Proprietăți unice: 1
Proprietari: 0
Agenție

4 luni în urmă
5

195.000 €
130 € / mp

Teren intravilan de constructii 1.500 mp * Padu ...

Sud-Vest, Sibiu

1.500 mp teren
Construcții

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

Mai mult de un an
3

90.000 €
100.000 €
204.55 € / mp

Teren intravilan de vânzare – 440 mp, împrejmui ...

Exterior Vest, Sibiu

La ~5km distanță

440 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
2

114.000 €
60.45 € / mp

Teren intravilan industrial 1886 mp deschidere ...

Periferie, Sibiu

La ~5km distanță

1.886 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
6

629.000 €
630.000 €
99.84 € / mp

Teren intravilan la asfalt in Sibiu zona Viile ...

Exterior Nord, Sibiu

La ~5km distanță

6.300 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

9 luni în urmă
3

34.500 €
138 € / mp

Teren de casa | Intravilan | PUZ | Utilitati | ...

Est, Sibiu

La ~5km distanță

250 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

5 luni în urmă
16

6.000 €
15 € / mp

Parcelele cu cele mai bune prețuri din județ

Exterior Sud, Sibiu

La ~5km distanță

400 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
11

85.500 €
120.08 € / mp

Teren intravilan , cu certificat de urbanism, S ...

Periferie, Sibiu

La ~5km distanță

712 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
3

190.000 €
19 € / mp

Teren extravilan 10.000 mp situat pe UAT Sibiu ...

Exterior Est, Sibiu

La ~5km distanță

10.000 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
3

84.000 €
77.85 € / mp

Teren intravilan 1079 mp zona Tropinii Noi Sibi ...

Central, Sibiu

La ~5km distanță

1.079 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
6

37.000 €
71.02 € / mp

Teren 521MP | INTRAVILAN | Sibiu

Periferie, Sibiu

La ~5km distanță

521 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
8

162.500 €
130 € / mp

Teren de vânzare Cisnădioara – 2 parcele a câte ...

Periferie, Sibiu

La ~5km distanță

1.250 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
3

309.000 €
103 € / mp

Teren intravilan de vanzare in Sibiu, 3000 mp d ...

Nord-Est, Sibiu

La ~5km distanță

3.000 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
8

83.000 €
102.60 € / mp

Teren 809 mp intravilan în Tropinii Noi zonă în ...

Exterior Sud, Sibiu

La ~5km distanță

809 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
1

604.032 €
471.90 € / mp

Teren de constructii P+3+R - 1.280 mp - B-dul V ...

Central, Sibiu

La ~5km distanță

1.280 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
6

128.900 €
78.55 € / mp

Teren 1.648 mp de vânzare – Cisnădioara, Sibiu

Exterior Est, Sibiu

La ~5km distanță

1.641 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
4

120.990 €
20.21 € / mp

Teren intravilan de vanzare 5.986 mp Selimbar S ...

Periferie, Sibiu

La ~5km distanță

5.987 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
5

335.000 €
300.18 € / mp

Teren intravilan de vanzare cu POT 35%, 1.116 m ...

Central, Sibiu

La ~5km distanță

1.116 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
2

861.330 €
711.843 €
109.81 € / mp

Teren industrial, 7844 mp, PUZ, zona de Vest - ...

Vest, Sibiu

La ~5km distanță

7.844 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
3

67.500 €
45 € / mp

Teren - 1500 mp - zona Campsor

Est, Sibiu

La ~5km distanță

1.500 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
3

1.850.000 €
37 € / mp

Cristian, Sibiu, Teren industrial-50.000 mp, Zo ...

Nord-Vest, Sibiu

La ~5km distanță

50.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
6

190.000 €
27.54 € / mp

Oportunitate Premium: 6.900 mp Intravilan – Hub ...

Exterior Sud, Sibiu

La ~5km distanță

6.900 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
5

85.440 €
120 € / mp

Teren intravilan 712 mp PUZ APROBAT aproape de ...

Periferie, Sibiu

La ~5km distanță

712 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
3

75 €
0 € / mp

VAND 15179 MP TEREN CALEA SURII MICI

Exterior Vest, Sibiu

La ~5km distanță

15.179 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
3

572.000 €
104 € / mp

Teren intravilan de vanzare in Sibiu, 5500 mp, ...

Periferie, Sibiu

La ~5km distanță

5.500 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
2

500.000 €
100 € / mp

Teren intravilan industrial – 5000 mp – Zona de ...

Vest, Sibiu

La ~5km distanță

5.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
8

82.000 €
109.77 € / mp

COMISION 0% Teren constructii 747 mp proiect au ...

Periferie, Sibiu

La ~5km distanță

747 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
6

240.000 €
299.990 €
80 € / mp

Teren intravilan 3000 mp cu deschidere 18 ml Ca ...

Periferie, Sibiu

La ~5km distanță

3.000 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
2

65.884 €
45.000 €
155.02 € / mp

Teren intravilan cu PUZ + utilitati 425mp in Ca ...

Periferie, Sibiu

La ~5km distanță

425 mp teren
Construcții
Agenție

Ieri
1

180.000 €
18 € / mp

Teren 10000mp zona Calea Surii Mici

Periferie, Sibiu

La ~5km distanță

10.000 mp teren
Construcții
Agenție

6 luni în urmă
1

405.000 €
27 € / mp

Teren intravilan in Sibiu

Periferie, Sibiu

La ~5km distanță

15.000 mp teren
Construcții