La ~20km distanță

55.000 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
4

10.500 €
8.33 € / mp

Teren intravilan în Ususău

Ususău

La ~20km distanță

1.260 mp teren
Intravilan
Agricol
Agenție

6 luni în urmă
2

44.700 €
1.50 € / mp

Padure de stejar, Ususau, suprafata 29.800 mp, ...

Ususău

La ~20km distanță

29.800 mp teren
f.s. 70 m
Pădure
Extravilan
Agenție

5 luni în urmă
2

89.400 €
3 € / mp

Padure de stejar, Ususau, suprafata 29.800 mp, ...

Ususău

La ~20km distanță

29.800 mp
29.800 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
5

214.000 €
3.57 € / mp

Teren extravilan de 5,99 ha, ideal pentru balas ...

Ususău

La ~20km distanță

59.900 mp
59.900 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
24

45.809 €
1 € / mp

Teren Extravilan în mijlocul naturii.

Mădrigești

La ~20km distanță

45.809 mp teren
Pădure
Extravilan
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
9

20.160 €
7 € / mp

Vand teren intravilan Mustesti (com. Gurahont)

Mustești

La ~20km distanță

2.880 mp teren
Agenție

4 săptămâni în urmă
8

13.000 €
2.26 € / mp

Teren intravilan Dubesti

Ohaba Lungă

La ~25km distanță

5.754 mp
5.754 mp teren
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
4

1.210 €
0.55 € / mp

Terenuri agricole de vânzare în Arad – Comuna T ...

Tauț

La ~25km distanță

2.200 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

2 luni în urmă
4

5.500 €
5,500.00 € / mp

Terenuri agricole de vanzare in Arad Comuna Tau ...

Tauț

La ~25km distanță

1 mp teren
Agenție

6 luni în urmă
14

32.000 €
9.84 € / mp

De vanzare casa Taut-Arad

Tauț

La ~25km distanță

3.252 mp teren