Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

17 ore în urmă
2

230.000 €
573.57 € / mp

Teren intravilan Gara de Nord

Gara de Nord, Sector 1

401 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

120.000 €
800 € / mp

Teren de Vânzare zona Domenii

Turda, Sector 1

La ~5km distanță

374 m

150 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
1

830.000 €
1,392.62 € / mp

Direct proprietar teren si casa Domenii

Domenii, Sector 1

La ~5km distanță

923 m (12 min)

596 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

230.000 €

Domenii I Teren intravilan 189 mp

Domenii, Sector 1

La ~5km distanță

743 m

f.s. 10 m

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

100 €
0.33 € / mp

Cumpar teren, casa demolabila

Domenii, Sector 1

La ~5km distanță

514 m (6 min)

300 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Azi
1

460.000 €
1,161.62 € / mp

Teren unic zona Domenii

Domenii, Sector 1

La ~5km distanță

396 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
5

7.750.000 €

Teren Intravilan Sector 1 | CU | 18.206mp

Giulești, Sector 6

La ~5km distanță

743 m

f.s. 113 m
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

150 €
0.03 € / mp

Vand teren Giulesti Sarbi

Giulești, Sector 6

La ~5km distanță

5.000 mp teren
f.s. 20 m
Proprietar
Comision 0%

16 ore în urmă
5

220.000 €
244.44 € / mp

OPORTUNITATE! Teren + 2 case , Calea Giulesti

Giulești, Sector 6

La ~5km distanță

900 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
5

286.000 €

Teren intravilan 2927 mp Giulesti, 97/mp,ideal ...

Giulești, Sector 6

La ~5km distanță

743 m

f.s. 17 m
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
16

2.662.000 €
3,792.02 € / mp

Vânzare Teren NORDULUI 702 mp, Sector 1, Parcul ...

Herăstrău, Sector 1

La ~5km distanță

918 m (11 min)

702 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

635.000 €
2,275.99 € / mp

Casa + Teren Premium Herastrau | Deschidere 22m ...

Herăstrău, Sector 1

La ~5km distanță

854 m

279 mp
279 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

2.040.000 €
3,000.00 € / mp

Teren premium de vanzare - oportunitate investi ...

Herăstrău, Sector 1

La ~5km distanță

680 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

300.000 €
977.20 € / mp

Ion Mihalache - Turda

Grivița, Sector 1

La ~5km distanță

545 m

307 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

89.850 €
149.75 € / mp

Otopeni, Odai, str. Panait Istrati

Grivița, Sector 1

La ~5km distanță

600 mp
f.s. 20 m
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
9

380.000 €
755.47 € / mp

TEREN DE VANZARE 503MP ,BUL. ION MIHALACHE ( PI ...

1 Mai, Sector 1

La ~5km distanță

79 m

503 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
3

395.000 €
1,908.21 € / mp

Teren ultracentral Bucure?ti, Pia?a Amzei, 207 ...

Romană, Ultracentral

La ~5km distanță

318 m (3 min)

207 mp
207 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
1

196 €
0.03 € / mp

Inchiriere teren Sector 6 Bucure?ti Zona Lacul ...

Lacul Morii, Sector 6

La ~5km distanță

7.250 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
3

310 €
0.23 € / mp

Vanzare Teren 810 MP , 310 EUR /mp , Lacul Mori ...

Lacul Morii, Sector 6

La ~5km distanță

1.320 mp teren
f.s. 25 m
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
3

415.000 €
314.39 € / mp

Vanzare Teren 1320 MP Lacul Morii Militari, la ...

Lacul Morii, Sector 6

La ~5km distanță

1.320 mp
1.320 mp teren
f.s. 25 m
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
12

1.399.900 €
486.08 € / mp

teren intravilan + cladiri industriale + casa r ...

Chitila, Sector 1

La ~5km distanță

2.880 mp
2.880 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
6

350.000 €
764.19 € / mp

Teren ideal pentru construcție – zonă premium, ...

Chitila, Sector 1

La ~5km distanță

716 m

458 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Azi
7

115.000 €
566.50 € / mp

De vanzare

Chitila, Sector 1

La ~5km distanță

203 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
1

7.000 €
10.000 €
70 € / mp

Particular,Vând 100 mp. cota indiviza Str. Miha ...

Dacia, Sector 2

La ~5km distanță

653 m

100 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
1

567.500 €
500.44 € / mp

Teren de vanzare Sisesti

Sisești, Sector 1

La ~5km distanță

752 m

1.134 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
9

1.350.000 €
1.600.000 €
540 € / mp

Vânzare / Inchiriere Teren 2512 mp + birouri 15 ...

Sisești, Sector 1

La ~5km distanță

794 m

2.500 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
2

299.000 €
598 € / mp

Teren Sisesti - Jandarmeriei 500Mp Proprietar

Sisești, Sector 1

La ~5km distanță

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

500.000 €
62,500.00 € / mp

Vand teren 8,4 ha, comuna Mihailesti, jud. Giur ...

Central, Ultracentral

La ~5km distanță

8,4 mp teren
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
12

36.000 €
12.86 € / mp

Comuna Jijila, Sat Garvan, judet Tulcea

Central, Ultracentral

La ~5km distanță

2.800 mp
f.s. 20 m
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă

0 €

DN 3, Constanta, Valu lui Traian, deschidere 30 ...

Central, Ultracentral

La ~5km distanță

3.800 mp
f.s. 13 m