Proprietar
Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
3

21.596 €
1.70 € / mp

Vand teren casa la drumum principal

Codăești

12.704 mp teren
Construcții

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
13

45.000 €
52.000 €
25.04 € / mp

Teren 1797mp Dobrovăț-Ruși | Lângă Pădure | Gar ...

Dobrovăț

La ~10km distanță

1.797 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
4

98.000 €
18.25 € / mp

Teren de vanzare 5.370 mp - Dobrovat

Dobrovăț

La ~10km distanță

5.370 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

16.500 €
33 € / mp

Teren intravilan 500 mp de vanzare in Muntenii ...

Muntenii de Sus

La ~20km distanță

500 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

Mai mult de un an
12

450.000 €
29.98 € / mp

Domeniu teren si constructii, Muntenii de Sus, ...

Muntenii de Sus

La ~20km distanță

15.011 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
3

65.000 €
55.000 €
3.25 € / mp

Vind lot 1200mp intravilan la strada, cu 1,8ha ...

Valea Satului

La ~20km distanță

20.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
1

55.000 €
54.19 € / mp

Teren intravilan în Mărășeni

Mărășeni

La ~20km distanță

1.015 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă

643.470 €
15 € / mp

Oportunitate de investitie! Schitu Duca - Poien ...

Poieni

La ~20km distanță

42.898 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
2

300.000 €
20 € / mp

Teren 15000 mp Poieni Schitu Duca deschidere la ...

Poieni

La ~20km distanță

15.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
9

37.500 €
12.98 € / mp

De Vanzare Teren de 2,889 m.p. Comarna 0% Comis ...

Comarna

La ~20km distanță

2.889 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
2

140.000 €
14.66 € / mp

Teren la Padure in Poiana cu Cetate, 9500 mp

Poiana cu Cetate

La ~20km distanță

9.550 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
8

46.000 €
27.06 € / mp

Teren de Vanzare - parcelabil | Petrarie - Burn ...

Pietrărie, Iași

La ~25km distanță

1.700 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
8

25.000 €
29.41 € / mp

Teren de Vanzare – 850 mp | Petrarie – Burnova ...

Pietrărie, Iași

La ~25km distanță

850 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
6

80.000 €
40 € / mp

Teren Barnova !

Pietrărie, Iași

La ~25km distanță

2.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
5

64.900 €
25 € / mp

Teren 2,596mp sat Pietraria, comuna Barnova

Pietrăria

La ~25km distanță

2.596 mp teren
Construcții
Dezvoltator
Comision 0%

10 luni în urmă
6

61.310 €
9.94 € / mp

Vand teren 6170 mp in Vaslui, localitate Negres ...

Negrești

La ~25km distanță

6.170 mp teren
Construcții
Agenție

5 luni în urmă
2

36.000 €
61.43 € / mp

Trecatoarea Visani Loturi de teren cu utilitat ...

Bârnova

La ~25km distanță

586 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
3

37.800 €
44.47 € / mp

Vanzare Teren Intravilan 850 mp Șoseaua Barnova ...

Bârnova

La ~25km distanță

850 mp teren
Construcții
Agenție

7 luni în urmă
7

40.000 €
51.68 € / mp

Teren de vanzare Barnova, cu priveliste Vanzare ...

Bârnova

La ~25km distanță

774 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
1

42.750 €
75 € / mp

Teren intravilan Visan

Bârnova

La ~25km distanță

570 mp teren
Construcții
Agenție

6 luni în urmă
17

24.448 €
22.440 €
32 € / mp

Teren parcele, de la 748mp la 2259mp, Barnova, ...

Bârnova

La ~25km distanță

764 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
11

77.550 €
47 € / mp

Bucium langa Motel TEREN 1650mp intravilan toat ...

Bârnova

La ~25km distanță

1.650 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
8

48.480 €
30 € / mp

Visan str Valea viilor TEREN 1616mp intravilan ...

Bârnova

La ~25km distanță

1.616 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
5

143.750 €
50 € / mp

Teren intravilan - 2875 mp - Barnova

Bârnova

La ~25km distanță

2.875 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
4

49.000 €
62.82 € / mp

Bucium la 7km de centrul Iasului doua loturi de ...

Bârnova

La ~25km distanță

780 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
7

25.000 €
30.19 € / mp

Dealul Craitelor Visan - Barnova TEREN 828mp in ...

Bârnova

La ~25km distanță

828 mp teren
Construcții
Agenție

4 săptămâni în urmă
5

99.000 €
15.68 € / mp

Teren intravilan - 6315 mp – Pietraria , ...

Bârnova

La ~25km distanță

6.315 mp teren
Construcții
Agenție

1 săptămână în urmă
7

170.000 €
15.04 € / mp

Teren intravilan 11.300mp, Barnova, cu acces au ...

Bârnova

La ~25km distanță

11.300 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
6

37.000 €
22.51 € / mp

1644mp teren intravilan pentru constructii, Bar ...

Bârnova

La ~25km distanță

1.644 mp teren
Construcții
Agenție

6 luni în urmă
4

47.900 €
37.25 € / mp

De Vanzare Teren 1,286mp Barnova - Str. Camil P ...

Bârnova

La ~25km distanță

1.286 mp teren
Construcții