Proprietar
Proprietăți unice: 3
Proprietari: 2
Agenție

3 luni în urmă
5

720 €
/ lună 1 € / mp / lună

Hala productie si depozitare, de inchiriat, Cau ...

Cauaceu

Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
7

149.000 €
/ lună 62.45 € / mp / lună

Teren Piersicilor Oradea, cu toate utilitatile

Cauaceu

2.386 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

229 €
/ lună

Preiau teren in arenda

Cauaceu

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

5 luni în urmă
13

380 €
/ lună 3.04 € / mp / lună

Spațiu comercial versatil, curte proprie și par ...

Biharia

La ~5km distanță

125 mp utili
200 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
4

56.000 €
/ lună 56 € / mp / lună

RECO Teren intravilan in Biharia

Biharia

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
8

84.900 €
/ lună 15.44 € / mp / lună

RECO Teren extravilan in Biharia 5500 mp zona i ...

Biharia

La ~5km distanță

5.500 mp teren

Agenție

2 luni în urmă
2

450.000 €
/ lună 29.38 € / mp / lună

Teren intravilan de 15318 mp, de vanzare in Bih ...

Biharia

La ~5km distanță

15.318 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
2

680.000 €
/ lună 29.12 € / mp / lună

Teren in Biharia cu suprafata de 23348 mp intra ...

Biharia

La ~5km distanță

23.348 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
6

155.000 €
/ lună 8.76 € / mp / lună

Teren extravilan 17700mp Biharia

Biharia

La ~5km distanță

17.700 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
2

485.000 €
/ lună 29.14 € / mp / lună

Teren Biharia cu o suprafata de 16646 mp intrav ...

Biharia

La ~5km distanță

16.646 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
6

1.000 €
/ lună 4.76 € / mp / lună

Hala de inchiriat, In Cauaceu

Biharia

La ~5km distanță

210 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
8

44.999 €
/ lună 18.00 € / mp / lună

Vand teren in Biharia 2500 mp cu posibilitate d ...

Biharia

La ~5km distanță

2.500 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
12

5 €
/ lună 0 € / mp / lună

Hală industrială nouă lângă Oradea si A3, Bihor

Biharia

La ~5km distanță

Agenție

2 luni în urmă
10

155.000 €
/ lună
145.000 €
44.29 € / mp / lună

Teren 3500 mp imprejmuit, central, Biharia, lan ...

Biharia

La ~5km distanță

3.500 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
3

180.800 €
/ lună 12.05 € / mp / lună

Teren Extravilan Biharia

Biharia

La ~5km distanță

15.000 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
9

795.000 €
/ lună 26.50 € / mp / lună

RECO teren intravilan Biharia

Biharia

La ~5km distanță

30.000 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
6

470.000 €
/ lună 41.21 € / mp / lună

Teren 11404 m2 , Biharia la 1km de autostrada A ...

Biharia

La ~5km distanță

11.404 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
8

35.000 €
/ lună 35 € / mp / lună

Parcele teren 1000mp intravilan Biharia

Biharia

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
1

288.000 €
/ lună 18 € / mp / lună

Teren extravilan , Biharia 1,6 hectare, Bihor,G ...

Biharia

La ~5km distanță

16.000 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
5

35.000 €
/ lună 32.99 € / mp / lună

RECO Teren intravilan in Biharia

Biharia

La ~5km distanță

1.061 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
11

850 €
/ lună 3.86 € / mp / lună

Hala de inchiriat Biharia | DN19

Biharia

La ~5km distanță

220 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
6

175.000 €
/ lună 3.50 € / mp / lună

Teren extravilan pentru balastiera Biharia

Biharia

La ~5km distanță

50.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

1.350 €
/ lună 4.03 € / mp / lună

Hala cu pod rulant, 300 mp, Biharia,Bihor

Biharia

La ~5km distanță

Agenție

5 luni în urmă
3

382.950 €
/ lună 18.78 € / mp / lună

Teren intravilan parcelabil Biharia

Biharia

La ~5km distanță

20.391 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

76.000 €
/ lună 80 € / mp / lună

Oportunitate: Teren 950 mp, intravilan, dublu f ...

Biharia

La ~5km distanță

950 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
2

12 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand teren extravilan

Biharia

La ~5km distanță

6.400 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
4

28.000 €
/ lună
33.000 €
45.98 € / mp / lună

RECO Teren intravilan de vanzare Biharia , 609 ...

Biharia

La ~5km distanță

609 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
3

150.000 €
/ lună 30 € / mp / lună

Teren intravilan 5.000 mp, zona industriala lan ...

Biharia

La ~5km distanță

5.000 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
4

650.000 €
/ lună 32.50 € / mp / lună

Teren in Biharia cu o suprafata de 20000 mp int ...

Biharia

La ~5km distanță

20.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
2

39 €
/ lună 0.04 € / mp / lună

Teren de vanzare Biharia, 39/mp

Biharia

La ~5km distanță

1.025 mp teren