Proprietăți unice: 7
Proprietari: 0
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
4

225.000 €
19.74 € / mp

Teren intravilan 11400 mp, PUZ aprobat, str Vai ...

Dej

11.400 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
4

25.000 €
40.98 € / mp

COMISION 0%! Teren intravilan, 610 mp, zona ce ...

Dej

610 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
3

1.241.460 €
181.50 € / mp

Teren constructii rezidentiale in Dej

Sud, Dej

6.840 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
1

67.201 €
56 € / mp

VAND TEREN INTRAVILAN, ZONA IN DEZVOLTARE, DEJ

Dej

1.200 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
7

1.815.000 €
36.30 € / mp

Teren pentru dezvoltare proiect industrial

Sud, Dej

50.000 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
3

1.128.000 €
23.50 € / mp

Teren 48.000m²/23â‚&#377 ...

Exterior Sud, Dej

48.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
4

48.001 €
43.000 €
48 € / mp

VAND TEREN DEALUL FLORILOR, ZONA IN DEZVOLTARE, ...

Dej

1.000 mp teren
Construcții

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

Mai mult de un an
20

300.000 €
2,678.57 € / mp

Oportunitate investitie- teren industrial, cu c ...

Mintiu Gherlii

La ~15km distanță

4.191 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

39.000 €
39 € / mp

Vand teren 1000 mp pentru constructie casa

Mintiu Gherlii

La ~15km distanță

1.000 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
5

900.000 €
50 € / mp

Teren de vanzare 2 parcele total 18.000m²/50€ m ...

Exterior Sud, Gherla

La ~15km distanță

18.000 mp teren
Construcții

Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
5

99.000 €
36 € / mp

Vand teren intravilan sat Nicula, jud Cluj

Nicula

La ~20km distanță

2.750 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

4 luni în urmă
4

23.400 €
7.80 € / mp

✨ Teren cu potențial rezidenți ...

Tiocu de Jos

La ~20km distanță

3.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
6

35.000 €
23.33 € / mp

Teren intravilan, 1500mp, front 15m, loc. Bont ...

Bonț

La ~20km distanță

1.500 mp teren
Construcții
Agenție

11 luni în urmă
1

34.000 €
28.33 € / mp

Teren pentru construtie, zona centrala

Iclod

La ~20km distanță

1.200 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

5 luni în urmă
3

40.000 €
30.19 € / mp

COMISION 0% Teren intravilan 1,325mp Iclod / St ...

Iclod

La ~20km distanță

1.325 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
4

71.500 €
19.99 € / mp

Teren intravilan în Iclod: Locul ideal pentru n ...

Iclod

La ~20km distanță

3.577 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
9

40.000 €
21.05 € / mp

Teren Parcela 1900 mp intravilan Iclozel Iclod

Iclozel

La ~20km distanță

1.900 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
6

39.900 €
26.60 € / mp

Teren intravilan construibil imediat | 1500mp | ...

Iclozel

La ~20km distanță

1.500 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
4

44.900 €
22.45 € / mp

Teren intravilan construibil imediat | 2000mp | ...

Iclozel

La ~20km distanță

2.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

7 luni în urmă
2

320.000 €
290.000 €
32 € / mp

Comicion 0%Teren 10000 mp, front 60 m la DN, A/ ...

Fundătura

La ~20km distanță

10.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
3

599.000 €
26.74 € / mp

Oportunitate investitie! Teren intravilan 2,26 ...

Fundătura

La ~20km distanță

22.400 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
21

77.400 €
9 € / mp

Teren cu potential industrial Luna de Jos, Daba ...

Luna de Jos

La ~25km distanță

8.600 mp teren
Agricol
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
7

58.500 €
11.97 € / mp

Teren Intravilan 4900mp Dabaca - Cluj - Proiect ...

Dăbâca

La ~25km distanță

4.887 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
1

59.900 €
39.93 € / mp

Teren intravilan cu casa veche, 1500 mp, locali ...

Sic

La ~25km distanță

1.500 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
7

54.000 €
65.06 € / mp

Exclusivitate! Teren intravilan + constructie c ...

Central, Beclean

La ~25km distanță

830 mp teren
Construcții
Bancă
Comision 0%

10 luni în urmă
3

14.500 €
11.61 € / mp

teren Coldau

Central, Beclean

La ~25km distanță

1.249 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
12

100.000 €
66.62 € / mp

Teren intravilan 1501 mp | iesire la lac | cada ...

Sântejude

La ~25km distanță

1.501 mp teren
Construcții
Agenție

11 luni în urmă
1

90.000 €
25 € / mp

Teren potrivit pentru constructii - Bontida

Bonțida

La ~25km distanță

3.600 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
7

300.000 €
52.13 € / mp

Teren intravilan industrial – 5.755 mp | Bonțid ...

Bonțida

La ~25km distanță

5.755 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
6

31.000 €
30.07 € / mp

Vanzare teren in localitatea Bonțida

Bonțida

La ~25km distanță

1.031 mp teren
Construcții