Proprietar
Proprietăți unice: 78
Proprietari: 3
Agenție

2 săptămâni în urmă
7

349.000 €
/ lună 13.12 € / mp / lună

Teren cu suprafata de 2,6 ha, zona Aeroport

Ghiroda

26.600 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

525.000 €
/ lună 14 € / mp / lună

Teren extravilan, 37.500 mp, Ghiroda, zona VGP ...

Ghiroda

37.500 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
5

55.620 €
/ lună 90 € / mp / lună

COMISION 0% I Parcele de vinzare in Giarmata-Vi ...

Ghiroda

618 mp teren
1E

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

1 lună în urmă
5

79.900 €
/ lună 114.14 € / mp / lună

Proprietar! Teren Comercial si Rezidential Ghir ...

Ghiroda

700 mp teren
2E
Agenție

1 lună în urmă
5

72.900 €
/ lună 110.29 € / mp / lună

Proprietar! Teren Comercial si Rezidential Ghir ...

Ghiroda

661 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
8

89.900 €
/ lună 108.97 € / mp / lună

Proprietar! Teren Comercial si Rezidential Ghir ...

Ghiroda

825 mp teren
2E
Agenție

1 lună în urmă
4

69.900 €
/ lună 110.43 € / mp / lună

Teren de Vanzare 633 mp in Ghiroda Pret 69.900 ...

Ghiroda

633 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
4

319.900 €
/ lună
329.900 €
190.42 € / mp / lună

De Vanzare Teren central str. Victoria cu casa ...

Ghiroda

1.680 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

413.990 €
/ lună 30.00 € / mp / lună

Teren industrial cu PUZ aprobat | 13.800 mp | L ...

Ghiroda

13.800 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
5

391.990 €
/ lună 50.09 € / mp / lună

Teren extravilan industrial | 7.826 mp | 2 fron ...

Ghiroda

7.826 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
3

105.990 €
/ lună
114.000 €
167.97 € / mp / lună

COMISION 0 | Teren intravilan 631 mp | Front 18 ...

Ghiroda

5 camere
631 mp teren
1E
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 105,990 € și 114.000 €
Agenție

1 lună în urmă
2

96.480 €
/ lună 120 € / mp / lună

Parcela de vanzare, 804 mp, la 2 minute de prim ...

Ghiroda

804 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
10

1.680.000 €
/ lună 56 € / mp / lună

30.000 mp cu PUZ intre Lidl & Jambo Ghiroda Aer ...

Ghiroda

30.000 mp teren
3E
Agenție

1 lună în urmă
9

1.400 €
/ lună 10.77 € / mp / lună

Spatiu SAD, 130mp

Ghiroda

130 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
2

189.990 €
/ lună 60.20 € / mp / lună

COMISION 0% Teren intravilan de 3.156 mp in Ghi ...

Ghiroda

3.156 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
5

232.990 €
/ lună 52.19 € / mp / lună

COMISION 0% Teren intravilan de 4.464 mp, Ghiro ...

Ghiroda

4.464 mp teren
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 232,990 € și 240.990 €
Agenție

2 luni în urmă
9

11.000 €
/ lună 14.47 € / mp / lună

Oportunitate: Hotel 18 Camere | Restaurant + Sa ...

Ghiroda

760 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
1

850.000 €
/ lună 65.53 € / mp / lună

Timisoara Est - Teren cu destinatie mixta - S12 ...

Ghiroda

12.972 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
1

350.000 €
/ lună 35 € / mp / lună

Ghiroda - Teren pt PUZ de blocuri - S 10.000 mp

Ghiroda

10.000 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
2

1.000 €
/ lună 6.67 € / mp / lună

Ghiroda - Sp comercialBirouri - 140mp utili - 3 ...

Ghiroda

150 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
1

80.000 €
/ lună 80 € / mp / lună

Aeroport - Teren industrial - Su1000 - FS13,3m

Ghiroda

1.000 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
4

200.000 €
/ lună 344.83 € / mp / lună

Teren de vanzare, Calea Lugojului la 4 benzi !

Ghiroda

580 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
5

600.000 €
/ lună 40 € / mp / lună

Aeroport - Teren industrial - S 1.5 ha - Utilit ...

Ghiroda

15.000 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
6

900.000 €
/ lună 69.38 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare, Calea Lugojului

Ghiroda

12.972 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
2

1.035.810 €
/ lună 90 € / mp / lună

Teren Calea Lugojului artera 11.509 mp - urbani ...

Ghiroda

11.509 mp teren
7E
Agenție

2 luni în urmă
3

14.435 €
/ lună 14.70 € / mp / lună

De inchiriat spatii comerciale in noul proiect ...

Ghiroda

982 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
19

7.500 €
/ lună 15 € / mp / lună

Hala industriala 500 mp + birouri, 1398 mp tere ...

Ghiroda

500 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
10

1.500 €
/ lună 16.30 € / mp / lună

Spatiu comercial 92mp | Ghiroda

Ghiroda

92 mp utili
1980
Agenție

3 luni în urmă
4

104.999 €
/ lună 164.83 € / mp / lună

COMISION 0%Teren intravilan Ghiroda 637mp toate ...

Ghiroda

637 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
11

109.990 €
/ lună 171.06 € / mp / lună

Teren intravilan pretabil constructii, autoriza ...

Ghiroda

643 mp teren