Proprietar
Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
2

25.000 €
34.01 € / mp

🏡 Teren intravilan de vânzare – oportunitate e ...

Tăriceni

735 mp teren
Construcții

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
4

40.000 €
26.09 € / mp

Teren de vanzare 1533m in comuna Tinosu, jud. P ...

Tinosu

La ~5km distanță

1.533 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

10.000 €
2.61 € / mp

Teren de vanzare, casa Poienarii Burchii, Praho ...

Poienarii Burchii

La ~5km distanță

3.831 mp teren
Construcții
Agenție

6 luni în urmă
5

155.000 €
25 € / mp

Poienarii Burchii, judetul Prahova, teren 6.200 ...

Poienarii Burchii

La ~5km distanță

6.200 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
6

51.000 €
23.68 € / mp

Teren Periș Ilfov sat Buriaș 2 154 m - 51000 Eu ...

Buriaș

La ~5km distanță

2.154 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
7

20.000 €
14.49 € / mp

Teren Com. Cocorastii Colt-Sat Persunari-Jud. P ...

Cocorăștii Colț

La ~10km distanță

1.380 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
3

149.000 €
8.28 € / mp

Teren intravilan-industrial de vânzare, Co ...

Cocorăștii Colț

La ~10km distanță

18.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Ieri
10

24.999 €
28.73 € / mp

Teren Catunu (cornesti) cu casa si garaj , Damb ...

Cătunu (Cornești)

La ~10km distanță

870 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
9

29.000 €
29 € / mp

Piscu, Ciolpani, teren intravilan 1000 mp, str. ...

Piscu

La ~10km distanță

1.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
12

187.500 €
15 € / mp

Teren Piscu intravilan,12500 mp, 15 euro mp, 30 ...

Piscu

La ~10km distanță

12.500 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
6

30.000 €
46.15 € / mp

Oportunitate Investiție: Teren in Piscu, Ciolpa ...

Piscu

La ~10km distanță

650 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

4 luni în urmă
5

78.800 €
25.16 € / mp

Teren pentru construcție casă cu utilități in C ...

Piscu

La ~10km distanță

3.132 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
4

19.600 €
28 € / mp

Teren intravilan Peris - Piscu

Piscu

La ~10km distanță

700 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

12 €
0 € / mp

PROPRIETAR-vand teren intravi desch DN1-POTIGRA ...

Gorgota

La ~10km distanță

15.053 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

11 luni în urmă
17

34.500 €
20.63 € / mp

Teren in Poienari Apostoli, 21 E mp, Avantajos, ...

Gorgota

La ~10km distanță

1.672 mp teren
Construcții
Agenție

4 săptămâni în urmă
4

38.000 €
30.45 € / mp

Teren intravilan de vanzare – 1.248 mp – Puchen ...

Puchenii Mari

La ~10km distanță

1.248 mp teren
Construcții
Agenție

3 săptămâni în urmă
2

16.000 €
37.91 € / mp

Vanzare teren intravilan 422 mp in Brazii de Su ...

Brazii de Sus

La ~10km distanță

422 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
6

598.000 €
17.09 € / mp

SCROVISTEA, TEREN INTRAVILAN, 3,5 HA – 75 ...

Bălteni

La ~10km distanță

35.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

30.000 €
30 € / mp

Teren intravilan ingradit

Bălteni

La ~10km distanță

1.000 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
1

149.600 €
22 € / mp

Teren 6800mp - Peris - Balteni

Bălteni

La ~10km distanță

6.800 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
9

130.000 €
26.22 € / mp

Ocazie!! deschidere 41m la DN1, pretabil vile/m ...

Potigrafu

La ~10km distanță

4.958 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
8

135.000 €
13.39 € / mp

Teren intravilan de vanzare | 10.083 MP | DN1, ...

Potigrafu

La ~10km distanță

10.083 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
10

89.900 €
19.70 € / mp

0% | Teren intravilan, 4563 mp, front 25 m, uti ...

Potigrafu

La ~10km distanță

4.563 mp teren
Construcții
Agenție

4 săptămâni în urmă
16

350.000 €
34.65 € / mp

10.100mp TEREN CONSTRUCȚII INTRAVILAN POTI ...

Potigrafu

La ~10km distanță

10.100 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
3

126.308 €
25.48 € / mp

Teren intravilan DN1-Potigrafu

Potigrafu

La ~10km distanță

4.958 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

4 luni în urmă
2

219.615 €
181.500 €
29.28 € / mp

Teren intravilan 7500mp fs 38m DN1

Lupăria

La ~10km distanță

7.500 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
6

28.000 €
28 € / mp

Vanzare Teren Intravilan, sat Balteni, 1000 mp

Periș

La ~10km distanță

1.000 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
10

100.000 €
20 € / mp

Vanzare Teren Intravilan, Com Peris-sat Balteni

Periș

La ~10km distanță

5.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
13

58.890 €
19.63 € / mp

teren Peris

Periș

La ~10km distanță

3.000 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
6

75.000 €
15 € / mp

teren 5000 mp,Niculesti –Peris –Ilf ...

Periș

La ~10km distanță

5.000 mp teren
Construcții