Proprietar
Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
15

50.400 €
24 € / mp

Vand teren cu casa demolabila

Feiurdeni

2.100 mp teren
Construcții

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
12

54.171 €
44.770 €
54.17 € / mp

Parcele de 1000mp cu PUZ in curs de constituire ...

Pădureni (Chinteni)

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
3

80.300 €
25 € / mp

Teren intravilan in Padureni - Chinteni, 3200 m ...

Pădureni (Chinteni)

La ~5km distanță

3.212 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
4

75.000 €
38.25 € / mp

Teren construibil, 1961mp, Chinteni - Macicasu, ...

Măcicașu

La ~5km distanță

1.961 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

1 lună în urmă
1

22.500 €
25 € / mp

Teren plat, intravilan, 900 mp, toate utilitati ...

Borșa

La ~5km distanță

900 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

30.334 €
29 € / mp

Vand teren intravilan sat Borsa, jud. Cluj, zon ...

Borșa

La ~5km distanță

1.046 mp teren
Construcții
Agenție

7 luni în urmă
6

99.000 €
99 € / mp

Vânzare teren de construcții intravilan, Câmpen ...

Câmpenești

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
5

45.000 €
43.77 € / mp

Vanzare teren de 1028 mp in zona de case - Camp ...

Câmpenești

La ~5km distanță

1.028 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
3

52.000 €
52 € / mp

Teren 1000 mp, Campenesti, panorama frumoasa, e ...

Câmpenești

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Construcții
Agenție

6 luni în urmă
5

39.999 €
66.67 € / mp

Teren cu autorizatie casa individuala, 600mp te ...

Câmpenești

La ~5km distanță

600 mp teren
Construcții
Agenție

4 luni în urmă
3

34.265 €
55 € / mp

Teren de vanzare - Campenesti sat

Câmpenești

La ~5km distanță

623 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
4

50.000 €
50 € / mp

Teren de vanzare in Campenesti

Câmpenești

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
3

319.000 €
55 € / mp

INVESTITIE!Teren intravilan - 5800mp - toate ut ...

Câmpenești

La ~5km distanță

5.800 mp teren
Construcții
Agenție

8 luni în urmă
3

200.000 €
17.24 € / mp

Teren 11.600 mp intravilan, cu casa si utilitat ...

Câmpenești

La ~5km distanță

11.600 mp teren
Construcții
Agenție

8 luni în urmă
6

12.800 €
36.57 € / mp

Parcele de teren extravilan cu vedere la lac – ...

Câmpenești

La ~5km distanță

350 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
3

20.000 €
24.51 € / mp

De vanzare teren Intravilan, 816mp Deusu/Chinte ...

Deușu

La ~10km distanță

816 mp teren
Construcții
Agenție

8 luni în urmă
1

85.000 €
29.31 € / mp

Teren intravilan de vanzare, 2900mp, Deusu Com ...

Deușu

La ~10km distanță

2.900 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
1

49.900 €
17.21 € / mp

Teren intravilan în Deusu, comuna Chinteni, la ...

Deușu

La ~10km distanță

2.900 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
4

65.000 €
28.76 € / mp

Teren de vanzare 2250mp front 22ml Baciu Salist ...

Săliștea Veche

La ~10km distanță

2.260 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
20

72.500 €
78.46 € / mp

TEREN CU RULOTA FUNCTIONALA 924mp front 34ml

Deușu

La ~10km distanță

924 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
5

126.650 €
50 € / mp

Vand teren intravilan Salistea Veche cu CF

Săliștea Veche

La ~10km distanță

2.533 mp teren
Construcții
Agenție

1 săptămână în urmă

132.000 €
30 € / mp

Teren intravilan de vanzare CLUJ/DEUSU

Deușu

La ~10km distanță

4.400 mp teren
Construcții
Agenție

1 săptămână în urmă

174.000 €
30 € / mp

Teren intravilan de vanzare CLUJ/DEUSU

Deușu

La ~10km distanță

5.800 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
2

29.500 €
38.31 € / mp

TEREN INTRAVILAN – DEUȘU

Deușu

La ~10km distanță

770 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
10

115.000 €
56.65 € / mp

Teren cu autorizatie pentru doua case in Chinte ...

Chinteni

La ~10km distanță

2.030 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
3

306.500 €
53.77 € / mp

INVESTITIE! Teren intravilan 5700mp - Chinteni, ...

Chinteni

La ~10km distanță

5.700 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
5

32.000 €
28.29 € / mp

Teren intravilan în Chinteni – investiție (Nece ...

Chinteni

La ~10km distanță

1.131 mp teren
Construcții
Agenție

7 luni în urmă
4

108.046 €
89 € / mp

Teren intravilan 1214mp in Chinteni – zona cent ...

Chinteni

La ~10km distanță

1.214 mp teren
Construcții
Agenție

7 luni în urmă
4

88.110 €
99 € / mp

Teren intravilan 890mp in Chinteni – zona centr ...

Chinteni

La ~10km distanță

890 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
1

134.000 €
78.59 € / mp

Teren pentru constructii intravilan, 1705 mp, C ...

Chinteni

La ~10km distanță

1.705 mp teren
Construcții