Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
7

415.908 €
41.67 € / mp

Teren intravilan cu utilități – pregătit pentru ...

Central, Ocna Sibiului

9.981 mp teren
Construcții

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

10 luni în urmă
4

211.750 €
42.35 € / mp

5000 mp - Teren pentru dezvoltare imobiliara - ...

Central, Ocna Sibiului

La ~5km distanță

5.000 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
13

104.999 €
30.00 € / mp

Teren de vânzare – 3.500 mp | 30 €/mp | Ocna Si ...

Exterior Sud, Ocna Sibiului

La ~5km distanță

3.500 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
3

25.000 €
25 € / mp

Teren de vanzare in Ocna Sibiului – Locatie pre ...

Vest, Ocna Sibiului

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție
Comision 0%

7 luni în urmă
9

170.800 €
40 € / mp

Oportunitate de Investiție – Teren intravilan 4 ...

Ocna Sibiului

La ~5km distanță

4.270 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
2

33.000 €
73.33 € / mp

teren construibil Ocna Sibiului,.jud.Sibiu

Central, Ocna Sibiului

La ~5km distanță

450 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
8

47.000 €
100 € / mp

Teren de vanzare Lot Sura Mica Sibiu - 100 EURO ...

Șura Mică

La ~5km distanță

470 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
9

79.920 €
54 € / mp

Teren industrial de vânzare intravilan, PUZ, ut ...

Șura Mică

La ~5km distanță

1.480 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
5

968.000 €
48.40 € / mp

2 ha - Teren pentru dezvoltare in parc industri ...

Șura Mică

La ~5km distanță

20.000 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
7

33.600 €
27.300 €
80 € / mp

TEREN INTRAVILAN PENTRU CONSTRUCȚIE CASĂ | ȘURA ...

Șura Mică

La ~5km distanță

420 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
8

41.700 €
100 € / mp

TEREN INTRAVILAN CU UTILITĂȚI | PUZ | CONSTRUCȚ ...

Șura Mică

La ~5km distanță

417 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
3

89.000 €
107.88 € / mp

Teren intravilan de vanzare 825 mp cu PUZ desch ...

Șura Mică

La ~5km distanță

825 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
8

47.000 €
100 € / mp

Teren de vanzare Lot Sura Mica Sibiu - 100 EURO ...

Șura Mică

La ~5km distanță

470 mp teren
Construcții
Agenție

8 luni în urmă
13

38.000 €
95 € / mp

Teren intravilan 400 mp de vânzare – Șura Mică, ...

Șura Mică

La ~5km distanță

400 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
5

61.000 €
119.84 € / mp

Teren constructii 509 mp cu utilitati

Șura Mică

La ~5km distanță

509 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
9

79.920 €
54 € / mp

Teren industrial de vânzare intravilan, PUZ, ut ...

Șura Mică

La ~5km distanță

1.480 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
3

49.990 €
82.76 € / mp

Teren de casa/ duplex | Utilitati | PUZ | Sura ...

Șura Mică

La ~5km distanță

604 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
1

99.031 €
81.844 €
139.09 € / mp

Teren intravilan 712 mp cu autorizație de const ...

Șura Mică

La ~5km distanță

712 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
1

82.479 €
68.165 €
139.09 € / mp

Teren intravilan 593 mp cu autorizație de const ...

Șura Mică

La ~5km distanță

593 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
5

912.000 €
95 € / mp

Teren intravilan | 9600 mp | Șură Mică | Uti ...

Șura Mică

La ~5km distanță

9.600 mp teren
Construcții
Agenție

6 luni în urmă
9

126.000 €
60 € / mp

Teren intravilan | 2.100 mp | Șura Mică

Șura Mică

La ~5km distanță

2.100 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
6

49.995 €
101 € / mp

Teren intravilan, 11 ml front stradal

Șura Mare

La ~10km distanță

495 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
4

160.000 €

Vand teren 400 mp, deschidere 16ml. la ,str. Tr ...

Țiglari, Sibiu

La ~10km distanță

Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
4

145.000 €
116.580.000 €
180.35 € / mp

Vand 2 Terenuri 804 mp / 948 mp | PUZ aprobat ...

Terezian, Sibiu

La ~10km distanță

804 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
2

1.925.000 €
550 € / mp

Teren 3500 mp Vasile Milea - stradal vis a vis ...

Vasile Aaron, Sibiu

La ~15km distanță

3.500 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
5

190.000 €
253.33 € / mp

Teren intravilan

Șelimbăr

La ~15km distanță

750 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
5

34.900 €
53.69 € / mp

Teren intravilan 650mp

Cisnădie

La ~20km distanță

650 mp teren
Construcții
Anunț publicat de 3 agenții cu prețuri cuprinse între 34,900 € și 35.000 €
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
5

32.000 €
33.000 €
58.18 € / mp

Teren intravilan 550mp - Cisnadie, zona aerodro ...

Central, Cisnădie

La ~20km distanță

550 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
3

54.000 €
108 € / mp

Teren 500m2 Cisnadioara, constructii - intravil ...

Central, Cisnădie

La ~20km distanță

500 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
3

195.000 €
201.03 € / mp

Teren 970 mp cu casa saseasca , sura, curte, gr ...

Cisnădioara

La ~20km distanță

970 mp teren
Construcții