Proprietar
Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

25 €
/ lună 0 € / mp / lună

Inchiriez teren sau vand.

Apoldu de Sus

10.000 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

35 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Vand teren benzinarie/servicii langa autostrada ...

Apoldu de Jos

La ~5km distanță

4.252 mp teren
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
15

19.500 €
/ lună 3 € / mp / lună

Spatiu Industrial - 6500 mp - Productie - Depoz ...

Periferie, Miercurea Sibiului

La ~5km distanță

Agenție

10 luni în urmă
4

53.975 €
/ lună 4.25 € / mp / lună

Oportunitate logistică deosebită &#23 ...

Sud, Miercurea Sibiului

La ~5km distanță

1E

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

2 luni în urmă
7

25.000 €
/ lună 42.88 € / mp / lună

Teren intravilan in Tilisca, zona montana super ...

Tilișca

La ~5km distanță

583 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
11

33.350 €
/ lună 25 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare in sat Alamor, comu ...

Tilișca

La ~5km distanță

1.334 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
3

69.850 €
/ lună 50 € / mp / lună

Teren intravilan de vanzare in loc Hamba, 1397 ...

Rod

La ~5km distanță

1.397 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
2

2 €
/ lună 0.03 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial

Central, Săliște

La ~10km distanță

58 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
4

840.000 €
/ lună 50 € / mp / lună

Teren Intravilan 16.800 mp intravilan Oportunit ...

Crinț

La ~10km distanță

16.800 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
4

72.500 €
/ lună
74.750 €
63.04 € / mp / lună

Teren intravilan Calea Cisnadiei

Crinț

La ~10km distanță

1.150 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
3

28.000 €
/ lună 17 € / mp / lună

Teren de vanzare in imediata vecinatate a autos ...

Crinț

La ~10km distanță

1.647 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
6

90.000 €
/ lună 12 € / mp / lună

Teren Arabil Turnisor - Spre ferma de pui

Crinț

La ~10km distanță

7.500 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
8

37.000 €
/ lună 32.17 € / mp / lună

Teren Intravilan | 1150 mp | Saliste

Central, Săliște

La ~10km distanță

1.150 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
4

180.000 €
/ lună 18 € / mp / lună

Teren intravilan 10000 mp cu acces din DN 1 - C ...

Central, Săliște

La ~10km distanță

10.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
14

1.340 €
/ lună 9.12 € / mp / lună

Spatiu birouri cu 6 camere 147 mpu curte libera ...

Ludoș

La ~10km distanță

147 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
1

1.800 €
/ lună 12 € / mp / lună

150 mp birouri de inchiriat 4 camere, Calea Dum ...

Ludoș

La ~10km distanță

150 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
1

3.396 €
/ lună 12 € / mp / lună

Etaj 2 integral birouri 293,5 mp, Calea Dumbrav ...

Ludoș

La ~10km distanță

283 mp utili
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
3

54.000 €
/ lună 108 € / mp / lună

Teren vanzare Cisnadioara

Ludoș

La ~10km distanță

500 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
4

300 €
/ lună 3 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat - Medias/Darlos,j ...

Vale

La ~10km distanță

100 mp utili
Agenție

4 luni în urmă
20

600 €
/ lună 3.33 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat - Medias/Darlos,j ...

Vale

La ~10km distanță

180 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
5

69.900 €
/ lună 58.25 € / mp / lună

Teren intravilan 1200 mp cu priveliste superba ...

Vale

La ~10km distanță

1.200 mp teren
1E
Agenție

1 lună în urmă
7

59.900 €
/ lună 59.90 € / mp / lună

Teren intravilan cu priveliste superba in zona ...

Vale

La ~10km distanță

1.000 mp teren
1E
Agenție

2 săptămâni în urmă
7

29.000 €
/ lună 31.18 € / mp / lună

Vand teren la intrare in localiatea Vale, oras ...

Vale

La ~10km distanță

930 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
3

110.000 €
/ lună 0.87 € / mp / lună

Padure matura 12,71 ha - Mag, jud. Sibiu - pote ...

Mag

La ~10km distanță

127.100 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
5

800 €
/ lună 4 € / mp / lună

Hala 200mp | Ideală pentru producție sau depozi ...

Săcel

La ~10km distanță

Agenție

3 luni în urmă
13

114.000 €
/ lună 3 € / mp / lună

Teren EXTRAVILAN de vanzare in Sacel

Săcel

La ~10km distanță

38.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
5

15.000 €
/ lună 1.44 € / mp / lună

Vie + teren arabil

Drașov

La ~10km distanță

10.400 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
6

45.000 €
/ lună 45 € / mp / lună

Teren intrevilan Sibiel cu toate utilitatile

Sibiel

La ~10km distanță

1.000 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
6

50.000 €
/ lună 90.91 € / mp / lună

Oportunitate Teren Intravilan- 550Mp-Sibiel

Sibiel

La ~10km distanță

550 mp teren
2E
Agenție

1 lună în urmă
6

50.000 €
/ lună 90.91 € / mp / lună

Teren | Intravilan | 550 MP | Sibiel

Sibiel

La ~10km distanță

550 mp teren