Proprietăți unice: 1
Proprietari: 0
Agenție

3 luni în urmă
1

600.000 €
80 € / mp

Teren intravilan, 7500 mp - zona Ecoplant - Met ...

Nord-Est, Craiova

7.500 mp teren
Construcții

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

Mai mult de un an
2

30.000 €
88.24 € / mp

Parcele teren intravilan, 340 mp, zona Valea Fe ...

Central, Craiova

La ~5km distanță

340 mp teren
f.s. 18 m
Agenție

Mai mult de un an
1

20.000 €
5.69 € / mp

Teren 3516 mp cu construc?ii, zona Cotofenii di ...

Central, Craiova

La ~5km distanță

3.516 mp teren
f.s. 14 m
Agenție

Mai mult de un an
5

28.000 €
29.150 €
52.83 € / mp

Teren intravilan cu acces la toate utilita?ile, ...

Central, Craiova

La ~5km distanță

530 mp teren
f.s. 23 m

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

11 luni în urmă
2

75.000 €
27.55 € / mp

Teren ideal pentru constructie, 2722 mp in Gher ...

Central, Craiova

La ~5km distanță

2.722 mp teren
f.s. 15 m
Agenție

Mai mult de un an
5

375.000 €
50 € / mp

Teren IV 7.500 mp, toate utilita?ile la front d ...

Central, Craiova

La ~5km distanță

7.500 mp teren
f.s. 25 m
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

3.425.200 €
50 € / mp

Vand teren intravilan craiova

Central, Craiova

La ~5km distanță

68.504 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
2

100.000 €
50 € / mp

Teren intravilan de 2000 mp in Carcea, langa st ...

Central, Craiova

La ~5km distanță

2.000 mp
2.000 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
3

65.000 €
125.48 € / mp

Teren intravilan 518 mp, zona Ionumi - Ford

Central, Craiova

La ~5km distanță

518 mp
518 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
2

24.000 €
43.64 € / mp

Teren intravilan 550 mp, stradal, zona Podari

Central, Craiova

La ~5km distanță

550 mp teren
f.s. 20 m
Agenție

Mai mult de un an
8

178.620 €
130 € / mp

Agentie vand teren intravilan 1374 mp ,Drumul M ...

Central, Craiova

La ~5km distanță

1.374 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
6

107.850 €
110.05 € / mp

Teren Drumul Muntenilor, 980 mp, 2 deschideri

Central, Craiova

La ~5km distanță

980 mp
980 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
3

21.000 €
52.50 € / mp

Teren extravilan cu o suprafata de 400mp. Albes ...

Central, Craiova

La ~5km distanță

400 mp teren
f.s. 30 m
Agenție

Mai mult de un an
4

450.000 €
45 € / mp

Teren 10.000 mp cu deschidere 55 ml la DE, zona ...

Central, Craiova

La ~5km distanță

10.000 mp teren
f.s. 55 m
Agenție

Mai mult de un an
3

35.000 €
70 € / mp

Teren intravilan, 500 mp cu certificat de urban ...

Central, Craiova

La ~5km distanță

500 mp
500 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
1

36.500 €
52.59 € / mp

Teren intravilan de vanzare, 694 mp, zona Preaj ...

Central, Craiova

La ~5km distanță

694 mp teren
f.s. 19 m
Agenție

Mai mult de un an
3

130.000 €
1.49 € / mp

Teren extravilan, 8,7 ha, deschidere E79, zona ...

Central, Craiova

La ~5km distanță

87.120 mp
87.120 mp teren
Agenție

11 luni în urmă
3

113.000 €
44.16 € / mp

Teren intravilan, 2559 mp, zona Sitoaia

Central, Craiova

La ~5km distanță

2.559 mp teren
f.s. 41 m
Agenție

Mai mult de un an
1

83.000 €
16.22 € / mp

Teren 5117 mp intravilan, zona de Almaj

Central, Craiova

La ~5km distanță

5.117 mp teren
f.s. 20 m
Agenție

Mai mult de un an
2

142.530 €
30 € / mp

Teren 4761 mp , zona ?imnicul de Jos

Central, Craiova

La ~5km distanță

4.751 mp
4.751 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
3

340.000 €
68 € / mp

Teren zona Centura de Nord, suprafata 5000mp

Nord, Craiova

La ~5km distanță

5.000 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
5

300.000 €
350.000 €
3,061.22 € / mp

Teren intravilan – Centura de Nord

Exterior Nord, Craiova

La ~5km distanță

3.613 mp teren
Construcții
Anunț publicat de 3 agenții cu prețuri cuprinse între 300,000 € și 360.000 €
Agenție

Mai mult de un an
2

45.000 €
21.27 € / mp

Teren intravila, 1058/1058 mp, zona Isalnita

Central, Craiova

La ~5km distanță

2.116 mp teren
f.s. 11 m
Agenție

Mai mult de un an
3

210.000 €
70 € / mp

Teren intravilan industrial, 3000 mp, zona Serp ...

Central, Craiova

La ~5km distanță

3.000 mp teren
f.s. 70 m
Agenție

2 luni în urmă
2

117.000 €

Teren 1800 mp, extravilan, zona Steaua Nordului

Nord, Craiova

La ~5km distanță

f.s. 13 m
Agenție

2 luni în urmă

70.000 €
41.54 € / mp

Teren intravilan Almaj, 1685 mp, deschidere 40m ...

Central, Craiova

La ~5km distanță

1.685 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
6

143.000 €
65 € / mp

Centura de Nord ,2200mp

Nord, Craiova

La ~5km distanță

2.200 mp
2.200 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
6

460.000 €
498.37 € / mp

Teren 923mp - toate utilitatiile - investitie - ...

Central, Craiova

La ~5km distanță

923 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
6

9.410.000 €

Oportunitate investi?ie! Teren 6 ha, Craiova, B ...

Central, Craiova

La ~5km distanță

f.s. 4 m
Agenție

4 luni în urmă
2

35.000 €
14.75 € / mp

Teren extravilan cu o suprafata de 2373 mp in R ...

Central, Craiova

La ~5km distanță

2.373 mp
2.373 mp teren