Proprietăți unice: 281
Proprietari: 130
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
6

330 €
/ lună 11 € / mp / lună

Inchiriem spatii de birouri 19 mp - 1.000 mp

Ultracentral, Galați

30 mp utili
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
5

220 €
/ lună 11 € / mp / lună

Inchiriem birouri de 25mp la Faleza Dunarii

Central, Galați

20 mp utili
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
2

370 €
/ lună 10 € / mp / lună

Inchiriez spatiu de birouri

Central, Galați

37 mp utili

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
5

500 €
/ lună 10 € / mp / lună

Inchiriem birouri 50 mp la Faleza Dunarii

Central, Galați

50 mp utili
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
16

6.750 €
/ lună 9 € / mp / lună

Vila ultracentrală Galati, Iancu Fotea 38

Piața Centrală, Galați

750 mp utili
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
1

6.000 €
/ lună
250 €
2 € / mp / lună

Cladire birouri Spatiu comercial birouri 3000m2 ...

Est, Galați

3.000 mp
Agenție

10 luni în urmă
1

2.000 €
/ lună 10 € / mp / lună

Cladire de inchiriat in zona Mazepa- Faleza Dun ...

Mazepa 2, Galați

200 mp utili
2E
2025
Agenție

10 luni în urmă
7

2.500 €
/ lună 2.08 € / mp / lună

Spatii birou si training de inchiriat in zona F ...

Faleză, Galați

1.200 mp
1990
6E
Agenție

Mai mult de un an
3

10.400 €
/ lună 20 € / mp / lună

Spatiu stradal 520 mp parter

Ultracentral, Galați

520 mp utili
2000
Agenție

Mai mult de un an
3

1.500 €
/ lună 3 € / mp / lună

Hala inchiriere zona centrala , acces TIR

Central, Galați

1E
Agenție

Mai mult de un an
9

1.500 €
/ lună 7.50 € / mp / lună

Inchiriere - Hala 200 mp - Strada Unirii, Galat ...

Bd. Coșbuc, Galați

Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 1,500 € și 1.550 €
Agenție

Mai mult de un an
10

785 €
/ lună 5.81 € / mp / lună

Pentru afacerea ta! Spatiu comercial suprafata ...

Central, Galați

135 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

3.735 €
/ lună 9 € / mp / lună

Inchiriez spatii de birouri pe Faleza Dunarii

Central, Galați

415 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
15

938 €
/ lună 3.51 € / mp / lună

Hale de inchiriat Calea Prutului 9. Comision Ze ...

Est, Galați

Agenție

Mai mult de un an
9

351 €
/ lună 13 € / mp / lună

Spatiu ideal pentru mica ta afacere, disponibil ...

Central, Galați

27 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
9

6.658 €
/ lună
5.113 €
2.50 € / mp / lună

Hala de inchiriat 2663 mp. Comision Zero!!

Nord, Galați

Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
7

437 €
/ lună 2.50 € / mp / lună

Hale de inchiriat Intertrans. Comision Zero!!

Nord, Galați

Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
7

4.676 €
/ lună 3 € / mp / lună

Inchiriem hale Stefan cel Mare 5. Comision Zero ...

Nord, Galați

Agenție

Mai mult de un an
3

2.824 €
/ lună 7.01 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat Cosbuc. Comision ...

Bd. Coșbuc, Galați

403,33 mp utili
1957
Agenție

Mai mult de un an
7

1.800 €
/ lună 10 € / mp / lună

Spatiu comercial in Micro 21

Micro 21, Galați

180 mp utili
9E
1982
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
5

741 €
/ lună 6.02 € / mp / lună

Inchiriem spatiu comercial Micro 39. Comision z ...

Micro 39, Galați

123,46 mp utili
1970
Agenție

Mai mult de un an
7

2.411 €
/ lună 1 € / mp / lună

Imobil situat in Galati, P+2, Cartier Aurel Vla ...

I. C. Frimu, Galați

2E
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
5

1.186 €
/ lună 8.01 € / mp / lună

Inchiriem spatiu Port. Comision Zero!!

Faleză, Galați

148,23 mp utili
1E
1970
Agenție

Mai mult de un an
5

1.050 €
/ lună 6 € / mp / lună

Inchiriez spatiu Henri Coanda. Comision Zero!!

Micro 39, Galați

175,05 mp utili
1970
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
3

750 €
/ lună 5 € / mp / lună

Birouri de inchiriat str. Brailei. Comision Zer ...

Mazepa 2, Galați

150 mp
Etaj 6 / 6
1970
6E
Agenție

Mai mult de un an
10

4.235 €
/ lună
3.500 €
0.93 € / mp / lună

Hale de inchiriat 1000mp situate pe Calea Prutu ...

Exterior Est, Galați

1E
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
6

4.840 €
/ lună
4.000 €
7.55 € / mp / lună

Inchiriem spatiu comercial/birouri Parc Closca. ...

Țiglina 1, Galați

641,3 mp utili
150 mp teren
4E
1970
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
4

2.485 €
/ lună 8.02 € / mp / lună

Inchiriem spatiu comercial zona Parfumul Teilor ...

Central, Galați

310,55 mp utili
1970
Agenție

Mai mult de un an
6

2.500 €
/ lună 6.44 € / mp / lună

De inchiriat - Hala 388 mp + birouri, teren 760 ...

Vest, Galați

1E
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 2,500 € și 3.025 €
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
14

400 €
/ lună 8 € / mp / lună

Spatiu Comercial Stradal Ultra Central

Mazepa 1, Galați

50 mp utili