Proprietăți unice: 189
Proprietari: 122
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
2

390.000 €
/ lună 4.88 € / mp / lună

Teren cu posibilitate obtinere ATR parc fotovol ...

Sud, Caracal

80.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
4

43 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Parcele de vanzare pentru case/Caracal str. art ...

Central, Caracal

5.700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
8

24.000 €
/ lună 24.74 € / mp / lună

Teren intravilan Caracal , 970mp, deschidere 23 ...

Central, Caracal

970 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

3 zile în urmă
4

27.200 €
/ lună 8.50 € / mp / lună

teren intravilan

Central, Slatina

3.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
4

19 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Ter. intravilan 871 mp, langa Slatina, asfalt/u ...

Central, Slatina

871 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
4

43 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Parcele de vanzare pentru case/Caracal, str. Ar ...

Central, Caracal

5.700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
6

175 €
/ lună 0.07 € / mp / lună

Teren Intravilan de Vanzare Caracal (2.650 mp)

Central, Caracal

2.650 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
8

10.500 €
/ lună 4.26 € / mp / lună

Vand teren Gubandru

Central, Balș

2.464 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
3

32.000 €
/ lună 64 € / mp / lună

Vand teren intravilan Slatina

Central, Slatina

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
3

7.200 €
/ lună 12 € / mp / lună

Închiriez Spațiu Comercial NOU 600 mp - str. Cr ...

Central, Caracal

600 mp utili
Agenție

5 zile în urmă
7

240.000 €
/ lună 25 € / mp / lună

Teren intravilan Dragasani

Cuza Vodă

9.600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
3

20.000 €
/ lună 6.25 € / mp / lună

Teren intravilan 3.200 mp zona pitoreasca, Vita ...

Vitănești

3.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
1

100.000 €
/ lună 1,818.18 € / mp / lună

Vand sau inchiriez spatiu comercial

Central, Slatina

55 mp utili
4E
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
2

33.000 €
/ lună 47.14 € / mp / lună

Teren intravilan , zona linistita

Central, Caracal

700 mp teren
Agenție

6 zile în urmă
10

325.000 €
/ lună 1.10 € / mp / lună

Padure-Vegetatie Forestiera De Plop Si Stejar

Stoenești

295.000 mp teren
Agenție

6 zile în urmă
4

600.000 €
/ lună 40 € / mp / lună

Teren Intravilan 15.000 Mp

Central, Caracal

15.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

40.000 €
/ lună 22.23 € / mp / lună

Vand teren intravilan Curtisoara, judetul Olt

Curtișoara

1.799 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
2

45.000 €
/ lună 81.82 € / mp / lună

Vand teren in Bals

Central, Balș

550 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

500 €
/ lună 10 € / mp / lună

Spa?iu comercial de inchiriat

Central, Balș

50 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

410 €
/ lună 7.19 € / mp / lună

de inchiriat spatiu comercial zona centrala

Central, Caracal

57 mp utili
Agenție

1 săptămână în urmă
6

1.250 €
/ lună 4.46 € / mp / lună

Spatiu administrativ si Hala | 500 mp teren

Central, Slatina

280 mp utili
Agenție

1 săptămână în urmă
2

293.120 €
/ lună 160 € / mp / lună

Teren 1832 mp Slatina UTILITATI Ideal casa sau ...

Central, Slatina

1.832 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
3

191 €
/ lună 7.96 € / mp / lună

Inchiriez chioscuri comerciale Slatina - zona B ...

Zahana, Slatina

24 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
5

10.345 €
/ lună
8.550 €
10.89 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat / OLT

Ultracentral, Caracal

950 mp utili
3E
2026
Agenție

2 luni în urmă
4

15.488 €
/ lună
12.800 €
19.36 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat / OLT

Ultracentral, Caracal

800 mp utili
3E
2026
Agenție

2 luni în urmă
6

1.548 €
/ lună
1.280 €
19.35 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat / OLT

Ultracentral, Caracal

80 mp utili
3E
2026
Agenție

3 luni în urmă
4

1.090 €
/ lună
901 €
13.13 € / mp / lună

Spațiu comercial de 83.6mp de închiriat în zona ...

Est, Slatina

83,6 mp utili
4E
1990
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
7

1.600 €
/ lună 8 € / mp / lună

Statie ITP de inchiriat

Orașul de Jos, Slatina

200 mp utili
2007
Agenție
Comision 0%

5 luni în urmă
14

6.050 €
/ lună
5.000 €
13.57 € / mp / lună

Slatina central, imobil modern pt clinica, biro ...

Crișan, Slatina

3 camere
446 mp
Parter
2005
Agenție

7 luni în urmă
7

4.800 €
/ lună 6 € / mp / lună

Oportunitate, imobil pretabil clinica, product ...

Central, Scornicești

800 mp utili
1E
2000

Căutări populare

Te-ar putea interesa și:

Spaţii comerciale de închiriat în Județul Olt

Județul Olt, situat în sudul României, oferă oportunități interesante pentru afaceri datorită accesibilității sale și a prețurilor competitive. Imoradar24.ro a analizat piața spațiilor comerciale de închiriat din această zonă, iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu de închiriere al spațiilor comerciale este de aproximativ 990 euro, ceea ce le face accesibile comparativ cu media națională de 1.674 euro.
  • Prețuri de început: Ofertele încep de la 13 euro, iar cele mai scumpe pot ajunge până la 250.000 euro.
  • Dimensiuni variate: Suprafața medie a proprietăților este de 90 m², cu cele mai mari spații având 1.100 m² și cele mai mici de 24 m².
  • Accesibilitate: Aproximativ 35% dintre oferte sunt considerate accesibile, ceea ce face ca județul Olt să fie o alegere bună pentru antreprenori.
  • Dotări suplimentare: Prețul mediu al spațiilor comerciale cu terasă sau grădină este de 1.500 euro.
  • Disponibilitate rapidă: Timpul mediu în care un spațiu comercial rămâne online este de 102 zile, indicând o piață activă.
  • Tipuri de spații: Majoritatea ofertelor sunt formate din spații cu 3 sau mai multe camere, reprezentând 9% din total.
  • Construcții recente: Doar 3% dintre proprietăți sunt noi sau în fază de planificare.