Proprietăți unice: 6
Proprietari: 1
Agenție

5 luni în urmă
1

115.000 €
39.66 € / mp

Teren intravilan 2900 mp – Florești ...

Florești, Cluj-Napoca

2.900 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
5

750.000 €

De vanzare teren intravilan langa viitoarea sta ...

Florești, Cluj-Napoca

Agenție

3 luni în urmă
1

193.500 €
15 € / mp

Oportunitate. 4 parcele de teren extravilan lan ...

Florești, Cluj-Napoca

12.900 mp
12.900 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

Mai mult de un an
1

495.000 €
270.79 € / mp

Teren 1828 mp, Luna de Sus, Floresti

Florești, Cluj-Napoca

1.828 mp teren
f.s. 47 m
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

192.000 €
16 € / mp

De vanzare teren cu front la , LAC.

Florești, Cluj-Napoca

12.000 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
4

1.600.000 €
800 € / mp

Vanzare floresti

Florești, Cluj-Napoca

2.000 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

10 luni în urmă
1

169.500 €
148.42 € / mp

Teren intravilan 1142mp, constructie duplexuri, ...

Florești

La ~5km distanță

1.142 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
9

145.000 €
50 € / mp

Teren de vanzare – 900 mp si 2000 mp, zona cent ...

Florești

La ~5km distanță

2.900 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

10 luni în urmă
1

155.000 €
135.96 € / mp

Teren pentru constructii, 1140 mp, zona Crizant ...

Florești

La ~5km distanță

1.140 mp teren
Construcții

Agenție

10 luni în urmă
1

300.000 €
30 € / mp

Teren foarte bun pentru investitie pe Stejarulu ...

Florești

La ~5km distanță

10.000 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
1

274.400 €
49 € / mp

Teren extravilan, 5600mp, zona Vidului

Florești

La ~5km distanță

5.600 mp teren
f.s. 70 m
Extravilan
Agricol
Agenție

10 luni în urmă
1

632.500 €
50 € / mp

Oportunitate, Teren pentru investitie, 12.500 m ...

Florești

La ~5km distanță

12.650 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
4

990.000 €
40.91 € / mp

De vanzare teren intravilan in Floresti, 24.20 ...

Florești

La ~5km distanță

24.200 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
2

381.200 €
200 € / mp

Teren constructie duplex 1906mp front 18ml Iazu ...

Florești

La ~5km distanță

1.906 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
3

85.000 €
121.43 € / mp

Teren intravilan 700mp , zona Valea Gârbăului

Florești

La ~5km distanță

700 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
4

159.500 €
116.08 € / mp

Teren 1370mp cu front de 38 mp Donath Park

Florești

La ~5km distanță

1.374 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
1

350.000 €
97.22 € / mp

Teren 3600mp latime 23ml zona strazii Narciselo ...

Florești

La ~5km distanță

3.600 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
3

550.000 €
94.83 € / mp

Oportunitate investitie, teren autorizat duplex ...

Florești

La ~5km distanță

5.800 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
7

115.000 €
164.29 € / mp

Teren cu casa demolabila, strada Closca

Florești

La ~5km distanță

700 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
2

148.960 €
70 € / mp

Teren intravilan , zona de servicii si activita ...

Florești

La ~5km distanță

2.128 mp teren
Intravilan
Agricol
Agenție

10 luni în urmă
1

330.000 €
125 € / mp

Teren Intravilan, 2.640 mp, Zona Terra

Florești

La ~5km distanță

2.640 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
2

198.720 €
69 € / mp

Teren extravilan |Centura Donath

Florești

La ~5km distanță

2.880 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

6 luni în urmă
4

112.800 €
18.19 € / mp

Teren spectaculos, ideal pentru cabana, parcela ...

Florești

La ~5km distanță

6.200 mp teren
f.s. 70 m
Agenție

7 luni în urmă
1

1.311.460 €
230.08 € / mp

Teren intravilan, 5700mp, Flore?ti, zona centra ...

Florești

La ~5km distanță

5.700 mp teren
f.s. 16 m
Agenție

9 luni în urmă
1

4.000 €
363.64 € / mp

Parcari/garaje Floresti,Apahida, Cluj-Napoca

Florești

La ~5km distanță

11 mp teren
Intravilan
Agricol
Agenție

8 luni în urmă
1

675.000 €
150 € / mp

Teren de vanzare , 4.500 mp-Front de 50 mp ,Flo ...

Florești

La ~5km distanță

4.500 mp teren
Construcții
Agenție

8 luni în urmă
2

198.000 €
130.26 € / mp

Teren intravilan de vanzare, 1.550 mp, Flore?ti ...

Florești

La ~5km distanță

1.520 mp teren
f.s. 15 m
Agenție

8 luni în urmă
5

139.500 €
303.26 € / mp

Duplex autorizat 500 mp zona vivo

Florești

La ~5km distanță

460 mp teren
Construcții
Anunț publicat de 10 agenții cu prețuri cuprinse între 139,500 € și 155.000 €
Agenție

8 luni în urmă
6

132.000 €
264 € / mp

Teren de duplex autorizat, 500 mp , zona Tauti

Florești

La ~5km distanță

500 mp teren
Construcții
Agenție

8 luni în urmă
7

450.000 €
140.63 € / mp

Teren intravilan pentru constructii de vanzare ...

Florești

La ~5km distanță

3.200 mp teren
Construcții