Proprietăți unice: 395
Proprietari: 206
Agenție

1 lună în urmă
3

500 €
/ lună 10 € / mp / lună

Spatiu comercial situat in Centrul orasului Gal ...

Central, Galați

50 mp
1911
3E
Agenție

1 lună în urmă
12

384 €
/ lună 6.98 € / mp / lună

Spatiu comercial 55 mp str Domneasca zona camin ...

Central, Galați

55 mp utili
1E
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 384 € și 400 €
Agenție

1 lună în urmă
19

550 €
/ lună 10 € / mp / lună

Apartament cu potențial pentru spațiu ...

Central, Galați

55 mp utili
3E
2025

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

2 luni în urmă
9

730 €
/ lună 10 € / mp / lună

Spatiu Comercial 73mp | I.C.Frimu (Cin Cin) | 3 ...

I. C. Frimu, Galați

73 mp utili
4E
1990
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
1

1.300 €
/ lună 17.11 € / mp / lună

SPATIU COMERCIAL STRADAL

Micro 18, Galați

76 mp utili
8E
Agenție

2 luni în urmă
6

1.500 €
/ lună 10 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat pentru birouri &# ...

Central, Galați

150 mp
Agenție

2 luni în urmă
11

784 €
/ lună 5.03 € / mp / lună

De inchiriat | Spatiu comercial | Piata Central ...

Piața Centrală, Galați

156,7 mp utili
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
7

400 €
/ lună 8 € / mp / lună

Spatiu comecial, parter

Mazepa 1, Galați

2000
Agenție

2 luni în urmă
6

694 €
/ lună 8.07 € / mp / lună

Inchiriem spatiu comercial Doja, comision zero! ...

Siderurgiștilor, Galați

86,75 mp utili
1980
Agenție

3 luni în urmă
6

576 €
/ lună
41.760 €
8 € / mp / lună

SPATIU DE BIROURI IN GALATI, STR. BRAILEI, IDEA ...

Mazepa 2, Galați

72 mp utili
5E
Agenție

3 luni în urmă
9

680 €
/ lună 5.67 € / mp / lună

Spatiu comercial, Tiglina 1, 120 mp.

Țiglina 1, Galați

120 mp utili
3E
Agenție

3 luni în urmă
9

383 €
/ lună 8.51 € / mp / lună

Spatiu comercial Tiglina 1, bloc A4, liceul LMK

Țiglina 1, Galați

45 mp
4E
Agenție

3 luni în urmă
7

600 €
/ lună 8 € / mp / lună

Spatiu inchiriere Tiglina 1, zona AMADEUS

Țiglina 1, Galați

75 mp utili
1E
2010
Agenție

3 luni în urmă
8

800 €
/ lună 8 € / mp / lună

Spațiu Comercial 100 mp, Port Galați ...

Port, Galați

100 mp utili
1E
1990
Agenție

3 luni în urmă
4

3.500 €
/ lună 23.97 € / mp / lună

Spatiu comercial, Piata energiei. Comision zero ...

Siderurgiștilor, Galați

146 mp utili
4E
1980
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
1

2.500 €
/ lună 5 € / mp / lună

HALĂ 500 mp | Calea Prutului | Aproape Șantier ...

Est, Galați

Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
3

1.350 €
/ lună 10 € / mp / lună

Închiriere birouri+parcare aferentă (10 euro fă ...

Est, Galați

135 mp utili
Agenție
Comision 0%

5 luni în urmă
8

1.800 €
/ lună 25.71 € / mp / lună

SPATIU COMERCIAL MAZEPA

Mazepa 2, Galați

70 mp utili
4E
Agenție

5 luni în urmă
3

1.099 €
/ lună 3.78 € / mp / lună

Hala / Spațiu industrial de 291mp de închiriat ...

Port, Galați

Agenție

5 luni în urmă
10

801 €
/ lună 15.71 € / mp / lună

Spatiu ultracentral, Tecuci/ Vis a vis de BRD

Central, Tecuci

51 mp utili
1995
Agenție

5 luni în urmă
4

560 €
/ lună 8 € / mp / lună

De inchiriat spatiu Micro 39

Micro 39, Galați

70 mp utili
1980
Agenție

5 luni în urmă
4

5.248 €
/ lună 16 € / mp / lună

Inchiriem spatiu comercial Ultimul Leu. Comison ...

Ultimul leu, Galați

328 mp utili
8E
2000
Agenție

6 luni în urmă
7

600 €
/ lună 10.34 € / mp / lună

Spatiu de inchiriat in Galati, Zona Centrala, p ...

Central, Galați

58 mp utili
1E
1960
Agenție

6 luni în urmă
5

486 €
/ lună 7.84 € / mp / lună

Birouri pentru avocatura/executori/mediatori/me ...

Țiglina 2, Galați

62 mp
1968
4E
Agenție

6 luni în urmă
5

825 €
/ lună 11 € / mp / lună

Spatiu inchiriere zona ULTRACENTRALA, STRADAL

Central, Galați

75 mp utili
1E
1956
Agenție

6 luni în urmă
6

800 €
/ lună 8.89 € / mp / lună

| Spatiu Comercial | Str. Brailei | 90 mp | pre ...

Central, Galați

90 mp utili
Agenție
Comision 0%

6 luni în urmă
7

1.000 €
/ lună 7.63 € / mp / lună

SPATIU COMERCIAL Demisol - 131 MP UTILI -

Central, Galați

131 mp utili
3E
2025
Agenție

6 luni în urmă
9

1.000 €
/ lună 10 € / mp / lună

De închiriat – spațiu comercial ...

Micro 14, Galați

100 mp utili
2E
Agenție

6 luni în urmă
4

700 €
/ lună 4.67 € / mp / lună

Hala în zona Tirighina ideal pentru acti ...

Dunărea, Galați

Agenție

6 luni în urmă
4

1.242 €
/ lună 3.50 € / mp / lună

De inchiriat hala 355 mp Comision Zero!!!

Nord, Galați