Proprietăți unice: 0
Proprietari: 0

Anunțuri relevante din apropiere.

Agenție

Mai mult de un an
4

29.000 €
7.25 € / mp

Teren 4000 mp intravilan de vanzare localitatea ...

Bârzava

La ~5km distanță

4.000 mp teren
Construcții
Agenție

1 săptămână în urmă
4

20.000 €
6.95 € / mp

Teren de vânzare Intravilan 2878 mp în Groșii N ...

Bârzava

La ~5km distanță

2.878 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
8

15.000 €
5.69 € / mp

Teren construibil de vânzare 990mp în Barzava, ...

Bârzava

La ~5km distanță

2.635 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
1

11.000 €
4.37 € / mp

Teren intravilan in Belotint, jud. Arad.

Belotinț

La ~10km distanță

2.520 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
1

14.100 €
12.02 € / mp

Teren intravilan, in exclusivitate, in Belotint ...

Belotinț

La ~10km distanță

1.173 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
1

23.000 €
9.13 € / mp

Teren intravilan, in exclusivitate, in Belotint ...

Belotinț

La ~10km distanță

2.520 mp teren
Construcții
Dezvoltator

10 luni în urmă
3

126.300 €
16.49 € / mp

Teren + Constructie de vanzare in Varadia de Mu ...

Vărădia de Mureș

La ~10km distanță

7.661 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
4

12.000 €
8.09 € / mp

Teren și casă în Odvoș

Odvoș

La ~20km distanță

1.483 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
31

26.000 €
29.000 €
8.75 € / mp

Loc de casă în Odvoș - Conop 3000mp

Odvoș

La ~20km distanță

2.970 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
5

23.900 €
7.90 € / mp

Teren intravilan 3024 mp, în comuna Almaș, Arad

Almaș

La ~25km distanță

3.024 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
3

15.000 €
5.36 € / mp

LOC DE CASA IN ALMAS

Almaș

La ~25km distanță

2.800 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

11 luni în urmă
3

145.000 €
2.05 € / mp

Teren 7 ha. livada Buteni, Jud. Arad CF, acces ...

Buteni

La ~25km distanță

70.800 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
8

142.290 €
3 € / mp

Teren localitatea Petris, Arad

Petriș

La ~25km distanță

47.430 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

4 €
0 € / mp

Vand teren intravilan cu livada de gutui

Petriș

La ~25km distanță

8.900 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

6 luni în urmă
4

11.990 €
3.68 € / mp

Teren Intravilan Cuied 3260 mp Comision Zero %

Cuied

La ~25km distanță

3.260 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
25

13.000 €
43.05 € / mp

Teren intravilan de 302 mp în localitatea Șoimo ...

Șoimoș

La ~25km distanță

302 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
4

32.300 €
53.65 € / mp

Teren intravilan, zona de vile, in Livada

Livada

La ~25km distanță

602 mp teren
Construcții
Anunț publicat de 3 agenții cu prețuri cuprinse între 32,300 € și 34.000 €
Agenție

Mai mult de un an
6

24.500 €
44.55 € / mp

Parcele de 550 mp in Livada, cu toate utilitati ...

Livada

La ~25km distanță

550 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

7 luni în urmă
9

37.000 €
39.500 €
50.48 € / mp

Teren de 733 mp în Livada, cu gard finalizat, C ...

Livada

La ~25km distanță

733 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
1

23.500 €
47 € / mp

Teren intravilan 500mp Livada

Livada

La ~25km distanță

500 mp teren
Construcții
Agenție

8 luni în urmă
4

21.056 €
47 € / mp

Loc de casa de 448mp în Livada

Livada

La ~25km distanță

448 mp teren
Construcții
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 21,056 € și 21.103 €
Agenție

8 luni în urmă
4

225.000 €
45 € / mp

10 Parcelele de 540mp în Livada, Arad

Livada

La ~25km distanță

5.000 mp teren
Construcții
Agenție

8 luni în urmă
4

22.513 €
47 € / mp

Loc de casa de 479mp în Livada

Livada

La ~25km distanță

479 mp teren
Construcții
Anunț publicat de 5 agenții cu prețuri cuprinse între 22,513 € și 25.380 €
Agenție

Mai mult de un an
8

29.500 €
48.92 € / mp

Teren intravilan de vânzare uz Rezidențial cart ...

Livada

La ~25km distanță

603 mp teren
Construcții
Agenție

5 luni în urmă
1

15.800 €
5.49 € / mp

Teren intravilan, 2880 mp, comuna Sistarovat

Șiștarovăț

La ~25km distanță

2.880 mp teren
Construcții
Agenție

7 luni în urmă
3

24.000 €
16.67 € / mp

Teren de 1440mp în Lipova pentru o casă de vaca ...

Exterior Est, Lipova

La ~30km distanță

1.440 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
4

20.500 €
18.98 € / mp

Teren intravilan, 1080 mp, Lipova

Vest, Lipova

La ~30km distanță

1.080 mp teren
Construcții
Agenție

8 luni în urmă
3

20.800 €
16 € / mp

Terenuri 1300 mp, Lipova

Exterior Vest, Lipova

La ~30km distanță

1.300 mp teren
Construcții
Agenție

8 luni în urmă
3

59.000 €
15.95 € / mp

Terenuri 3699 mp, oras Lipova

Exterior Vest, Lipova

La ~30km distanță

3.699 mp teren
Construcții
Agenție

7 luni în urmă
1

110.000 €
40.46 € / mp

Teren intravilan, 2719 mp, oras Lipova

Central, Lipova

La ~30km distanță

2.719 mp teren
Construcții