Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
15

420.000 €
1,300.31 € / mp

Teren de vanzare in zona premium A1, la 300 de ...

Faleza Nord, Constanța

323 mp teren
Construcții

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
2

60.000 €
15 € / mp

Teren de vânzare I. C. Brătianu spre ...

Exterior Vest, Constanța

La ~5km distanță

4.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
14

4.163.912 €
1,512.50 € / mp

Vedere frontala la mare, deschidere 40m ,str Em ...

Central, Constanța

La ~5km distanță

2.753 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
4

296.700 €
1,150.00 € / mp

Teren intravilan 258 mp construibil + curte 80 ...

Capitol, Constanța

La ~5km distanță

258 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
2

699.999 €
700.00 € / mp

Teren de vânzare – Constanța, Casa Casatoriilor ...

Capitol, Constanța

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
7

211.750 €
847 €
847 € / mp

Teren ultracentral Bd.Mamaia

Tomis I, Constanța

La ~5km distanță

250 mp teren
Construcții
Anunț publicat de 4 agenții cu prețuri cuprinse între 100 € și 185.000 €
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
12

172.800 €
320 € / mp

Teren + proiect Palazu Mare - Corneliu Baba

Tomis Plus, Constanța

La ~5km distanță

540 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
14

225.000 €
576.92 € / mp

OCAZIE !!! Teren ULTRA Exclusivist în Constanța ...

Tomis Plus, Constanța

La ~5km distanță

390 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
1

380.376 €
324 € / mp

Teren 1174 mp zona Kamsas

Kamsas, Constanța

La ~5km distanță

1.174 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
9

362.997 €
759.41 € / mp

EXCLUSIVITATE | Teren Ultracentral 478 mp | Zon ...

Casa de Cultură, Constanța

La ~5km distanță

478 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
6

120.000 €
20 € / mp

Teren str. Prelungirea Nicolae Filimon, zona Au ...

Aurel Vlaicu, Constanța

La ~5km distanță

6.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

75.000 €
150 € / mp

Km 4-5, Veterani, proprietar, vand teren

Km 4-5, Constanța

La ~5km distanță

500 mp teren
Construcții
Anunț publicat de 4 agenții cu prețuri cuprinse între 75,000 € și 76.000 €
Proprietar
Comision 0%

Ieri
7

4.125.000 €
150 € / mp

Poarta 6 27 500 mp,250 ml frontal mare/port, p ...

Poarta 6, Constanța

La ~5km distanță

27.500 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
9

77.000 €
70 € / mp

18 terenuri intravilane Constanta-hale producti ...

CET, Constanța

La ~5km distanță

1.100 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
14

100.000 €
259.07 € / mp

Teren vânzare zona Viile Noi

CET, Constanța

La ~5km distanță

386 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
8

150.000 €
124.69 € / mp

PROPRIETAR- Teren Intravilan Constanța–Zona Pal ...

Palas, Constanța

La ~5km distanță

1.203 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
9

382.480 €
80 € / mp

Teren intravilan liber de vanzare, imprejmuit, ...

Palas, Constanța

La ~5km distanță

4.781 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
9

787.815 €
315 € / mp

Teren de vanzare Str. I.C. Bratianu Constanta

Brătianu, Constanța

La ~5km distanță

2.501 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
2

275.000 €
110 € / mp

Teren vinzare

Brătianu, Constanța

La ~5km distanță

2.500 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
7

2.310.000 €
1,050.00 € / mp

Propietate unica pe malul Lacului Siutghiol-57m ...

Palazu Mare, Constanța

La ~5km distanță

2.200 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
5

55.000 €
211.54 € / mp

Teren de vânzare Ionel Teodoreanu 7, Elvila/Pal ...

Palazu Mare, Constanța

La ~5km distanță

260 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

73.000 €
74.000 €
109.45 € / mp

De vânzare teren intravilan 667 Mp - Constanța, ...

Palazu Mare, Constanța

La ~5km distanță

667 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

1.274.890 €
230 € / mp

Teren veterani km5 intravilan

Km 5, Constanța

La ~5km distanță

5.543 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
1

129.999 €
130.00 € / mp

Teren intravilan 1.000 mp – Constanța, cartier ...

Boreal, Constanța

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
2

299.808 €
216 € / mp

Vand teren intravilan

Boreal, Constanța

La ~5km distanță

1.388 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
3

56.000 €
105.26 € / mp

Teren intravilan constuibil

Boreal, Constanța

La ~5km distanță

532 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
10

236.000 €
230.000 €
118 € / mp

vanzare teren 2.000 mp in Constanta zona Varful ...

Viile Noi, Constanța

La ~5km distanță

2.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
4

171.000 €
90 € / mp

Teren, Lazu, CONSTANTA

Lazu

La ~10km distanță

1.900 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

49.500 €
99.60 € / mp

Teren de vânzare – Cumpăna, Constanța,Str. Caro ...

Cumpăna

La ~10km distanță

497 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
1

168.000 €
253.78 € / mp

VAND TEREN OVIDIU LAC

Nord-Est, Ovidiu

La ~10km distanță

662 mp teren
Construcții