Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
7

2.850.000 €
35.66 € / mp

Oportunitate investitie turistica sau rezidenti ...

Cioplea, Predeal

79.915 mp teren
Construcții

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
4

94.000 €
134.29 € / mp

Teren premium 700mp Predeal - DN1 - 4 min pârti ...

Central, Predeal

La ~5km distanță

700 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
1

50.000 €
151.52 € / mp

teren de vanzare cu casa demolabila

Central, Azuga

La ~5km distanță

330 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
16

48.000 €
48 € / mp

Teren intravilan Râșnov – Glejerie 5 parcele x ...

Glăjărie, Râșnov

La ~10km distanță

1.000 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
4

1.300.000 €
86.67 € / mp

15.000 mp în Busteni DN1 pentru dezvoltator imo ...

Zamora, Bușteni

La ~10km distanță

15.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
6

21.150 €
47 € / mp

Teren de vânzare într-un ansamblu rezidențial n ...

Caragiale, Râșnov

La ~10km distanță

450 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
7

198.000 €
36 € / mp

Vand teren intravilan 5500 mp PUZ, studiu GEO, ...

Caragiale, Râșnov

La ~10km distanță

5.500 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
7

340.800 €
32 € / mp

10650 pe munte, langa Predeal cu PUZ, ridicare ...

Caragiale, Râșnov

La ~10km distanță

10.650 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
6

105.000 €
50 € / mp

Teren construibil pe munte PUZ, ridicare TOPO, ...

Caragiale, Râșnov

La ~10km distanță

2.100 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
3

99.500 €
199 € / mp

Teren 500 mp | Brașov Noua | P+2+M | Studii efe ...

Noua, Brașov

La ~15km distanță

500 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
6

157.069 €
109 € / mp

Oportunitate investiție – teren 1441 mp Râșnov ...

Florilor, Râșnov

La ~15km distanță

1.441 mp teren
Construcții
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 157,069 € și 158.000 €
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
11

197.087 €
253 € / mp

Exceptional! 779 mp teren pe Drumul de Poiana - ...

Drumul Poienii, Brașov

La ~15km distanță

779 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
5

107.380 €
70 € / mp

Ofertă! Teren Brașov 1534 mp direct la șosea oc ...

Calea București, Brașov

La ~15km distanță

1.534 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
8

2.500.000 €
250 € / mp

Teren 10000MP cu Deschidere Si Acces Din Calea ...

Calea București, Brașov

La ~15km distanță

10.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
1

48.000 €
1.50 € / mp

Pășune 32000 mp în masivul Rențea, Săcele - Bra ...

Babarunca, Săcele

La ~15km distanță

32.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

92.000 €
40 € / mp

Ten de vinzare in Sacele, ultra central, dar fo ...

Cernatu, Săcele

La ~15km distanță

2.300 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

451.600 €
80 € / mp

Teren pentru construcții Cristian

Cristian

La ~15km distanță

5.645 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
4

65.400 €
60 € / mp

Vând teren intravilan Cristian-Brașov

Cristian

La ~15km distanță

1.090 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
2

48.000 €
1.50 € / mp

Pasune 32000 mp in Masivul Rentea, Sacele-Braso ...

Gârcini, Săcele

La ~15km distanță

32.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
1

48.000 €
1.50 € / mp

Vând 32000 mp pășune în Masivul Rențea (Săcele ...

Săcele

La ~15km distanță

32.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
4

1.090.000 €
112.88 € / mp

Colaborare Joint Venture/Vanzare. DN73 Sos Cris ...

Avantgarden, Brașov

La ~15km distanță

9.650 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
10

133.485 €
165 € / mp

Teren Sinaia/Cumpatu

Cumpătu, Sinaia

La ~15km distanță

809 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
12

70.000 €

Teren intravilan construibil utilitati central ...

Gării, Brașov

La ~15km distanță

Construcții
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
16

365.040 €
45 € / mp

Vand 8112 mp teren industrial/comercial in BRA ...

Bartolomeu, Brașov

La ~15km distanță

8.112 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
6

999.680 €
880 € / mp

Teren deosebit de vânzare în Sinaia – cartier e ...

Furnica, Sinaia

La ~20km distanță

1.136 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
4

2.800.000 €
56 € / mp

TEREN DE VANZARE IN PARC INDUSTRIAL GHIMBAV OCA ...

Ghimbav Livadă, Ghimbav

La ~20km distanță

50.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
4

40.000 €
80 € / mp

Loturi premium într-o comunitate restrânsă, cu ...

Bran

La ~20km distanță

500 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
1

2.163.300 €
300 € / mp

Proprietari vindem 2.811 mp+4.400 mp pe str.Nic ...

Tractorul, Brașov

La ~20km distanță

7.211 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
3

55.000 €
27.50 € / mp

Teren de vânzare

Predeluț

La ~20km distanță

2.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
11

226.395 €
135 € / mp

Proprietar vand Teren Intravilan Sinaia 1677 mp ...

Platoul Izvor, Sinaia

La ~20km distanță

1.677 mp teren
Construcții