Proprietar
Proprietăți unice: 78
Proprietari: 3
Agenție
Comision 0%

3 zile în urmă
4

3.630 €
/ lună 6.05 € / mp / lună

Hala de inchiriat 600 mp Ghiroda

Ghiroda

Agenție

3 zile în urmă
3

402.850 €
/ lună 17.50 € / mp / lună

Teren de vanzare zona VGP Park, 23.020 mp, fron ...

Ghiroda

23.020 mp teren
Agenție

3 zile în urmă
8

1.680.000 €
/ lună 56 € / mp / lună

Teren cu PUZ Lidl Ghiroda Aeroport cu regim ina ...

Ghiroda

30.000 mp teren
3E

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

4 zile în urmă
1

1.396.320 €
/ lună 120 € / mp / lună

De vanzare teren Lugojului ptr show-room, depoz ...

Ghiroda

11.636 mp teren
1E
Agenție

6 zile în urmă
3

125.000 €
/ lună 165.13 € / mp / lună

Teren 757 MP Dumbravita- Lac Comision Zero

Ghiroda

757 mp teren
1E
Agenție

1 săptămână în urmă
1

159.990 €
/ lună 80.00 € / mp / lună

Teren intravilan de 2000 mp si front de 25 ml - ...

Ghiroda

2.000 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
4

144.990 €
/ lună 207.72 € / mp / lună

Teren intravilan oportunitate investitie Ghirod ...

Ghiroda

698 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
2

319.990 €
/ lună 80.00 € / mp / lună

Teren intravilan de 4000 mp si front de 50 ml - ...

Ghiroda

4.000 mp teren
Agenție
Comision 0%

5 luni în urmă
17

7.863 €
/ lună
6.499 €
9.08 € / mp / lună

COM 0% Hale servicii, birouri și depozitare de ...

Ghiroda

Agenție

7 luni în urmă
13

6.930 €
/ lună
5.728 €
5.20 € / mp / lună

Spațiu depozitare 1.332 mp de închiriat în Ghir ...

Ghiroda

Agenție
Comision 0%

8 luni în urmă
6

7.623 €
/ lună 5.45 € / mp / lună

COMISION 0% Spatiu depozitare 1400 mp de inchir ...

Ghiroda

Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
8

10.625 €
/ lună 4.25 € / mp / lună

Spatiu Industrial - 2500 mp - Logistica - Produ ...

Ghiroda

Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
13

19.125 €
/ lună 4.25 € / mp / lună

Spatiu Industrial - 4500 mp - Logistica - Produ ...

Ghiroda

1E
Agenție

10 luni în urmă
10

6.763 €
/ lună
5.590 €
1.13 € / mp / lună

Hala Calea Lugojului 1300 mp 5590 euro

Ghiroda

1E
Agenție

10 luni în urmă
10

2.178 €
/ lună
1.800 €
1.09 € / mp / lună

Hala Lugojului 1800 euro+TVA

Ghiroda

1E
Agenție

Mai mult de un an
3

15.552 €
/ lună 4.50 € / mp / lună

VGP Park Timisoara, logistica depozitare, produ ...

Ghiroda

Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
5

4.300 €
/ lună 1.00 € / mp / lună

Inchiriez teren 4310 mp in Ghiroda

Ghiroda

4.310 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
9

6.050 €
/ lună
5.000 €
6.42 € / mp / lună

Hala cu Showroom Ghiroda 570 mp

Ghiroda

1E
Agenție

Mai mult de un an
7

8.457 €
/ lună
6.990 €
14.10 € / mp / lună

Hala industriala 600 mp, curte 1398 mp, parcare ...

Ghiroda

Agenție

Mai mult de un an
6

5.450 €
/ lună 7.08 € / mp / lună

Hala cu Showroom, de inchiriat, Strada Aeropor ...

Ghiroda

Agenție

1 săptămână în urmă
1

73.000 €
/ lună 120.86 € / mp / lună

Teren cu toate utilitatile in Ghiroda

Ghiroda

604 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

191.000 €
/ lună 43.43 € / mp / lună

Teren intravilan, diverse activitati | Aeroport

Ghiroda

4.398 mp teren
2E
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

2.437.000 €
/ lună 119.99 € / mp / lună

Teren intravilan, 20310 mp, cu PUZ, in Giarmata ...

Ghiroda

20.310 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
2

130.000 €
/ lună 137.42 € / mp / lună

Teren pentru blocuri, intravilan, 946 mp, Giarm ...

Ghiroda

946 mp teren
3E
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

62.500 €
/ lună 78.13 € / mp / lună

Teren de vazare, 800 mp, Plopi

Ghiroda

800 mp teren
1E
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

465.390 €
/ lună 90 € / mp / lună

PROMOTIE APRILIE! Teren Locuinte colective + 20 ...

Ghiroda

5.171 mp teren
3E
Agenție

2 săptămâni în urmă
2

260.000 €
/ lună 87.54 € / mp / lună

Ocazie, teren intravilan 2970 mp, foarte bine p ...

Ghiroda

2.970 mp teren
2E
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

65.500 €
/ lună 100 € / mp / lună

Teren de vanzare Mosnita Noua

Ghiroda

655 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
3

159.000 €
/ lună 35.33 € / mp / lună

Teren , 4500 mp , zona Ghiroda-Remetea

Ghiroda

4.500 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
3

1.750.000 €
/ lună 75.43 € / mp / lună

Doua terenuri cu suprafata totala de 23.200 mp, ...

Ghiroda

23.200 mp teren

Căutări populare

Te-ar putea interesa și:

Spaţii comerciale de închiriat în Ghiroda, Județul Timiș

Ghiroda, situată în apropierea Timișoarei, beneficiază de o poziție strategică, având acces facil la transportul public și la principalele artere rutiere. Această zonă în continuă dezvoltare oferă oportunități excelente pentru afaceri. Imoradar24.ro a analizat piața pentru tine, iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu de închiriere al spațiilor comerciale este de aproximativ 5.000 euro, cu oferte care încep de la 200 euro și pot ajunge până la 19.125 euro, indicând un nivel de accesibilitate ridicat comparativ cu media națională de 1.674 euro.
  • Dimensiuni variate: Suprafața medie a spațiilor comerciale este de 600 m², cu cele mai mari proprietăți având până la 45.000 m² și cele mai mici de 20 m².
  • Prețuri pe metru pătrat: Prețul mediu pe metru pătrat este de 6 euro, iar cele mai scumpe proprietăți pot atinge 15 euro/m².
  • Construcții recente: Aproximativ 20% dintre spațiile comerciale sunt noi sau în fază de planificare, ceea ce oferă opțiuni moderne pentru chiriași.
  • Disponibilitate rapidă: Timpul mediu în care un spațiu comercial rămâne online este de 168 de zile, ceea ce sugerează o piață activă.
  • Compartimentare: Majoritatea ofertelor sunt spații cu 3 sau mai multe camere, reprezentând 3% din total.

Ghiroda este o alegere excelentă pentru antreprenorii care caută spații comerciale variate, bine amplasate și accesibile. Ești pregătit să îți dezvolți afacerea? Explorează acum spațiile comerciale de închiriat în Ghiroda și nu rata cele mai noi oferte!