Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
3

160.000 €
351.65 € / mp

Teren 455 mp , Mamaia Nord

Nord, Constanța

455 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
1

7.500 €
6.38 € / mp

Vand teren com chirnogeni jud constanta

Central, Constanța

La ~5km distanță

1.176 mp teren
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
2

60.000 €
15 € / mp

Teren de vânzare I. C. Brătianu spre ...

Exterior Vest, Constanța

La ~5km distanță

4.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
10

499.000 €
38.38 € / mp

Vand inchiriez teren intravilan plus constructi ...

Central, Constanța

La ~5km distanță

13.000 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
14

4.163.912 €
1,512.50 € / mp

Vedere frontala la mare, deschidere 40m ,str Em ...

Central, Constanța

La ~5km distanță

2.753 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
4

88.000 €
84.62 € / mp

Teren intravilan - vedere la mare - Plaja Corbu ...

Exterior Vest, Constanța

La ~5km distanță

1.040 mp
1.040 mp teren
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
11

0 €

Teren intravilan 1.151 m.p. Constanta- de vanza ...

Central, Constanța

La ~5km distanță

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

16.000 €
4 € / mp

Teren intravilan Somova

Exterior Vest, Constanța

La ~5km distanță

4.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
3

66.000 €
100 € / mp

Teren DN Constanta - Cumpana 660mp

Exterior Vest, Constanța

La ~5km distanță

660 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

8.000 €
9.30 € / mp

Teren 860 mp Constanta 10 mp

Exterior Vest, Constanța

La ~5km distanță

860 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
1

8 €
0 € / mp

Vand teren intravilan

Central, Constanța

La ~5km distanță

17.402 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
1

12 €
0 € / mp

Vand 8 hectare intravilan

Exterior Vest, Constanța

La ~5km distanță

80.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
2

7.200 €
0.72 € / mp

Vand 10 ha teren extravilan, Dobromir, jud Cons ...

Exterior Vest, Constanța

La ~5km distanță

10.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
6

98.000 €
14 € / mp

Teren 7000 m2 in apropiere de Nibiru ( Tuzla - ...

Central, Constanța

La ~5km distanță

7.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
2

700.000 €
24.14 € / mp

Teren extravilan

Central, Constanța

La ~5km distanță

29.000 mp teren
Extravilan
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
6

74.500 €
149 € / mp

Teren situat in Km5 (Veterani), supratafa 500 m ...

Exterior Vest, Constanța

La ~5km distanță

500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
15

420.000 €
1,300.31 € / mp

Teren de vanzare in zona premium A1, la 300 de ...

Faleza Nord, Constanța

La ~5km distanță

323 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
4

296.700 €
1,150.00 € / mp

Teren intravilan 258 mp construibil + curte 80 ...

Capitol, Constanța

La ~5km distanță

258 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
2

699.999 €
700.00 € / mp

Teren de vânzare – Constanța, Casa Casatoriilor ...

Capitol, Constanța

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
3

10.000 €
5.000.000 €
20 € / mp

Teren intravilan 500 mp | utilitati | ideal cas ...

Abator, Constanța

La ~5km distanță

500 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
9

362.997 €
759.41 € / mp

EXCLUSIVITATE | Teren Ultracentral 478 mp | Zon ...

Casa de Cultură, Constanța

La ~5km distanță

478 mp teren
Construcții
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 362,997 € și 363.000 €
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

550.000 €
686.64 € / mp

Teren 801 mp de vânzare în zona Compozitorilor ...

Energia, Constanța

La ~5km distanță

801 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
12

172.800 €
320 € / mp

Teren + proiect Palazu Mare - Corneliu Baba

Tomis Plus, Constanța

La ~5km distanță

540 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
9

225.000 €
576.92 € / mp

OCAZIE !!! Teren ULTRA Exclusivist în Constanța ...

Tomis Plus, Constanța

La ~5km distanță

390 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
6

120.000 €
20 € / mp

Teren str. Prelungirea Nicolae Filimon, zona Au ...

Aurel Vlaicu, Constanța

La ~5km distanță

6.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
7

634.800 €
150 € / mp

Teren Strada Tisei - Isaran Green ( Aurel Vlaic ...

Aurel Vlaicu, Constanța

La ~5km distanță

4.232 mp
4.232 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

88.000 €
84.62 € / mp

Teren intravilan - vedere la mare - Plaja Corbu ...

Exterior Vest, Mamaia

La ~5km distanță

1.040 mp teren
2E
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

900.000 €
750 € / mp

Oportunitate de investitie -Teren vanzare Mamai ...

Nord, Mamaia

La ~5km distanță

1.200 mp teren
9E
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
5

160.000 €
280.70 € / mp

Teren de vanzare mamaia nord

Exterior Vest, Mamaia

La ~5km distanță

570 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
1

249.000 €
248.75 € / mp

De vanzare teren zona Mamaia-Sat str M19

Exterior Vest, Mamaia

La ~5km distanță

1.001 mp teren