Proprietăți unice: 273
Proprietari: 125
Proprietar
Comision 0%

Azi
11

5 €
/ lună 0.02 € / mp / lună

Spațiu Comercial 300 mp Demisol Str. Coșbuc ...

I. C. Frimu, Galați

300 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
14

12 €
/ lună 0.08 € / mp / lună

Spațiu Premium Etaj 5 VoxCenter Galați Vede ...

Mazepa 1, Galați

150 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
4

3.000 €
/ lună 20 € / mp / lună

Spațiu Comercial Premium Ultracentral VoxCent ...

Mazepa 1, Galați

150 mp utili

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție
Comision 0%

1 săptămână în urmă
9

1.840 €
/ lună 23 € / mp / lună

Oportunitate de Închiriere: Spațiu C ...

Țiglina 2, Galați

80 mp utili
1E
1998
Agenție

1 săptămână în urmă
7

400 €
/ lună 16 € / mp / lună

Spațiu comercial de închiriat – ...

Central, Galați

25 mp
2010
1E
Agenție

2 săptămâni în urmă
12

290 €
/ lună 11.60 € / mp / lună

Spațiu premium pentru birou/cabinet de închiria ...

Țiglina 1, Galați

25 mp utili
1968
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
8

950 €
/ lună 10 € / mp / lună

Birou de închiriat, complet mobilat și utilat

Mazepa 2, Galați

95 mp utili
Agenție

Azi
4

120.000 €
/ lună 300 € / mp / lună

Teren premium 400 mp, str. Brailei - Ultimul Le ...

Ultimul leu, Galați

400 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
5

1.000 €
/ lună 25 € / mp / lună

Spațiu comercial de închiriat – vad excelent | ...

Nord, Galați

40 mp utili
1.116 mp teren
1970
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
3

27 €
/ lună 0.05 € / mp / lună

Teren intravilan Filesti 500m cu certificat de ...

Central, Galați

500 mp teren
Agenție

4 zile în urmă
8

700 €
/ lună 8.75 € / mp / lună

Inchiriez Spatiu Comercial, Mazepa 1, 80 mp, 70 ...

Mazepa 1, Galați

80 mp utili
1E
Agenție

Azi
10

1.500 €
/ lună 5 € / mp / lună

Spa?iu Comercial 300 mp Demisol Str. Co?buc 116 ...

Central, Galați

300 mp utili
Agenție

5 zile în urmă
5

50.000 €
/ lună 2,500.00 € / mp / lună

De Vanzare: Cabinet Medical 20 mp Gala?i, Mazep ...

Mazepa 1, Galați

20 mp utili
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
8

115.000 €
/ lună 115 € / mp / lună

Teren de vanzare 1000 MP Galati Aleea Teilor (Z ...

Central, Galați

1.000 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
9

1.000 €
/ lună 0.48 € / mp / lună

De inchiriat – Teren intravilan 2.077 mp – zona ...

Est, Galați

2.077 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă

380 €
/ lună 9.50 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat ! Strada Brailei

Exterior Vest, Galați

40 mp utili
Agenție

6 zile în urmă
1

1.800 €
/ lună 12 € / mp / lună

spatiu de inchiriat ultracentral pret 1800 euro ...

Piața Centrală, Galați

150 mp utili
2008
Agenție

6 zile în urmă
1

1.800 €
/ lună 12 € / mp / lună

spatiu de inchiriat ultracentral pret 1800 euro ...

Ultracentral, Galați

150 mp utili
Agenție

6 zile în urmă
1

3.000 €
/ lună 20 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat Ultra Central VoxCenter, pr ...

Central, Galați

150 mp utili
Agenție

6 zile în urmă
1

3.000 €
/ lună 20 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat Ultra Central VoxCenter, pr ...

Port, Galați

150 mp utili
2008
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

6 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Cladire comerciala de inchiriat -926 mp utili + ...

Central, Galați

926 mp utili
Agenție

1 săptămână în urmă
1

20 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren intravilan Galati

Central, Galați

90.000 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
5

300 €
/ lună 10 € / mp / lună

Închiriere spațiu comercial stradal – zona Pala ...

Port, Galați

30 mp utili
30 mp teren
4E
1980
Agenție

1 săptămână în urmă
2

150.000 €
/ lună 300 € / mp / lună

Teren rezidential - CENTRAL

Central, Galați

500 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
7

59.000 €
/ lună 39.33 € / mp / lună

Vind teren constructii 1500metri deschidere 24m ...

Central, Galați

1.500 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
3

1.800 €
/ lună 5.14 € / mp / lună

Inchiriez spa?iu comercial 350 pm zona Pia?a Ce ...

Central, Galați

350 mp utili
Agenție

4 săptămâni în urmă
3

2.501 €
/ lună 41.68 € / mp / lună

Spațiu 60 mp de inchiriat Bd. Traian Galați – i ...

Ultracentral, Galați

60 mp utili
1E
1985
Agenție

1 lună în urmă
3

7.001 €
/ lună 19.29 € / mp / lună

Spațiu de inchiriat 400 mp, Faleza, Galați - ho ...

Țiglina 1, Galați

363,65 mp utili
8E
1990
Agenție

1 lună în urmă
15

1.315 €
/ lună 14.29 € / mp / lună

Spatiu comercial stradal renovat complet TOTUL ...

Siderurgiștilor, Galați

92 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
8

650 €
/ lună 8.78 € / mp / lună

Inchiriere spatiu comercial cu terasa Melchised ...

Ultracentral, Galați

74 mp utili

Spaţii comerciale de închiriat în Galați

Galați, un important port la Dunăre, oferă un mediu propice pentru afaceri, având acces facil la transport și infrastructură. Imoradar24.ro a analizat piața pentru a-ți oferi cele mai relevante informații despre spațiile comerciale disponibile:

  • Prețuri medii: Prețul mediu de închiriere al spațiilor comerciale este de aproximativ 930 euro, cu oferte ce încep de la 8 euro, ceea ce face ca această zonă să fie considerată accesibilă comparativ cu media națională de 1.674 euro.
  • Dimensiuni variate: Suprafața medie a spațiilor comerciale este de 99 m², cu cele mai mici având 20 m² și cele mai mari ajungând până la 33.000 m².
  • Compartimentare: Majoritatea spațiilor sunt de 3+ camere, reprezentând 4% din oferte, în timp ce spațiile cu 1 cameră și 2 camere sunt mai puțin frecvente, cu 2% și respectiv 1% din total.
  • Accesibilitate: Aproximativ 18% dintre oferte sunt considerate accesibile, ceea ce le face atractive pentru antreprenori.
  • Construcții recente: Doar 3% dintre spațiile disponibile sunt noi sau în fază de planificare.
  • Disponibilitate rapidă: Timpul mediu în care un spațiu comercial rămâne online este de 113 zile, indicând o piață activă.

Galați se dovedește a fi o alegere excelentă pentru cei care caută spații comerciale accesibile și variate. Ești pregătit să îți dezvolți afacerea aici? Explorează acum spațiile comerciale de închiriat în Galați!