Proprietăți unice: 3664
Proprietari: 369
Agenție
Promovată

1 lună în urmă
11

107.900 €
78.99 € / mp

Teren intravilan la 14 km Cluj, 1366mp, Valcele ...

Vâlcele

1.366 mp teren
Construcții
Agenție

Ieri
3

295.000 €
223.99 € / mp

Teren in Grigorescu, zona Hotel Napoca, 1317 mp ...

Grigorescu, Cluj-Napoca

1.317 mp teren
Construcții
Agenție

Ieri
1

285.000 €
98.28 € / mp

2900 mp teren cu Autorizatie de constructie sit ...

Feleacu

2.900 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

Ieri
14

99.900 €
19.98 € / mp

Teren de vânzare/schimb 5.000 mp, situat în Măg ...

Măguri

5.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Ieri
4

235.360 €
80 € / mp

Teren intravilan de vânzare | 2942 mp | Ciurila ...

Ciurila

2.942 mp teren
Construcții
Agenție

Ieri
7

55.000 €
83.71 € / mp

Teren cu pârâu si casa batraneasca, 25 min de C ...

Boju

657 mp teren
Construcții
Agenție

Ieri
3

12.900 €
29.66 € / mp

Teren Ideal pentru Cabană | Stațiunea Mărișel | ...

Mărișel

435 mp teren
Extravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
1

120 €
0.04 € / mp

vand teren tauti cluj

Tăuți

3.200 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Ieri
6

84.900 €
88.53 € / mp

Comision 0% Teren intravilan 959mp | Front 40m| ...

Dezmir

959 mp teren
Construcții
Agenție

2 zile în urmă
1

209.000 €
513.51 € / mp

Teren intravilan constructii de vanzare in Bor ...

Borhanci, Cluj-Napoca

407 mp teren
Construcții
Agenție

2 zile în urmă
3

520.000 €
926.92 € / mp

Teren de vanzare ideal pentru casa individuala ...

Zorilor, Cluj-Napoca

561 mp teren
Construcții
Agenție

2 zile în urmă
4

203.000 €
35 € / mp

Teren cu functiuni multiple Apahida - construir ...

Apahida

5.800 mp teren
Intravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

2 zile în urmă
1

345.000 €
473.25 € / mp

Teren construibil Duplex

Bulgaria, Cluj-Napoca

729 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

2 zile în urmă
8

285.000 €
474.21 € / mp

Teren construibil imediat intr-o zona excelenta ...

Mărăști, Cluj-Napoca

601 mp teren
Construcții
Agenție

3 zile în urmă
9

700.000 €
744.68 € / mp

Vand teren autorizat cu 4 unitati locative

Dâmbul Rotund, Cluj-Napoca

940 mp teren
Construcții
Agenție

3 zile în urmă
9

330.000 €
120.75 € / mp

Teren intravilan de 2733mp pentru casa individu ...

Feleacu

2.733 mp teren
Construcții
Agenție

3 zile în urmă
1

409.000 €
511.25 € / mp

Teren intravilan 800 mp cu PUZ aprobat – ...

Bună Ziua, Cluj-Napoca

800 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
1

53.000 €
121 € / mp

Teren de casa

Sud, Câmpia Turzii

438 mp teren
Construcții
Agenție

3 zile în urmă
3

99.000 €
31.99 € / mp

Teren de vanzare in Martinesti

Mărtinești

3.095 mp teren
Construcții
Agenție

4 zile în urmă
3

212.294 €
566.12 € / mp

Teren de 375mp cu proiect autorizat: D+P+E -zon ...

Iris, Cluj-Napoca

375 mp teren
Construcții
Agenție

4 zile în urmă
12

490.000 €
232.45 € / mp

Teren intravilan de 2108 mp, cu casa, zona exce ...

Dâmbul Rotund, Cluj-Napoca

2.108 mp teren
Construcții
Agenție

6 zile în urmă
2

79.000 €
158 € / mp

Teren 500 mp, front de 25 mp, Zona Lombului

Dâmbul Rotund, Cluj-Napoca

500 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

6 zile în urmă
1

125.000 €
46.30 € / mp

Comision 0 %! Teren intravilan 2700 mp, front 1 ...

Gilău

2.700 mp teren
Construcții
Agenție

1 săptămână în urmă
1

2.650.000 €
19.59 € / mp

Teren de vanzare pretabil pentru construire P+6 ...

Zorilor, Cluj-Napoca

1.353 mp teren
Construcții
Agenție

1 săptămână în urmă
1

60.000 €
30 € / mp

Teren de vanzare in Capusu Mare , ideal pentru ...

Căpușu Mare

2.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 săptămână în urmă
4

58.417 €
58.42 € / mp

Teren intravilan 1000 mp cu AC DUPLEX – Jucu de ...

Jucu de Sus

1.000 mp teren
Construcții
Agenție

1 săptămână în urmă
1

37.400 €
17 € / mp

Teren 2200 mp, în Rădaia, com Baciu

Rădaia

2.200 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

1 săptămână în urmă
7

74.900 €
52.82 € / mp

Teren intravilan de vanzare in Tureni, 1400 MP. ...

Tureni

1.418 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 săptămână în urmă
2

1.050.000 €
787.11 € / mp

Comision 0% Teren 1334mp, Andrei Muresanu, fron ...

Andrei Mureșanu, Cluj-Napoca

1.334 mp teren
Construcții
Agenție

1 săptămână în urmă
4

150.000 €
2.44 € / mp

PUZ Avansat! Teren intravilan Oasului – 243 €/m ...

Iris, Cluj-Napoca

616 mp teren
Construcții
Agenție

1 săptămână în urmă
5

17.500 €
35 € / mp

Teren spre Chinteni

Iris, Cluj-Napoca

500 mp teren
Construcții

Terenuri de vânzare în Județul Cluj

Județul Cluj, cunoscut pentru peisajele sale pitorești și dezvoltarea rapidă, oferă oportunități interesante pentru investitori și dezvoltatori. Iată un rezumat al pieței terenurilor de vânzare pe Imoradar24.ro:

  • Prețuri medii: Prețul mediu al terenurilor este de aproximativ 157.000 euro, cu oferte ce încep de la 250 euro, ceea ce face ca zona să fie considerată accesibilă în comparație cu media națională de 100.489 euro.
  • Dimensiuni variate: Terenurile disponibile au dimensiuni cuprinse între 31 m² și 167.000 m², oferind opțiuni pentru diferite tipuri de dezvoltări.
  • Prețuri pe metru pătrat: Prețul mediu pe metru pătrat este de 84 euro, iar cel mai mare preț pe metru pătrat atinge 9.323 euro.
  • Accesibilitate: Județul Cluj se bucură de o infrastructură bine dezvoltată, facilitând accesul la diverse destinații.
  • Disponibilitate rapidă: Terenurile rămân online în medie 149 de zile, indicând o piață activă.

Județul Cluj reprezintă o alegere excelentă pentru cei interesați de investiții imobiliare, având un mix de oportunități variate și prețuri competitive.