Proprietăți unice: 1
Proprietari: 0
Agenție

2 luni în urmă
3

110.000 €
/ lună 0.87 € / mp / lună

Padure matura 12,71 ha - Mag, jud. Sibiu - pote ...

Mag

127.100 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

3 luni în urmă
5

800 €
/ lună 4 € / mp / lună

Hala 200mp | Ideală pentru producție sau depozi ...

Săcel

La ~5km distanță

Agenție

3 luni în urmă
13

114.000 €
/ lună 3 € / mp / lună

Teren EXTRAVILAN de vanzare in Sacel

Săcel

La ~5km distanță

38.000 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
5

69.900 €
/ lună 58.25 € / mp / lună

Teren intravilan 1200 mp cu priveliste superba ...

Vale

La ~5km distanță

1.200 mp teren
1E

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

1 lună în urmă
7

59.900 €
/ lună 59.90 € / mp / lună

Teren intravilan cu priveliste superba in zona ...

Vale

La ~5km distanță

1.000 mp teren
1E
Agenție

4 săptămâni în urmă
7

29.000 €
/ lună 31.18 € / mp / lună

Vand teren la intrare in localiatea Vale, oras ...

Vale

La ~5km distanță

930 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
6

45.000 €
/ lună 45 € / mp / lună

Teren intrevilan Sibiel cu toate utilitatile

Sibiel

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
6

50.000 €
/ lună 90.91 € / mp / lună

Oportunitate Teren Intravilan- 550Mp-Sibiel

Sibiel

La ~5km distanță

550 mp teren
2E
Agenție

1 lună în urmă
6

50.000 €
/ lună 90.91 € / mp / lună

Teren | Intravilan | 550 MP | Sibiel

Sibiel

La ~5km distanță

550 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
6

49.000 €
/ lună 47.30 € / mp / lună

Teren intravilan 1.036 mp Sibiel, zona Portal | ...

Sibiel

La ~5km distanță

1.036 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
2

2 €
/ lună 0.03 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial

Central, Săliște

La ~5km distanță

58 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
4

72.500 €
/ lună 63.04 € / mp / lună

Teren intravilan Calea Cisnadiei

Crinț

La ~5km distanță

1.150 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
4

140.000 €
/ lună
180.000 €
14 € / mp / lună

Teren intravilan 10000 mp cu acces din DN 1 - C ...

Central, Săliște

La ~5km distanță

10.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
6

90.000 €
/ lună 12 € / mp / lună

Teren Arabil Turnisor - Spre ferma de pui

Crinț

La ~5km distanță

7.500 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
4

840.000 €
/ lună 50 € / mp / lună

Teren Intravilan 16.800 mp intravilan Oportunit ...

Crinț

La ~5km distanță

16.800 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
3

28.000 €
/ lună 17 € / mp / lună

Teren de vanzare in imediata vecinatate a autos ...

Crinț

La ~5km distanță

1.647 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
8

37.000 €
/ lună 32.17 € / mp / lună

Teren Intravilan | 1150 mp | Saliste

Central, Săliște

La ~5km distanță

1.150 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
3

110.000 €
/ lună 29.73 € / mp / lună

Vand teren intravilan de constructii situat la ...

Rusciori

La ~5km distanță

3.700 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
5

48.500 €
/ lună 48.50 € / mp / lună

Oportunitate Teren Intravilan- -1000Mp- Ruscior ...

Rusciori

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
5

19.500 €
/ lună 9.75 € / mp / lună

Teren extravilan 2000 mp,spre vanzare- Rusciori ...

Rusciori

La ~5km distanță

2.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
7

25 €
/ lună 0.01 € / mp / lună

Teren extravilan Rusciori

Rusciori

La ~5km distanță

2.563 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
7

14.989 €
/ lună 12.49 € / mp / lună

Teren extravilan Sibiel - Fantanele , vedere pa ...

Fântânele

La ~5km distanță

1.200 mp teren
Agenție

9 luni în urmă
9

500 €
/ lună 7.14 € / mp / lună

Spatiu comercial 2 camere 70 mpu vedere la stra ...

Cristian

La ~5km distanță

70 mp utili
1960
Agenție

Mai mult de un an
9

1.000 €
/ lună 2 € / mp / lună

Spatiu industrial de 500 mp in Crisitian la 6 k ...

Cristian

La ~5km distanță

Agenție

11 luni în urmă
4

3.500 €
/ lună 5.83 € / mp / lună

Inchiriere hala industriala noua, DN1 - Cristia ...

Cristian

La ~5km distanță

Agenție

8 luni în urmă
3

500 €
/ lună 7.14 € / mp / lună

Spatiu comercial pe strada principala, Cristian

Cristian

La ~5km distanță

70 mp utili
2000
Agenție

1 lună în urmă
3

415.000 €
/ lună
444.000 €
28.04 € / mp / lună

Teren extravilan - 14800 mp - Zona Industriala ...

Cristian

La ~5km distanță

14.800 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
10

77.000 €
/ lună 35 € / mp / lună

Teren extravilan 2200 mp, zona Calea Poplacii, ...

Cristian

La ~5km distanță

2.200 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
5

120.000 €
/ lună 5 € / mp / lună

Teren extravilan 24.000 mp cu lac cu pesti zona ...

Cristian

La ~5km distanță

24.000 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
4

78.900 €
/ lună
77.500 €
134.18 € / mp / lună

Loc de Casa / Teren intravilan 588 mp - Sibiu

Cristian

La ~5km distanță

588 mp teren