Proprietăți unice: 30
Proprietari: 30
Proprietar
Comision 0%

Ieri
1

88.830 €
35 € / mp

Teren de vanzare în Belciugatele județul Călăra ...

Belciugatele

2.538 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
1

20.000 €
8.62 € / mp

Vând teren și casa demolabila

Alexandru Odobescu

2.320 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
1

25.000 €
5.92 € / mp

Proprietate

Dorobanțu

4.221 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
1

25.000 €
5.92 € / mp

Vanzare teren intravilan

Dorobanțu

4.221 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
2

390.000 €
65 € / mp

Teren vânzare, Balta Tataru

Frumușani

6.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
1

2.360.000 €
21 € / mp

DE VANZARE

Central, Fundulea

112.377 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

5 zile în urmă
6

16.000 €
32 € / mp

TEREN DE CASA

Pădurișu

500 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
7

22.200 €
23.92 € / mp

Vand Teren Intravilan Popesti Vasilati Frumusan ...

Popești

928 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
5

25.000 €
51.44 € / mp

Teren intravilan cu construcție

Podu Pitarului

486 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
7

35.000 €
38.89 € / mp

Loc de casă Fundeni (Frunzănești)

Fundeni

900 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
3

480.000 €
6 € / mp

Teren 8 ha DIRECT A2 km 55–56 | Nicolae Bălcesc ...

Nicolae Bălcescu

80.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
4

35.000 €
35 € / mp

Teren intravilan 1000 mp la șoseaua principală ...

Cuza Vodă

1.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
2

260.000 €
6.50 € / mp

Teren 4 ha, Lehliu Gara - Dor Marunt ,Gaz + cur ...

Dor Mărunt

40.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
2

49.900 €
49.90 € / mp

Teren intravilan de vânzare 1000 mp – Fundeni-F ...

Fundeni

1.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

55.000 €
25 € / mp

Teren stadal DN 4 ,investitie excelenta

Central, Budești

2.200 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

25.000 €
83.33 € / mp

Teren intravilan Oltenita- preț negociabil

Central, Oltenița

300 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

11.960 €
10 € / mp

Vand teren intravilan

Orăști

1.196 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
6

23.310 €
45 € / mp

Loturi in Cartier Rezidential

Frumușani

518 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

24.272 €
37 € / mp

TEREN INTRAVILAN POSTAVARI, FRUMUSANI

Postăvari

656 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
3

10 €
0.02 € / mp

Frumusani, teren intravilan de vanzare pentru c ...

Frumușani

500 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
4

20 €
0.04 € / mp

Frumusani, teren de vanzare intravilan, in zona ...

Frumușani

500 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
5

90.000 €
30 € / mp

Vand teren intravilan cartier Magureni, municip ...

Măgureni, Călărași

3.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
3

17.000 €
11.56 € / mp

Teren de vanzare in Ileana Calarasi

Ileana

1.470 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
2

24.000 €
24.90 € / mp

Teren Intravilan Lehliu Gara

Central, Lehliu-Gară

964 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
10

247.000 €
10 € / mp

🌟 **Paradis la Malul Lacului: Terenuri în apr ...

Sărulești

24.700 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
5

880.000 €
10 € / mp

Teren intravilan 88000 mp: PE MALUL APEI

Săndulița

88.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
7

36.000 €
37.000 €
20.76 € / mp

Teren si casa Mihai Viteazu, Calarasi

Mihai Viteazu

1.734 mp teren
Construcții
Anunț publicat de 3 agenții cu prețuri cuprinse între 36,000 € și 37.000 €
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

180.000 €
25.71 € / mp

intravilan cu iesire la lac Fundulea

Gostilele

7.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

30.000 €
500 € / mp

Teren intravilan curti constructii in apropiere ...

Central, Călărași

182 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

623.000 €
693.000 €
89 € / mp

Teren pretabil SUPERMARKET la 30 km de Bucurest ...

Central, Fundulea

7.000 mp teren
Construcții

Căutări populare

Te-ar putea interesa și:

Terenuri construcții de vânzare în Județul Călărași, direct de la proprietari

Județul Călărași oferă oportunități excelente pentru cei interesați de terenuri de construcții, având un acces facil la drumuri naționale și fiind situat aproape de București. Imoradar24.ro a analizat piața pentru tine, iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu al terenurilor de construcții este de aproximativ 25.000 euro, cu oferte ce încep de la 11.960 euro, ceea ce face această zonă accesibilă comparativ cu media națională de 84.318 euro.
  • Dimensiuni variate: Terenurile disponibile au dimensiuni cuprinse între 280 m² și 833 m².
  • Prețuri pe metru pătrat: Prețul mediu pe metru pătrat este de 24 euro, cu valori ce variază de la 1 euro/m² pentru terenuri mai puțin dezvoltate până la 250 euro/m² pentru cele din zone premium.
  • Accesibilitate: Aproximativ 82% dintre oferte sunt considerate accesibile, ceea ce le face atractive pentru investitori și dezvoltatori.
  • Disponibilitate rapidă: Terenurile rămân online în medie 29 de zile, indicând o piață activă.

Județul Călărași reprezintă o alegere excelentă pentru cei care caută terenuri de construcții la prețuri accesibile, direct de la proprietari. Ești pregătit să îți găsești terenul ideal? Explorează acum ofertele disponibile!