Proprietăți unice: 702
Proprietari: 51
Agenție

4 zile în urmă
2

91.000 €
140 € / mp

Teren pretabil casa, 650 mp, utilitati, Halta B ...

Bordei, Craiova

650 mp teren
Construcții
Agenție

5 zile în urmă
2

182.980 €
140 € / mp

Teren pretabil 2 case, 1307 mp, utilitati, Halt ...

Bordei, Craiova

1.307 mp teren
Construcții
Agenție

1 săptămână în urmă
3

880.000 €
88 € / mp

Teren Craiova / Strada maslinului 10.000 m2 Spi ...

Bariera Vâlcii, Craiova

10.000 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

1 săptămână în urmă
8

90.000 €
111.25 € / mp

Teren de vanzare/Craiova

Bariera Vâlcii, Craiova

809 mp teren
Construcții
Agenție

1 săptămână în urmă
1

60.000 €
150 € / mp

Teren intravilan, 400 mp, Lapus Arges

Lăpuș Argeș, Craiova

400 mp teren
Construcții
Agenție

1 săptămână în urmă
1

220.000 €
582.01 € / mp

Teren intravilan, 378 mp , Craiova, zona Simplo ...

Brazda lui Novac, Craiova

378 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

269.800 €
899.33 € / mp

Teren central DE VANZARE cu construcție existen ...

Central, Craiova

300 mp teren
Construcții
Agenție

2 săptămâni în urmă
2

93.000 €
131.36 € / mp

Teren +casa renovabila/demolabila POPOVENI/uiti ...

Popoveni, Craiova

708 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
3

91.200 €
48 € / mp

Teren Craiova Calea Severinului,in spatele maga ...

Calea Severinului, Craiova

1.900 mp teren
Construcții
Agenție

2 săptămâni în urmă
2

75.000 €
80.000 €
441.18 € / mp

Teren 170 mp + Constructie demolabila, Craiova, ...

Lascăr Catargiu, Craiova

170 mp teren
Construcții
Agenție

Ieri
9

89.000 €
222.50 € / mp

Teren intravilan, 400 mp, front 14 ml, zona deo ...

Plaiul Vulcanești, Craiova

400 mp
400 mp teren
Agenție

Ieri
3

329.000 €
658 € / mp

Teren intravilan, 500 mp, 18 ml front stradal, ...

Central, Craiova

500 mp
500 mp teren
Agenție

Ieri
1

22.500 €
50 € / mp

Parcele 350-450 mp intravilan, zona Simnicu de ...

Central, Craiova

450 mp
450 mp teren
Agenție

3 zile în urmă
1

205.000 €
33.06 € / mp

Teren extravilan de vanzare, 6200 mp, in spate ...

Brazda lui Novac, Craiova

6.200 mp
6.200 mp teren
Agenție

3 zile în urmă
5

70.000 €
175 € / mp

Teren intravilan de vanzare, 400 mp, front 16 m ...

Popoveni, Craiova

400 mp
400 mp teren
Agenție

4 zile în urmă
2

60.000 €
100 € / mp

Teren intravilan 600 mp, front 18 m, toate util ...

Popoveni, Craiova

600 mp
600 mp teren
Agenție

4 zile în urmă
2

90.000 €
100 € / mp

Teren intravilan 900 mp, front 27 m, toate util ...

Popoveni, Craiova

900 mp
900 mp teren
Agenție

4 zile în urmă
2

30.000 €
64.24 € / mp

Teren intravilan, 467 mp, pentru casa, zona Peu ...

Brazda lui Novac, Craiova

467 mp
467 mp teren
Agenție

4 zile în urmă
4

50.000 €

Teren intravilan, 750 mp, zona Isalnita

Central, Craiova

f.s. 13 m
Agenție

4 zile în urmă
3

170.000 €
36.32 € / mp

Teren extravilan, 4680 mp, deschidere directa C ...

Brazda lui Novac, Craiova

4.680 mp
4.680 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
1

245.000 €
402.96 € / mp

Teren, 608 mp - pretabil : clinica, blocuri, ca ...

1 Mai, Craiova

608 mp teren
Construcții
Agenție

6 zile în urmă
6

519.375 €
125 € / mp

Teren intravilan, 4155mp, D 29ml, zona Nitela-C ...

Bariera Vâlcii, Craiova

4.155 mp
4.155 mp teren
Agenție

6 zile în urmă
4

156.000 €
249.60 € / mp

Teren Bariera Valcii

Bariera Vâlcii, Craiova

625 mp
625 mp teren
Agenție

6 zile în urmă
9

6.000 €
2 € / mp

PORTOFOLIU AGRICOL PREMIUM 3.000 HA SUDUL ROMAN ...

Brazda lui Novac, Craiova

3.000 mp
3.000 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
3

295.000 €
491.67 € / mp

Craiova | Teren 17.400 mp | Deschidere 350 ml l ...

Est, Craiova

600 mp
17.400 mp teren
Agricol
Agenție

1 săptămână în urmă
3

50.000 €
115.21 € / mp

Teren de vanzare Popoveni!!!!!!

Gării, Craiova

434 mp
434 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
4

120.000 €
188.68 € / mp

Teren intravilan, 636 mp, D: 13,55ml, Romanesti

Romanești, Craiova

636 mp
636 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
1

450 €
0.72 € / mp

Teren zona Spitalului Jude?ean Nr1-622mp

Calea București, Craiova

622 mp
622 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
2

210.000 €
105.16 € / mp

Teren intravilan 1997 mp, strada asfaltata, zon ...

Bariera Vâlcii, Craiova

1.997 mp
1.997 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
3

900.000 €
69.23 € / mp

Teren intravilan 13.000 mp, ideal hale - invest ...

Central, Craiova

13.000 mp
13.000 mp teren

Terenuri de vânzare în Craiova, Județul Dolj

Craiova, un oraș cu o bogată istorie și cultură, oferă oportunități excelente pentru investitori și dezvoltatori. Zona beneficiază de accesibilitate bună și facilități variate. Imoradar24.ro a analizat piața terenurilor de vânzare din Craiova, iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu al terenurilor este de aproximativ 99.000 euro, cu oferte care încep de la 4.420 euro, ceea ce face ca zona să fie considerată accesibilă comparativ cu media națională de 100.489 euro.
  • Dimensiuni variate: Terenurile disponibile au dimensiuni cuprinse între 11 m² și 24.834 m², oferind opțiuni pentru diverse tipuri de dezvoltări.
  • Prețuri per m²: Prețul mediu pe metru pătrat este de 74 euro, iar cel mai mare preț pe metru pătrat atinge 4.191 euro.
  • Disponibilitate rapidă: Terenurile rămân online în medie 103 zile, indicând o piață activă.

Craiova reprezintă o alegere excelentă pentru cei interesați de achiziția de terenuri, având un potențial semnificativ pentru dezvoltare. Ești pregătit să explorezi oportunitățile din Craiova? Descoperă acum terenurile de vânzare!