Proprietăți unice: 5
Proprietari: 5
Proprietar
Comision 0%

Ieri
4

44.640 €
30 € / mp

Teren intravilan cu casă bătrânească

Secuia

1.488 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
1

19.200 €
4 € / mp

Teren intravilan pentru construcții casa sau pr ...

Alexandru Vlahuță

4.800 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
3

21.596 €
1.70 € / mp

Vand teren casa la drumum principal

Codăești

12.704 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

16.500 €
33 € / mp

Teren intravilan 500 mp de vanzare in Muntenii ...

Muntenii de Sus

500 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
1

55.000 €
54.19 € / mp

Teren intravilan în Mărășeni

Mărășeni

1.015 mp teren
Construcții

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

2 luni în urmă
2

110.000 €
27.30 € / mp

Teren intravilan Vaslui Strada Dimitrie Cantemi ...

Central, Vaslui

La ~15km distanță

4.029 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
2

42.000 €
66.25 € / mp

LOT teren INTRAVILAN, 634 mp, VASLUI, strada C ...

Nord, Vaslui

La ~15km distanță

634 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
6

300.000 €
75 € / mp

Teren Intravilan de Vânzare 4,000mp Deschidere ...

Nord, Vaslui

La ~15km distanță

4.000 mp teren
Construcții

Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
2

42.000 €
66.25 € / mp

LOT teren INTRAVILAN, 634 mp, VASLUI, strada C ...

Nord, Vaslui

La ~15km distanță

634 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
2

110.000 €
27.30 € / mp

Teren intravilan Vaslui Strada Dimitrie Cantemi ...

Central, Vaslui

La ~15km distanță

4.029 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
6

300.000 €
75 € / mp

Teren Intravilan de Vânzare 4,000mp Deschidere ...

Nord, Vaslui

La ~15km distanță

4.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

8 luni în urmă
7

13.500 €
2.18 € / mp

Teren 6200 mp, intravilan, sat Bogesti, comuna ...

Bogești

La ~20km distanță

6.200 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

8 luni în urmă
7

13.500 €
2.18 € / mp

Teren 6200 mp, intravilan, sat Bogesti, comuna ...

Bogești

La ~20km distanță

6.200 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
3

12.000 €
12 € / mp

Loc de casa la asfalt

Bălteni

La ~20km distanță

1.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
3

12.000 €
12 € / mp

Loc de casa la asfalt

Bălteni

La ~20km distanță

1.000 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
12

450.000 €
29.98 € / mp

Domeniu teren si constructii, Muntenii de Sus, ...

Muntenii de Sus

La ~25km distanță

15.011 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
12

450.000 €
29.98 € / mp

Domeniu teren si constructii, Muntenii de Sus, ...

Muntenii de Sus

La ~25km distanță

15.011 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
7

34.500 €
101.47 € / mp

Teren intravilan, 340 mp, Barlad, cartier Tugui ...

Nord-Vest, Bârlad

La ~30km distanță

340 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

6 luni în urmă
5

127.500 €
81.63 € / mp

Teren Intravilan 1562 mp, Central Barlad, GATA ...

Central, Bârlad

La ~30km distanță

1.562 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
8

105.500 €
149.22 € / mp

Teren intravilan Barlad, 707 mp, zona centrala, ...

Central, Bârlad

La ~30km distanță

707 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
7

34.500 €
101.47 € / mp

Teren intravilan, 340 mp, Barlad, cartier Tugui ...

Nord-Vest, Bârlad

La ~30km distanță

340 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

6 luni în urmă
5

127.500 €
81.63 € / mp

Teren Intravilan 1562 mp, Central Barlad, GATA ...

Central, Bârlad

La ~30km distanță

1.562 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
8

105.500 €
149.22 € / mp

Teren intravilan Barlad, 707 mp, zona centrala, ...

Central, Bârlad

La ~30km distanță

707 mp teren
Construcții

Terenuri de construcții de vânzare în Județul Vaslui, direct de la proprietari

Județul Vaslui, o zonă cu un potențial imobiliar în creștere, oferă oportunități excelente pentru investitori și dezvoltatori. Imoradar24.ro a analizat piața terenurilor de construcții, iar iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu al terenurilor de construcții este de aproximativ 45.000 euro, cu oferte ce încep de la 7.720 euro, ceea ce face ca această zonă să fie considerată accesibilă în comparație cu media națională de 84.318 euro.
  • Prețuri variate: Terenurile pot ajunge până la 210.000 euro, în funcție de locație și dimensiune.
  • Accesibilitate: Aproximativ 64% dintre oferte sunt considerate accesibile, ceea ce le face atractive pentru cumpărători.
  • Preț pe metru pătrat: Prețul mediu pe metru pătrat este de 18 euro, cu valori variind de la 1 euro/m² până la 350 euro/m².
  • Disponibilitate rapidă: Terenurile rămân online în medie 61 de zile, indicând o piață activă.

Județul Vaslui reprezintă o alegere excelentă pentru cei care caută terenuri de construcții accesibile, direct de la proprietari. Ești pregătit să explorezi oportunitățile imobiliare din această zonă? Nu rata cele mai recente oferte!