Proprietar
Proprietăți unice: 17
Proprietari: 1
Agenție

1 săptămână în urmă
1

98.000 €
107.69 € / mp

Teren de vânzare – Eforie, județul Constanța ( ...

Central, Eforie Sud

910 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
1

85.000 €
93.41 € / mp

Teren de vanzare in Eforie Sud

Eforie Sud

910 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
3

48.000 €
57.000 €
161.07 € / mp

Teren construibil Bd. Republicii, Kosovari

Central, Eforie Sud

298 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

2 luni în urmă
3

49.000 €
98 € / mp

Teren de vanzare Eforie Sud,500 mp cu deschider ...

Eforie Sud

500 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
6

25.000 €
50 € / mp

De vânzare teren extravilan 500 mp, în Loc. Efo ...

Eforie Sud

500 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

3 luni în urmă
10

420.000 €
350 € / mp

Eforie Sud, primul la MARE, teren intravilan 1. ...

Central, Eforie Sud

1.200 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
7

45.000 €
37.50 € / mp

Teren Intravilan 1200 mp cu Deschidere la Doua ...

Sud, Eforie Sud

1.200 mp teren
Construcții
Agenție

4 luni în urmă
1

540.000 €
60 € / mp

Teren de vanzare Eforie Sud primul rand la Mare ...

Eforie Sud

9.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
7

900.000 €
900 € / mp

Teren ultracentral 1000 mp pe Faleza Eforie Sud

Central, Eforie Sud

1.000 mp teren
Construcții
Agenție

5 luni în urmă
8

614.922 €
726.000 €
512.44 € / mp

Teren de vânzare Eforie Sud cu PUZ aprobat si ...

Central, Eforie Sud

1.200 mp teren
Construcții
Agenție

6 luni în urmă
5

960.000 €
300 € / mp

Oportunitate rară de investiție la ma ...

Eforie Sud

3.200 mp teren
Construcții
Agenție

6 luni în urmă
6

220.000 €
240.000 €
275 € / mp

Teren 800 mp - Eforie Sud,Faleza - 220.000 euro ...

Eforie Sud

800 mp teren
Construcții
Agenție

7 luni în urmă
3

65.000 €
1,000.00 € / mp

Teren intravilan 612 mp Eforie Sub Investitie

Central, Eforie Sud

612 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
7

30.000 €
29.85 € / mp

Eforie Sud ,turn TV, teren intravilan 1005 mp

Central, Eforie Sud

1.005 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
1

55.000 €
164.18 € / mp

EFORIE SUD

Central, Eforie Sud

335 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
4

55.000 €
65.000 €
100 € / mp

Teren de vanzare in Eforie Sud

Eforie Sud

550 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
9

156.000 €
120 € / mp

Teren Intravilan, 1300mp , 150m de mare, Eforie ...

Est, Eforie Sud

1.300 mp teren
Construcții

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

10 luni în urmă
4

36.000 €
60 € / mp

Teren 600 mp la Steaua de Mare 2

Central, Eforie

La ~5km distanță

600 mp
600 mp teren
Agenție

10 luni în urmă

60.000 €
165.29 € / mp

EFORIE NORD LIDL

Eforie Nord

La ~5km distanță

363 mp teren
f.s. 26 m
Intravilan
Agricol
Agenție

Mai mult de un an
1

45.000 €
90 € / mp

Teren Statiunea Eforie Nord

Eforie

La ~5km distanță

500 mp teren

Agenție

Mai mult de un an
1

260 €
0.14 € / mp

Vand teren in Eforie Nord zona Grand

Eforie

La ~5km distanță

1.875 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
1

200 €
0.20 € / mp

Vand teren in Eforie Nord zona Grand

Eforie

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
1

85.000 €
93.41 € / mp

Teren de vanzare in Eforie Sud

Eforie

La ~5km distanță

910 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
10

114.900 €
242.41 € / mp

Teren de vanzare in Eforie Nord, central, 474mp ...

Central, Eforie Nord

La ~5km distanță

474 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
4

20.000 €
28.57 € / mp

Teren intravilan, 700 mp - Eforie Nord

Vest, Eforie Nord

La ~5km distanță

700 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
4

250.000 €
231.05 € / mp

Teren intravilan 1080mp Eforie Nord Centru

Central, Eforie Nord

La ~5km distanță

1.082 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
4

100.000 €
277.78 € / mp

Teren360mp Eforie Nord Exclusivitate

Central, Eforie Nord

La ~5km distanță

360 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
2

28.500 €
87.69 € / mp

Eforie Nord teren intravilan

Nord-Vest, Eforie Nord

La ~5km distanță

325 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
10

2.300.000 €
23 € / mp

Vanzari terenuri in Agigea zona Golful Pescarul ...

Eforie

La ~5km distanță

100.000 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
8

195.000 €
684.21 € / mp

Teren construcții, vedere frontala la mare și C ...

Sud, Eforie Nord

La ~5km distanță

285 mp teren
Construcții