Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
2

25.000 €
34.01 € / mp

🏡 Teren intravilan de vânzare – oportunitate e ...

Tăriceni

735 mp teren
Construcții

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
4

40.000 €
26.09 € / mp

Teren de vanzare 1533m in comuna Tinosu, jud. P ...

Tinosu

La ~5km distanță

1.533 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

10.000 €
2.61 € / mp

Teren de vanzare, casa Poienarii Burchii, Praho ...

Poienarii Burchii

La ~5km distanță

3.831 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
6

51.000 €
23.68 € / mp

Teren Periș Ilfov sat Buriaș 2 154 m - 51000 Eu ...

Buriaș

La ~5km distanță

2.154 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

Ieri
10

24.999 €
28.73 € / mp

Teren Catunu (cornesti) cu casa si garaj , Damb ...

Cătunu (Cornești)

La ~10km distanță

870 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
9

29.000 €
29 € / mp

Piscu, Ciolpani, teren intravilan 1000 mp, str. ...

Piscu

La ~10km distanță

1.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
12

187.500 €
15 € / mp

Teren Piscu intravilan,12500 mp, 15 euro mp, 30 ...

Piscu

La ~10km distanță

12.500 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

12 €
0 € / mp

PROPRIETAR-vand teren intravi desch DN1-POTIGRA ...

Gorgota

La ~10km distanță

15.053 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

30.000 €
30 € / mp

Teren intravilan ingradit

Bălteni

La ~10km distanță

1.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
6

96.900 €
19.38 € / mp

Teren intravilan 5000 mp, str.Sondei, Peris

Periș

La ~10km distanță

5.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
1

56.250 €
25 € / mp

Teren de vanzare pentru constructie imobil

Periș

La ~10km distanță

2.250 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
10

610.470 €
19 € / mp

Teren de vanzare -32.130mp cu deschidere 105m l ...

Ciolpani

La ~10km distanță

32.130 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
7

25.900 €
37 € / mp

2x Intravilane la marginea Pădurii, zonă Superb ...

Ciolpani

La ~10km distanță

700 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
1

25.900 €
37 € / mp

2 intravilavilane la marginea pădurii, zonă sup ...

Ciolpani

La ~10km distanță

700 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

498.000 €
22.10 € / mp

Puchenii Mari, Ploiesti Teren Intravilan Indust ...

Pietroșani

La ~10km distanță

22.531 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

24.000 €
60 € / mp

Proprietar direct, vând loturi de teren intravi ...

Târgșoru Vechi

La ~15km distanță

400 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

18.000 €
36 € / mp

Vand teren,500mp,in Tatarani, viitor cartier al ...

Tătărani

La ~15km distanță

500 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
1

270.000 €
315.000 €
90 € / mp

Teren Snagov Izvorani

Izvorani

La ~15km distanță

3.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
3

550.000 €
110 € / mp

Teren intravilan, Snagov Izvorani, str. Jandarm ...

Izvorani

La ~15km distanță

5.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
5

28.998 €
56.86 € / mp

Teren intravilan Silistea Snagovului 500 mp

Siliștea Snagovului

La ~15km distanță

510 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
4

25.000 €
24.000 €
8.10 € / mp

Teren 3.086 mp Balta Doamnei – Lacul Turcului | ...

Balta Doamnei

La ~15km distanță

3.086 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

398.300 €
409.680 €
175 € / mp

Teren lac Snagov – deschidere la lac aprox20m, ...

Ciofliceni

La ~15km distanță

2.276 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

143.264 €
37 € / mp

Vânzare teren, intravilan, 3.872 mp, Tîncăbești ...

Vlădiceasca

La ~15km distanță

3.872 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
11

149.900 €
134.900 €
45.74 € / mp

Teren Ghermanesti-Ciofliceni, in com. Snagov, s ...

Ciofliceni

La ~15km distanță

3.277 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
3

1.751.470 €
70 € / mp

Snavov land for sale residential project

Vlădiceasca

La ~15km distanță

25.021 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
5

62.500 €
65.000 €
125 € / mp

Teren Ghermănești (com. Snagov), 500mp, deschid ...

Ghermănești

La ~15km distanță

500 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
2

120.000 €
60 € / mp

Teren intravilan 2000 mp – Ghermănești / Snagov ...

Ghermănești

La ~15km distanță

2.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

200.000 €
40 € / mp

VANZARE TEREN Comuna Snagov,sat Ghermanesti

Ghermănești

La ~15km distanță

5.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
7

330.000 €
365.000 €
150 € / mp

Teren pe malul lacului Snagov

Ghermănești

La ~15km distanță

2.200 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
1

10.000 €
10 € / mp

Vanzare teren intravilan, comuna Crevedia, jud ...

Cocani

La ~20km distanță

1.000 mp teren
Construcții