Proprietăți unice: 2
Proprietari: 2
Proprietar
Comision 0%

Ieri
3

52.500 €
7 € / mp

Teren de vanzare în Tamasesti, comuna Balesti, ...

Bălești

7.500 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

25.000 €
48.08 € / mp

Teren intravilan

Bălești

520 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție
Comision 0%

11 luni în urmă
4

37.000 €
64.91 € / mp

Teren Intravilan, situat in Balesti

Bălești

La ~5km distanță

570 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
8

22.000 €
42.31 € / mp

Vânzare loturi teren intravilan 520 mp - Sat Ce ...

Bălești

La ~5km distanță

520 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
5

35.000 €
35 € / mp

Teren Intravilan 1000 mp, Balesti - Ceauru

Bălești

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
6

55.000 €
7.33 € / mp

Teren Intravilan (7500 mp),situat in Balesti - ...

Bălești

La ~5km distanță

7.500 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
2

60.000 €
47.85 € / mp

Teren extravilan de 1254 mp, în Centura

Centura, Târgu Jiu

La ~5km distanță

1.254 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
7

50.000 €
7.95 € / mp

Teren extravilan de vanzare - 6286 mp- Tg jiu , ...

Centura, Târgu Jiu

La ~5km distanță

6.286 mp
6.286 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
5

50 €
0 € / mp

Vand teren extravilan centura Targu-Jiu, vizavi ...

Centura, Târgu Jiu

La ~5km distanță

13.396 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
1

99.960 €
7 € / mp

Teren centura Targu Jiu

1 Mai, Târgu Jiu

La ~5km distanță

14.280 mp teren
f.s. 36 m
Extravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

58.000 €
128.89 € / mp

Teren intravilan,suprafata 450mp.utilitati: apa ...

Unirii, Târgu Jiu

La ~5km distanță

450 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
3

65.500 €
125 € / mp

Teren Intravilan, Curti - Constructii, Strada U ...

Unirii, Târgu Jiu

La ~5km distanță

524 mp teren
f.s. 12 m
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
4

180.000 €
12 € / mp

Teren dezvoltare cartier rezidential - Potentia ...

Central, Târgu Jiu

La ~5km distanță

15.000 mp
15.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

110.000 €
42.59 € / mp

Vand teren pe strada Prelungirea Panduri

Central, Târgu Jiu

La ~5km distanță

2.583 mp teren
f.s. 19 m
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
1

79 €
0.16 € / mp

Parcele de teren reglementate prin PUZ Targu Ji ...

Exterior Vest, Târgu Jiu

La ~5km distanță

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

108 €
0.10 € / mp

Teren intravilan 1058mp Cartier Tismana - Str G ...

Exterior Vest, Târgu Jiu

La ~5km distanță

1.058 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
3

20.000 €
16.37 € / mp

Teren extravilan situat in Preajba Mare, munici ...

Preajba, Târgu Jiu

La ~5km distanță

1.222 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

33.999 €
49.56 € / mp

Vand parcele teren intravilan, 686 mp, Botorogi ...

Botorogi

La ~10km distanță

686 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
8

11.900 €
14.88 € / mp

Runcu - Terenuri intravilan cu vedere panoramic ...

Runcu

La ~15km distanță

800 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
3

19.600 €
14 € / mp

Teren intravilan Turcinesti

Turcinești

La ~15km distanță

1.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
1

35.000 €
4.88 € / mp

Teren intravilan+extravilan

Turcinești

La ~15km distanță

7.166 mp
7.166 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
6

43.000 €
12.84 € / mp

Teren oferit spre vanzare, Sambotin 3549 mp

Sâmbotin

La ~15km distanță

3.350 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

11.000 €
1.18 € / mp

vand teren - comuna Ciuperceni, sat Stramba Vul ...

Ciuperceni

La ~20km distanță

9.309,7 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

35.500 €
10 € / mp

Vanzare

Tismana

La ~20km distanță

3.550 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
5

13.000 €
3.10 € / mp

Teren intravilan de vanzare in orasul tismana j ...

Exterior Vest, Tismana

La ~20km distanță

4.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
4

60.000 €
44.12 € / mp

Teren intravilan in Targu Carbunesti, sat Pojog ...

Pojogeni

La ~20km distanță

1.360 mp teren
f.s. 30 m
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

20.000 €
11.01 € / mp

TEREN CU LIVADA

Central, Târgu Cărbunești

La ~25km distanță

1.817 mp teren
Intravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
8

35.000 €
5.16 € / mp

Casa cu teren + al doilea teren, Musetesti, Gor ...

Mușetești

La ~25km distanță

6.785 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
5

2.500 €
0 € / mp

Teren pasune de vanzare

Padeș

La ~30km distanță

780.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
5

8.550 €
15.69 € / mp

Teren împrejmuit ,cadastrat dețin toate actele

Padeș

La ~30km distanță

545 mp teren
Construcții