Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

43.589 €
13 € / mp

Vând teren intravilan Zamfira, Lipănești, PH

Zamfira

3.353 mp teren
Construcții

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
7

20.000 €
13.82 € / mp

Teren Intravilan Seciu

Exterior Nord, Boldești-Scăeni

La ~5km distanță

1.447 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
4

500.000 €
53.76 € / mp

Teren de vânzare zona Spitalului Județean Ploie ...

Blejoi

La ~10km distanță

9.300 mp teren
Construcții
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 350,000 € și 500.000 €
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

45 €
45 € / mp

TEREN 3400 mp, DESCHIDERE 70 ml, Blejoi-Cocoses ...

Blejoi

La ~10km distanță

1 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

38.500 €
84.80 € / mp

Teren Paiulesti intravilan 454m2

Păulești

La ~10km distanță

454 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
2

47.520 €
90 € / mp

Teren intravilan Cocosesti (Paulesti)

Păulești

La ~10km distanță

528 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
5

141.000 €
100 € / mp

Teren de vanzare Paulesti

Păulești

La ~10km distanță

1.410 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Azi
4

1.250.000 €
125.91 € / mp

Teren Premium de Vânzare în Păulești

Păulești

La ~10km distanță

9.928 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
4

46.500 €
30 € / mp

Teren intravilan de vanzare

Coțofenești

La ~10km distanță

1.550 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
8

36.000 €
12 € / mp

De vanzare teren Baicoi Ph

Central, Băicoi

La ~10km distanță

3.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
7

39.330 €
30 € / mp

Vând teren și casa batraneasca in Băicoi Praho ...

Nord-Est, Băicoi

La ~10km distanță

1.311 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
4

234.000 €
117,000.00 € / mp

Teren langa parc 2.343 m² Bucov – Ideal pentru ...

Bucov

La ~15km distanță

2,34 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

120.120 €
280 € / mp

Teren 429 mp central Ploiești – acces auto, ide ...

Ultracentral, Ploiești

La ~15km distanță

429 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
2

361.390 €
406.182 €
355 € / mp

Teren comercial Ploiești – intersecție, trafic, ...

Central, Ploiești

La ~15km distanță

1.018 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

60.000 €
12 € / mp

Vând teren, cartier Mitica Apostol

Vest, Ploiești

La ~15km distanță

5.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

372.300 €
434.350 €
300 € / mp

Ploiești central - 1241 m² proprietar

Central, Ploiești

La ~15km distanță

1.241 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
1

731.000 €
17 € / mp

PARTICULAR - OPORTUNITATE RARĂ DE INVESTIȚIE – ...

Central, Vălenii de Munte

La ~15km distanță

43.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
4

1.114.500 €
113.62 € / mp

Teren parc Municipal Ploiești Vest

8 Martie, Ploiești

La ~15km distanță

9.809 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

38.000 €
39.42 € / mp

vand teren 964 mp,31x31ml

Mislea

La ~15km distanță

964 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

38.000 €
39.42 € / mp

vand teren mislea

Mislea

La ~15km distanță

964 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

38.000 €
39.42 € / mp

vand teren

Mislea

La ~15km distanță

964 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
5

20.000 €
24.97 € / mp

Vand teren intravilan In Valea Calugareasca, ex ...

Valea Călugărească

La ~15km distanță

801 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
2

460.500 €
15 € / mp

Tern intravilan 30.700mp Floresti

Florești

La ~15km distanță

30.700 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
4

10.000 €
5 € / mp

Vand teren intravilan

Telega

La ~20km distanță

2.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
5

22.400 €
25.000 €
8 € / mp

Vand teren Teisani, sat Stubeiu

Teișani

La ~20km distanță

2.800 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

18.000 €
36 € / mp

Vand teren,500mp,in Tatarani, viitor cartier al ...

Tătărani

La ~20km distanță

500 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

24.000 €
60 € / mp

Proprietar direct, vând loturi de teren intravi ...

Târgșoru Vechi

La ~20km distanță

400 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

40.270 €
5 € / mp

teren cu vedere superba si acces direct la drum ...

Șoimari

La ~20km distanță

8.054 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

18.500 €
25.10 € / mp

Vanzare teren central Slanic

Central, Slănic

La ~20km distanță

737 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
10

74.700 €
30 € / mp

Teren intravilan DE VÂNZARE, NEGOCIABIL , Campi ...

Voila, Câmpina

La ~20km distanță

2.490 mp teren
Construcții