Proprietăți unice: 3
Proprietari: 0
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
6

190.000 €
27.54 € / mp

Oportunitate Premium: 6.900 mp Intravilan – Hub ...

Exterior Sud, Sibiu

6.900 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
8

83.000 €
102.60 € / mp

Teren 809 mp intravilan în Tropinii Noi zonă în ...

Exterior Sud, Sibiu

809 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

5 luni în urmă
16

6.000 €
15 € / mp

Parcelele cu cele mai bune prețuri din județ

Exterior Sud, Sibiu

400 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

Mai mult de un an
2

114.000 €
60.45 € / mp

Teren intravilan industrial 1886 mp deschidere ...

Periferie, Sibiu

La ~5km distanță

1.886 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
3

90.000 €
100.000 €
204.55 € / mp

Teren intravilan de vânzare – 440 mp, împrejmui ...

Exterior Vest, Sibiu

La ~5km distanță

440 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
6

128.900 €
78.55 € / mp

Teren 1.648 mp de vânzare – Cisnădioara, Sibiu

Exterior Est, Sibiu

La ~5km distanță

1.641 mp teren
Construcții

Agenție

Mai mult de un an
8

162.500 €
130 € / mp

Teren de vânzare Cisnădioara – 2 parcele a câte ...

Periferie, Sibiu

La ~5km distanță

1.250 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
3

67.500 €
45 € / mp

Teren - 1500 mp - zona Campsor

Est, Sibiu

La ~5km distanță

1.500 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
5

335.000 €
300.18 € / mp

Teren intravilan de vanzare cu POT 35%, 1.116 m ...

Central, Sibiu

La ~5km distanță

1.116 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
2

861.330 €
711.843 €
109.81 € / mp

Teren industrial, 7844 mp, PUZ, zona de Vest - ...

Vest, Sibiu

La ~5km distanță

7.844 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
4

120.990 €
20.21 € / mp

Teren intravilan de vanzare 5.986 mp Selimbar S ...

Periferie, Sibiu

La ~5km distanță

5.987 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
6

629.000 €
630.000 €
99.84 € / mp

Teren intravilan la asfalt in Sibiu zona Viile ...

Exterior Nord, Sibiu

La ~5km distanță

6.300 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
3

84.000 €
77.85 € / mp

Teren intravilan 1079 mp zona Tropinii Noi Sibi ...

Central, Sibiu

La ~5km distanță

1.079 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
3

190.000 €
19 € / mp

Teren extravilan 10.000 mp situat pe UAT Sibiu ...

Exterior Est, Sibiu

La ~5km distanță

10.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
1

604.032 €
471.90 € / mp

Teren de constructii P+3+R - 1.280 mp - B-dul V ...

Central, Sibiu

La ~5km distanță

1.280 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
3

34.500 €
138 € / mp

Teren de casa | Intravilan | PUZ | Utilitati | ...

Est, Sibiu

La ~5km distanță

250 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
3

309.000 €
103 € / mp

Teren intravilan de vanzare in Sibiu, 3000 mp d ...

Nord-Est, Sibiu

La ~5km distanță

3.000 mp teren
Construcții
Agenție

4 luni în urmă
5

195.000 €
130 € / mp

Teren intravilan de constructii 1.500 mp * Padu ...

Sud-Vest, Sibiu

La ~5km distanță

1.500 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
11

85.500 €
120.08 € / mp

Teren intravilan , cu certificat de urbanism, S ...

Periferie, Sibiu

La ~5km distanță

712 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
6

37.000 €
71.02 € / mp

Teren 521MP | INTRAVILAN | Sibiu

Periferie, Sibiu

La ~5km distanță

521 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
3

75 €
0 € / mp

VAND 15179 MP TEREN CALEA SURII MICI

Exterior Vest, Sibiu

La ~5km distanță

15.179 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
5

85.440 €
120 € / mp

Teren intravilan 712 mp PUZ APROBAT aproape de ...

Periferie, Sibiu

La ~5km distanță

712 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
3

1.850.000 €
37 € / mp

Cristian, Sibiu, Teren industrial-50.000 mp, Zo ...

Nord-Vest, Sibiu

La ~5km distanță

50.000 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
3

572.000 €
104 € / mp

Teren intravilan de vanzare in Sibiu, 5500 mp, ...

Periferie, Sibiu

La ~5km distanță

5.500 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
8

82.000 €
109.77 € / mp

COMISION 0% Teren constructii 747 mp proiect au ...

Periferie, Sibiu

La ~5km distanță

747 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
2

500.000 €
100 € / mp

Teren intravilan industrial – 5000 mp – Zona de ...

Vest, Sibiu

La ~5km distanță

5.000 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
6

240.000 €
299.990 €
80 € / mp

Teren intravilan 3000 mp cu deschidere 18 ml Ca ...

Periferie, Sibiu

La ~5km distanță

3.000 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
2

65.884 €
45.000 €
155.02 € / mp

Teren intravilan cu PUZ + utilitati 425mp in Ca ...

Periferie, Sibiu

La ~5km distanță

425 mp teren
Construcții
Agenție

Ieri
1

180.000 €
18 € / mp

Teren 10000mp zona Calea Surii Mici

Periferie, Sibiu

La ~5km distanță

10.000 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
3

115.000 €
118.07 € / mp

Teren intravilan 974mp Sibiu - Versailles

Sud, Sibiu

La ~5km distanță

974 mp teren
Construcții