Proprietăți unice: 7
Proprietari: 7
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
7

19.000 €
38 € / mp

Teren Intravilan Obor Focsani

Obor, Focșani

500 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

42.000 €
35 € / mp

Vând parcele de 1200m2, intravilan Focșani Rovi ...

Obor, Focșani

1.200 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
6

215.000 €
43 € / mp

Teren intravilan 5000 mp in Focsani, strada Mil ...

Vest, Focșani

5.000 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

610.000 €
39.87 € / mp

Proprietar vand teren INTRAVILAN, 15291mp, str. ...

Exterior Nord, Focșani

15.291 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

3.253.050 €
45.18 € / mp

Proprietar vand teren INTRAVILAN, 72290mp, DNE8 ...

Nord, Focșani

72.290 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

80.000 €
77.52 € / mp

Vand teren de constructii, 1032mp, str. Brancov ...

Sud, Focșani

1.032 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

155.000 €
41.76 € / mp

Vand teren INTRAVILAN, 3712mp., str. Militari ( ...

Sud, Focșani

3.712 mp teren
Construcții

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

5 luni în urmă
4

25.000 €
53.76 € / mp

Teren Focșani - Zona Obor-465 mp

Nord, Focșani

La ~5km distanță

465 mp teren
Construcții
Agenție

4 luni în urmă

26.500 €
48.71 € / mp

Teren intravilan de vanzare , zona centura Focs ...

Est, Focșani

La ~5km distanță

544 mp teren
Construcții
Agenție

3 săptămâni în urmă
3

1.200.000 €
55.56 € / mp

Teren cu PUZ / constructie P / P+M / P+1 - zona ...

Nord, Focșani

La ~5km distanță

21.600 mp teren
Construcții

Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
1

44.999 €
98.90 € / mp

Teren de vânzare - oportunitate

Est, Focșani

La ~5km distanță

455 mp teren
Construcții
Agenție

7 luni în urmă
1

440.000 €
44.90 € / mp

Teren intravilan 9800 mp Focsani, zona Fan Curi ...

Est, Focșani

La ~5km distanță

9.800 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
5

26.000 €
65 € / mp

LOTURI teren INTRAVILAN situate pe Str. CUZA VO ...

Nord, Focșani

La ~5km distanță

400 mp teren
Construcții
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 26,000 € și 27.000 €
Agenție

7 luni în urmă
3

391.520 €
40 € / mp

Teren Focsani-9788 mp-D=70 ml

Exterior Est, Focșani

La ~5km distanță

9.788 mp teren
Construcții
Agenție

4 luni în urmă
3

680.000 €
119.30 € / mp

Super Pozitie lannga PENNY NORD

Nord, Focșani

La ~5km distanță

5.700 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă

49.200 €
80 € / mp

Teren in Focsani situal pe strada Cotesti , zo ...

Sud-Vest, Focșani

La ~5km distanță

615 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
14

105.000 €
35 € / mp

Teren intravilan 3000 mp Focsani-40 euro/mp, oc ...

Vest, Focșani

La ~5km distanță

3.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
20

92.000 €
43.11 € / mp

Teren intravilan Focsani.

Nord-Vest, Focșani

La ~5km distanță

2.134 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
26

2.994.750 €
90.75 € / mp

Teren intravilan de vanzare Focsani , 3,3 ha ...

Exterior Nord, Focșani

La ~5km distanță

33.000 mp teren
Construcții
Agenție

8 luni în urmă
15

42.500 €
50 € / mp

Teren intravilan 850 mp in zona strada Vlad Tep ...

Vest, Focșani

La ~5km distanță

850 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
25

97.500 €
65 € / mp

Teren 1500 mp teren Focsani-45 euro/mp

Nord-Vest, Focșani

La ~5km distanță

1.500 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
5

27.300 €
39 € / mp

Teren intravilan Focsani.

Nord-Vest, Focșani

La ~5km distanță

700 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
1

26.000 €
65 € / mp

VINDEM LOTURI teren Str. Cuza Voda suprafete de ...

Nord, Focșani

La ~5km distanță

400 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
1

748.000 €
110 € / mp

Teren cu PUZ - constructie Blocuri Locuinte D+P ...

Nord, Focșani

La ~5km distanță

6.800 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
2

35.000 €
35 € / mp

Teren Unirea Odobesti-1000 mp

Est, Focșani

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
5

630.000 €
42 € / mp

Teren -Focsani- 15.000 mp-D=50 ml-acces autostr ...

Exterior Est, Focșani

La ~5km distanță

15.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

68.800 €
40 € / mp

Vand 3 loturi teren intravilan

Ceardac

La ~5km distanță

1.720 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
7

34.085 €
85 € / mp

Super reducere, Intravilan , Focșani, Vrancea

Vânători

La ~5km distanță

401 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
7

27.840 €
8 € / mp

Teren intravilan 3480 mp Jariștea liniște , uti ...

Jariștea

La ~15km distanță

3.480 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
4

44.999 €
9.41 € / mp

(Proprietar) Teren intravilan in Dumbraveni - 4 ...

Dumbrăveni

La ~20km distanță

4.780 mp teren
Construcții