Proprietăți unice: 408
Proprietari: 212
Proprietar
Comision 0%

Ieri
14

12 €
/ lună 0.08 € / mp / lună

Spațiu Premium Etaj 5 VoxCenter Galați Vede ...

Mazepa 1, Galați

150 mp utili
Proprietar
Comision 0%

Ieri
4

3.000 €
/ lună 20 € / mp / lună

Spațiu Comercial Premium Ultracentral VoxCent ...

Mazepa 1, Galați

150 mp utili
Agenție
Comision 0%

Ieri
9

1.840 €
/ lună 23 € / mp / lună

Oportunitate de Închiriere: Spațiu C ...

Țiglina 2, Galați

80 mp utili
1E
1998

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

4 zile în urmă
7

400 €
/ lună 16 € / mp / lună

Spațiu comercial de închiriat – ...

Central, Galați

25 mp
2010
1E
Agenție

1 săptămână în urmă
12

300 €
/ lună 12 € / mp / lună

Spațiu premium pentru birou/cabinet de închiria ...

Țiglina 1, Galați

25 mp utili
1968
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

950 €
/ lună 10 € / mp / lună

Birou de închiriat, complet mobilat și utilat

Mazepa 2, Galați

95 mp utili
Agenție

1 săptămână în urmă
5

1.000 €
/ lună 25 € / mp / lună

Spațiu comercial de închiriat – vad excelent | ...

Nord, Galați

40 mp utili
1.116 mp teren
1970
Agenție

2 săptămâni în urmă
9

1.000 €
/ lună 0.48 € / mp / lună

De inchiriat – Teren intravilan 2.077 mp – zona ...

Est, Galați

2.077 mp teren
Construcții
Agenție

2 săptămâni în urmă
5

300 €
/ lună 10 € / mp / lună

Închiriere spațiu comercial stradal – zona Pala ...

Port, Galați

30 mp utili
30 mp teren
4E
1980
Proprietar
Comision 0%

Ieri
1

5.500 €
/ lună 0.33 € / mp / lună

Terenuri arabile jud. Galati

Brănești

16.500 mp teren
Agenție

Ieri
2

150.000 €
/ lună 300 € / mp / lună

Teren rezidential - CENTRAL

Central, Galați

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri
6

95 €
/ lună 0.63 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat/vanzare Strada St ...

Central, Tecuci

150 mp utili
Agenție

Ieri
7

59.000 €
/ lună 39.33 € / mp / lună

Vind teren constructii 1500metri deschidere 24m ...

Central, Galați

1.500 mp teren
Agenție

Ieri
3

1.800 €
/ lună 5.14 € / mp / lună

Inchiriez spa?iu comercial 350 pm zona Pia?a Ce ...

Central, Galați

350 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
4

28.700 €
/ lună 49.91 € / mp / lună

Teren de vanzare 575 mp sat costi

Costi

575 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
1

10 €
/ lună 0 € / mp / lună

Teren de vanzare

Fârțănești

3.046 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
3

2.501 €
/ lună 41.68 € / mp / lună

Spațiu 60 mp de inchiriat Bd. Traian Galați – i ...

Ultracentral, Galați

60 mp utili
1E
1985
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
1

110.000 €
/ lună 0.65 € / mp / lună

Proprietar,vand 17 ha teren arabil.

Oancea

170.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
8

500 €
/ lună 16.67 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat

Hanu Conachi

30 mp utili
Agenție

6 zile în urmă
8

255.000 €
/ lună 34.98 € / mp / lună

Teren intravilan 7289mp, utilitati complete

Tătarca

7.289 mp teren
Agenție

2 zile în urmă
3

1.800 €
/ lună 5.14 € / mp / lună

Inchiriez spa?iu comercial 350 mp,zona Pia?a Ce ...

Piața Centrală, Galați

350 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

1.050 €
/ lună 3.50 € / mp / lună

Spatiu comercial - sat Bucesti, comuna Ivesti-G ...

Bucești

300 mp utili
Agenție

1 săptămână în urmă
1

39.000 €
/ lună 0.92 € / mp / lună

Teren extravilan 42.279 mp (4 loturi) Branistea ...

Braniștea

42.279 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
2

12 €
/ lună 0 € / mp / lună

Intravilan Filesti cu certificat urbanism const ...

Central, Galați

3.500 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
15

1.300 €
/ lună 5 € / mp / lună

Spatiu comercial 260 mp Universitate Domneasca

Port, Galați

260 mp utili
2000
Agenție

1 săptămână în urmă
2

20 €
/ lună 0.10 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial stradal Galati Micro ...

Micro 19, Galați

200 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă

344 €
/ lună 4.30 € / mp / lună

Ofer spre inchiriere spatiu comercial - comuna ...

Liești

80 mp utili
Agenție

1 săptămână în urmă
2

10 €
/ lună 0.04 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat in Matca

Matca

250 mp utili
Agenție

1 săptămână în urmă
3

70.300 €
/ lună 20 € / mp / lună

Teren Odaia Manolache, suprafata 3515 mp

Odaia Manolache

3.515 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
4

136.000 €
/ lună 39.17 € / mp / lună

Teren vanzare constructii case 3472 mp, deschid ...

Vânători

3.472 mp teren

Spaţii comerciale de închiriat în Județul Galați

Județul Galați, situat pe malul Dunării, este o zonă cu un potențial economic semnificativ, având acces facil la transport și infrastructură. Imoradar24.ro a analizat piața pentru a-ți oferi cele mai relevante informații despre spațiile comerciale disponibile:

  • Prețuri medii: Prețul mediu de închiriere al spațiilor comerciale este de aproximativ 930 euro, ceea ce le face accesibile comparativ cu media națională de 1.674 euro.
  • Prețuri de început: Ofertele încep de la 8 euro, iar cele mai scumpe pot ajunge până la 124.500 euro.
  • Dimensiuni variate: Suprafața medie a spațiilor comerciale este de 99 m², cu cele mai mici având 20 m² și cele mai mari atingând 33.000 m².
  • Compartimentare: Majoritatea spațiilor sunt formate din 3 sau mai multe camere, reprezentând 4% din oferte.
  • Accesibilitate: 18% dintre oferte sunt considerate accesibile, ceea ce le face o opțiune atractivă pentru antreprenori.
  • Condiții de închiriere: Spațiile comerciale cu terasă sau grădină au un preț mediu de 1.000 euro.
  • Construcții recente: Aproximativ 4% dintre proprietăți sunt noi sau în fază de planificare.
  • Disponibilitate rapidă: Timpul mediu în care un spațiu comercial rămâne online este de 117 zile, indicând o piață activă.

Județul Galați reprezintă o oportunitate excelentă pentru cei care caută spații comerciale accesibile și variate. Ești pregătit să îți dezvolți afacerea în această zonă? Explorează acum ofertele disponibile!