Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

Ieri
3

52.500 €
7 € / mp

Teren de vanzare în Tamasesti, comuna Balesti, ...

Bălești

7.500 mp teren
Construcții

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție
Comision 0%

11 luni în urmă
4

37.000 €
64.91 € / mp

Teren Intravilan, situat in Balesti

Bălești

La ~5km distanță

570 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
8

22.000 €
42.31 € / mp

Vânzare loturi teren intravilan 520 mp - Sat Ce ...

Bălești

La ~5km distanță

520 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
5

35.000 €
35 € / mp

Teren Intravilan 1000 mp, Balesti - Ceauru

Bălești

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
6

55.000 €
7.33 € / mp

Teren Intravilan (7500 mp),situat in Balesti - ...

Bălești

La ~5km distanță

7.500 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
2

22.600 €
11.77 € / mp

Teren Intravilan (1920 mp), Balesti - Rasova

Bălești

La ~5km distanță

1.920 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
4

34.000 €
9.99 € / mp

Terenuri, Balesti (3404mp), Slobozia (250mp-500 ...

Bălești

La ~5km distanță

3.404 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

6 luni în urmă
9

40.000 €
8.05 € / mp

Vanzare teren intravilan, 4967 mp, utilitati, ...

Bălești

La ~5km distanță

4.967 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
3

152.586 €
42 € / mp

Teren Intravilan (3633mp), Strada Barajelor

Centura, Târgu Jiu

La ~5km distanță

3.633 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
4

58.000 €
124.20 € / mp

Vânzare teren intravilan, situat în Târgu Jiu, ...

Centura, Târgu Jiu

La ~5km distanță

467 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

7 luni în urmă
8

199.000 €
64.97 € / mp

Vânzare teren intravilan, 3.063 mp, în Tg. Jiu, ...

Centura, Târgu Jiu

La ~5km distanță

3.063 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
4

154.440 €
220 € / mp

Teren intravilan de vânzare – Zona 9 Mai, Târgu ...

9 Mai, Târgu Jiu

La ~5km distanță

702 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

27.000 €
11.05 € / mp

Teren de vanzare Balesti Sat Talpasesti Gorj

Tălpășești

La ~5km distanță

2.444 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

58.000 €
128.89 € / mp

Teren intravilan,suprafata 450mp.utilitati: apa ...

Unirii, Târgu Jiu

La ~5km distanță

450 mp teren
Construcții
Agenție

6 luni în urmă
3

65.500 €
125 € / mp

Teren Intravilan, Curti - Constructii, Strada U ...

Unirii, Târgu Jiu

La ~5km distanță

524 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

58.000 €
128.89 € / mp

Teren intravilan,suprafata 450mp.utilitati: apa ...

Unirii, Târgu Jiu

La ~5km distanță

450 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
10

29.000 €
29.47 € / mp

Teren de vânzare în Comuna Drăgu ...

Drăguțești

La ~5km distanță

984 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
10

47.900 €
40.46 € / mp

Vânzare teren intravilan împrejmuit - zonă lini ...

Drăguțești

La ~5km distanță

1.184 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
6

55.000 €
19.34 € / mp

Vanzare teren intravilan 2844 mp in Sat Iasi-Go ...

Drăguțești

La ~5km distanță

2.844 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
7

505.210 €
95 € / mp

Teren 5318mp, De vânzare, Târgu-Jiu

Debarcader, Târgu Jiu

La ~5km distanță

5.318 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
8

47.000 €
188 € / mp

Vânzare teren intravilan - 250 mp - strada Cons ...

Lotrului, Târgu Jiu

La ~5km distanță

250 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

8 luni în urmă
7

219.500 €
250 € / mp

Vanzare teren intravilan 878 mp - proximitate M ...

Sud, Târgu Jiu

La ~5km distanță

878 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
3

500.880 €
40 € / mp

Teren intravilan de vânzare – 12.522 mp | Targu ...

Central, Târgu Jiu

La ~5km distanță

12.522 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

8 luni în urmă
9

105.000 €
40.49 € / mp

Vanzare teren intravilan cu PUZ, situat in Targ ...

Exterior Vest, Târgu Jiu

La ~5km distanță

2.593 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
10

750.000 €
111.18 € / mp

Vanzare proprietate industriala - Targu Jiu - * ...

Nord, Târgu Jiu

La ~5km distanță

6.746 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
7

40.480 €
40 € / mp

Vânzare loturi teren intravilan, situate în car ...

Preajba, Târgu Jiu

La ~5km distanță

1.012 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
6

402.334 €
332.508 €
292.82 € / mp

Vanzare teren intravilan *oportunitate de inve ...

Sud, Târgu Jiu

La ~5km distanță

1.374 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
9

65.000 €
11.16 € / mp

Vanzare teren intravilan suprafata 5.822 mp, i ...

Nord, Târgu Jiu

La ~5km distanță

5.822 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
10

29.500 €
38.56 € / mp

Vânzare teren intravilan, zonă liniștită - stra ...

Nord-Est, Târgu Jiu

La ~5km distanță

765 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
5

8.550 €
15.69 € / mp

Teren împrejmuit ,cadastrat dețin toate actele

Padeș

La ~30km distanță

545 mp teren
Construcții