Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

68.800 €
40 € / mp

Vand 3 loturi teren intravilan

Ceardac

1.720 mp teren
Construcții

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
26

2.475.000 €
55 € / mp

Teren intravilan de vanzare 45000 mp, Focsani, ...

Brăilei, Focșani

La ~5km distanță

45.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
6

2.150.000 €
48.07 € / mp

Teren 44,728mp Focsani / Bulevardul Brailei

Brăilei, Focșani

La ~5km distanță

44.728 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

8 luni în urmă
5

129.650 €
50 € / mp

Teren intravilan Focsani / DN 25 Soseaua Galati

Brăilei, Focșani

La ~5km distanță

2.593 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție
Comision 0%

1 săptămână în urmă
3

29.000 €
37.96 € / mp

Teren intravilan Focsani / Bulevardul Brailei

Brăilei, Focșani

La ~5km distanță

764 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
5

47.000 €
78.60 € / mp

Teren 598mp Focsani / Strada Gheorghe Doja

Bahne, Focșani

La ~5km distanță

598 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
7

57.800 €
34.99 € / mp

Teren 1652 mp în Golești – toat ...

Golești

La ~5km distanță

1.652 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
5

13.500 €
25.47 € / mp

Teren de vânzare în Golești &#82 ...

Golești

La ~5km distanță

530 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

8 luni în urmă
6

15.500 €
16.79 € / mp

Teren intravilan Golesti / Aleea Lacramioarei

Golești

La ~5km distanță

923 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
10

15.000 €
20.52 € / mp

Teren intravilan in Golesti in suprafata de 731 ...

Golești

La ~5km distanță

731 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
5

50.000 €
12.50 € / mp

Teren intravilan + extravilan de vanzare Golest ...

Golești

La ~5km distanță

4.000 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
2

33.660 €
9 € / mp

Teren intravilan in Golesti 3740mp

Golești

La ~5km distanță

3.740 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
9

59.088 €
6 € / mp

Teren in Golesti 9.848mp intravilan + extravila ...

Golești

La ~5km distanță

9.848 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
6

215.000 €
43 € / mp

Teren intravilan 5000 mp in Focsani, strada Mil ...

Vest, Focșani

La ~5km distanță

5.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

155.000 €
41.76 € / mp

Vand teren INTRAVILAN, 3712mp., str. Militari ( ...

Sud, Focșani

La ~5km distanță

3.712 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

3.253.050 €
45.18 € / mp

Proprietar vand teren INTRAVILAN, 72290mp, DNE8 ...

Nord, Focșani

La ~5km distanță

72.290 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

610.000 €
39.87 € / mp

Proprietar vand teren INTRAVILAN, 15291mp, str. ...

Exterior Nord, Focșani

La ~5km distanță

15.291 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

80.000 €
77.52 € / mp

Vand teren de constructii, 1032mp, str. Brancov ...

Sud, Focșani

La ~5km distanță

1.032 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
20

92.000 €
43.11 € / mp

Teren intravilan Focsani.

Nord-Vest, Focșani

La ~5km distanță

2.134 mp teren
Construcții
Agenție

4 luni în urmă

26.500 €
48.71 € / mp

Teren intravilan de vanzare , zona centura Focs ...

Est, Focșani

La ~5km distanță

544 mp teren
Construcții
Agenție

4 luni în urmă
3

680.000 €
119.30 € / mp

Super Pozitie lannga PENNY NORD

Nord, Focșani

La ~5km distanță

5.700 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
26

2.994.750 €
90.75 € / mp

Teren intravilan de vanzare Focsani , 3,3 ha ...

Exterior Nord, Focșani

La ~5km distanță

33.000 mp teren
Construcții
Agenție

8 luni în urmă
15

42.500 €
50 € / mp

Teren intravilan 850 mp in zona strada Vlad Tep ...

Vest, Focșani

La ~5km distanță

850 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
14

105.000 €
35 € / mp

Teren intravilan 3000 mp Focsani-40 euro/mp, oc ...

Vest, Focșani

La ~5km distanță

3.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă

49.200 €
80 € / mp

Teren in Focsani situal pe strada Cotesti , zo ...

Sud-Vest, Focșani

La ~5km distanță

615 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

42.000 €
35 € / mp

Vând parcele de 1200m2, intravilan Focșani Rovi ...

Obor, Focșani

La ~5km distanță

1.200 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
7

19.000 €
38 € / mp

Teren Intravilan Obor Focsani

Obor, Focșani

La ~5km distanță

500 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
7

34.085 €
85 € / mp

Super reducere, Intravilan , Focșani, Vrancea

Vânători

La ~10km distanță

401 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
7

27.840 €
8 € / mp

Teren intravilan 3480 mp Jariștea liniște , uti ...

Jariștea

La ~15km distanță

3.480 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
4

44.999 €
9.41 € / mp

(Proprietar) Teren intravilan in Dumbraveni - 4 ...

Dumbrăveni

La ~15km distanță

4.780 mp teren
Construcții