Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
3

17.000 €
11.56 € / mp

Teren de vanzare in Ileana Calarasi

Ileana

1.470 mp teren
Construcții

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Bancă
Comision 0%

Mai mult de un an
3

4.761 €
7.34 € / mp

Cota 1/4 teren intravilan arabil

Ileana

La ~5km distanță

649 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
8

8.500 €
15.98 € / mp

Teren cu deschidere catre lac - 40 km de Bucure ...

Polcești

La ~10km distanță

532 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
8

25.000 €
16.90 € / mp

Teren langa lac - 40 km de Bucuresti

Polcești

La ~10km distanță

1.479 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție
Comision 0%

6 luni în urmă
7

17.000 €
10 € / mp

Teren intravilan 1700 mp, de vanzare, A2, Saru ...

Polcești

La ~10km distanță

1.700 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

5 luni în urmă
7

100.000 €
20 € / mp

Teren intravilan 5000 mp Tamadau Mare – d ...

Tămădău Mare

La ~10km distanță

5.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
5

880.000 €
10 € / mp

Teren intravilan 88000 mp: PE MALUL APEI

Săndulița

La ~10km distanță

88.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
10

247.000 €
10 € / mp

🌟 **Paradis la Malul Lacului: Terenuri în apr ...

Sărulești

La ~10km distanță

24.700 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
5

880.000 €
10 € / mp

Teren intravilan 88000 mp: PE MALUL APEI

Săndulița

La ~10km distanță

88.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
6

23.000 €
23 € / mp

Vanzare teren intravilan, Lacul Sarulesti, 1.00 ...

Sărulești

La ~10km distanță

1.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
10

247.000 €
10 € / mp

🌟 **Paradis la Malul Lacului: Terenuri în apr ...

Sărulești

La ~10km distanță

24.700 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
5

693.000 €
99 € / mp

Teren pretabil SUPERMARKET la 30 km de Bucurest ...

Central, Fundulea

La ~15km distanță

7.000 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
7

19.250 €
7 € / mp

Teren intravilan Fundulea, 2750/25, utilit&#259 ...

Central, Fundulea

La ~15km distanță

2.750 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

7 luni în urmă
1

8.500 €
7.08 € / mp

De vânzare – 2 loturi de teren &#23 ...

Nord, Fundulea

La ~15km distanță

1.200 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

180.000 €
25.71 € / mp

intravilan cu iesire la lac Fundulea

Gostilele

La ~15km distanță

7.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
1

35.000 €
35 € / mp

Teren de vanzare intravilan Manasia

Manasia

La ~20km distanță

1.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
5

17.500 €
62.50 € / mp

De vanzare - 568 mp, utilitati complete, 22 m ...

Răzvani

La ~20km distanță

545 m

568 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
6

17.500 €
35 € / mp

Loturi de casa in ansamblu rezidential la 20 mi ...

Islaz

La ~25km distanță

500 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
5

18 €
0 € / mp

PETRÂCHIOAIA-vand teren intravilan cu PUZ

Măineasca

La ~25km distanță

25.500 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

26.000 €
100 € / mp

Teren Intravilan Branesti direct proprietar.FAR ...

Brănești

La ~25km distanță

260 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

47.400 €
79 € / mp

Doua sau trei loturi de 950m2 sau 600 m2 fieca ...

Brănești

La ~25km distanță

600 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
5

131.100 €
69 € / mp

Teren de vanzare intravilan in Branesti IF

Brănești

La ~25km distanță

1.900 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

79.000 €
124.02 € / mp

Teren intravilan construibil

Brănești

La ~25km distanță

637 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
6

44.000 €
88 € / mp

LOTURI DE VANZARE IN BRANESTI - intre 500 si 27 ...

Brănești

La ~25km distanță

500 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
7

188.000 €
208.89 € / mp

Peisaj de vis pe malul lacului Pasarea Branesti ...

Brănești

La ~25km distanță

900 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
16

33.000 €
55 € / mp

600mp Branesti + 695mp Corbeanca/Ostratu. Acc ...

Brănești

La ~25km distanță

600 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
6

54.488 €
98 € / mp

Vanzare teren cu UTILITATI in Branesti langa LA ...

Brănești

La ~25km distanță

556 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
2

47.424 €
76 € / mp

Teren intravilan 624mp la preț de 600mp !!!

Vadu Anei

La ~25km distanță

624 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
2

139.500 €
75 € / mp

Vand teren intravilan intre case

Vadu Anei

La ~25km distanță

1.860 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
7

25.750 €
25.70 € / mp

Teren intravilan pozitie centrala

Căzănești

La ~30km distanță

1.002 mp teren
Construcții