Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
3

195.000 €
201.03 € / mp

Teren 970 mp cu casa saseasca , sura, curte, gr ...

Cisnădioara

970 mp teren
Construcții

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

10 luni în urmă
17

89.662 €
127 € / mp

Parcele Teren cu PUZ si toate utilitatile / Cis ...

Cisnădioara

La ~5km distanță

706 mp teren
Construcții
Agenție

11 luni în urmă
4

600.000 €
150 € / mp

Teren intravilan 4000mp Cisnadioara str. Ciresi ...

Cisnădioara

La ~5km distanță

4.000 mp teren
Construcții
Agenție

11 luni în urmă
4

213.200 €
164 € / mp

Teren intravilan 1300mp Cisnadioara str. Ciresi ...

Cisnădioara

La ~5km distanță

1.300 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

5 luni în urmă
3

274.500 €
75 € / mp

Teren Intravilan I 3.660 MPU I Cisnadioara

Cisnădioara

La ~5km distanță

3.660 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
3

85.000 €
85 € / mp

Teren intravilan de vânzare – Cisnădioara | 1.0 ...

Cisnădioara

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
2

105.000 €
207.10 € / mp

Teren intravilan 507 mp de vânzare – Cisnădioar ...

Cisnădioara

La ~5km distanță

507 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
3

75.000 €
85.13 € / mp

Teren intravilan | 881 mp în Cisnădioara | toat ...

Cisnădioara

La ~5km distanță

881 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
10

119.000 €
72.52 € / mp

TEREN INTRAVILAN 1641 mp | PUZ APROBAT | Cisna ...

Cisnădioara

La ~5km distanță

1.641 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
3

139.000 €
103.73 € / mp

VÂNZARE TEREN INTRAVILAN | 1340 MP | CISNĂDIOAR ...

Cisnădioara

La ~5km distanță

1.340 mp teren
Construcții
Agenție

3 săptămâni în urmă
3

90.000 €
101.12 € / mp

Teren Intravilan | 890 MP | Cisnadioara

Cisnădioara

La ~5km distanță

890 mp teren
Construcții
Agenție

5 luni în urmă
19

93.000 €
56.71 € / mp

Teren intravilan 1.640 mp | Deschidere 17ml | U ...

Cisnădioara

La ~5km distanță

1.640 mp teren
Construcții
Agenție

7 luni în urmă
4

110.000 €
216.96 € / mp

Teren intravilan 507 mp | PUZ | utilitati | fro ...

Cisnădioara

La ~5km distanță

507 mp teren
Construcții
Agenție

7 luni în urmă
14

110.001 €
216.11 € / mp

Teren intravilan cu Puz si priveliște deosebită ...

Cisnădioara

La ~5km distanță

509 mp teren
Construcții
Agenție

6 luni în urmă
6

126.810 €
90 € / mp

Teren intravilan Cisnadioara, Sibiu

Cisnădioara

La ~5km distanță

1.409 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

4 luni în urmă
18

84.500 €
51.49 € / mp

Teren intravilan de 1641 mp cu PUZ aprobat si u ...

Cisnădioara

La ~5km distanță

1.641 mp teren
Construcții
Agenție

4 luni în urmă
1

150 €
0.07 € / mp

VAND 2100 MP TEREN CU PUZ ,CISNADIOARA

Cisnădioara

La ~5km distanță

2.100 mp teren
Construcții
Agenție

6 luni în urmă
7

1.050.000 €
30 € / mp

Teren spectaculos 3,5HA zona Cisnadioara

Cisnădioara

La ~5km distanță

35.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
5

32.000 €
33.000 €
58.18 € / mp

Teren intravilan 550mp - Cisnadie, zona aerodro ...

Central, Cisnădie

La ~5km distanță

550 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
5

34.900 €
53.69 € / mp

Teren intravilan 650mp

Cisnădie

La ~5km distanță

650 mp teren
Construcții
Anunț publicat de 3 agenții cu prețuri cuprinse între 34,900 € și 35.000 €
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
3

54.000 €
108 € / mp

Teren 500m2 Cisnadioara, constructii - intravil ...

Central, Cisnădie

La ~5km distanță

500 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
2

1.925.000 €
550 € / mp

Teren 3500 mp Vasile Milea - stradal vis a vis ...

Vasile Aaron, Sibiu

La ~10km distanță

3.500 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
5

190.000 €
253.33 € / mp

Teren intravilan

Șelimbăr

La ~10km distanță

750 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
4

160.000 €

Vand teren 400 mp, deschidere 16ml. la ,str. Tr ...

Țiglari, Sibiu

La ~10km distanță

Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
4

145.000 €
116.580.000 €
180.35 € / mp

Vand 2 Terenuri 804 mp / 948 mp | PUZ aprobat ...

Terezian, Sibiu

La ~10km distanță

804 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
8

47.000 €
100 € / mp

Teren de vanzare Lot Sura Mica Sibiu - 100 EURO ...

Șura Mică

La ~15km distanță

470 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
9

79.920 €
54 € / mp

Teren industrial de vânzare intravilan, PUZ, ut ...

Șura Mică

La ~15km distanță

1.480 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
6

49.995 €
101 € / mp

Teren intravilan, 11 ml front stradal

Șura Mare

La ~15km distanță

495 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
7

415.908 €
41.67 € / mp

Teren intravilan cu utilități – pregătit pentru ...

Central, Ocna Sibiului

La ~20km distanță

9.981 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
3

52.800 €
22 € / mp

Vand teren intravilan

Nord, Avrig

La ~20km distanță

2.400 mp teren
Construcții