Proprietăți unice: 23
Proprietari: 2
Agenție

2 zile în urmă
4

396.331 €
146.41 € / mp

Teren Intravilan Cioplea Predeal

Cioplea, Predeal

2.707 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
4

94.000 €
134.29 € / mp

Teren premium 700mp Predeal - DN1 - 4 min pârti ...

Central, Predeal

700 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
12

90.000 €
99.000 €
100 € / mp

Vanzare teren 900 mp/25 ml toate utilitatile, P ...

Vlădeț - Trei Brazi, Predeal

900 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

1 lună în urmă
5

69.000 €
94.52 € / mp

Teren de vanzare Predeal Orizont

Orizont, Predeal

730 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
7

234.256 €
121 € / mp

Teren 1.936 mp în Predeal cu Autorizație de Con ...

Clăbucet, Predeal

1.936 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
9

30.000 €
30 € / mp

Teren intravilan de vânzare – Predeal | Brașov ...

Periferie, Predeal

1.000 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
5

32.000 €
56.44 € / mp

Teren Intravilan Predeal

Central, Predeal

567 mp teren
Construcții
Agenție

4 luni în urmă
5

125.000 €
126.39 € / mp

Teren intravilan de vanzare in Predeal, zona Tr ...

Vlădeț - Trei Brazi, Predeal

989 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

8 luni în urmă
19

337.365 €
85 € / mp

Teren intravilan Predeal-Strada Mihail Saulescu

Orizont, Predeal

3.969 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
7

165.000 €
47.14 € / mp

Teren intravilan 3.500 mp Cioplea - Predeal

Eroilor, Predeal

3.500 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
10

220.000 €
110 € / mp

Vand teren intravilan Predeal, Timisul de Sus i ...

Central, Predeal

2.000 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
6

120.000 €
120 € / mp

Teren Intravilan 1000MP Utilitati 3 Brazi Prede ...

Vlădeț - Trei Brazi, Predeal

1.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
7

2.850.000 €
35.66 € / mp

Oportunitate investitie turistica sau rezidenti ...

Cioplea, Predeal

79.915 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
20

358.830 €
90 € / mp

Teren Intravilan - Pretabil Investitie

Orizont, Predeal

3.987 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
1

79.500 €
77.64 € / mp

Teren zona centrala Predeal

Central, Predeal

1.024 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
8

38.000 €
44.71 € / mp

Vanzare teren 850 mp Predeal Cioplea - Belveder ...

Clăbucet, Predeal

850 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
41

720.000 €
80 € / mp

Teren Intravilan Predeal - Acces direct DN - Pr ...

Malul Ursului, Predeal

9.000 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
6

659.000 €
60.74 € / mp

Teren Cioplea Predeal

Cioplea, Predeal

10.850 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
8

195.000 €
44.83 € / mp

Teren Cioplea Predeal

Cioplea, Predeal

4.350 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
4

2.850.000 €
35.63 € / mp

Teren Intravilan 80.000mp 3 Brazi,Predeal Comis ...

Vlădeț - Trei Brazi, Predeal

80.000 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
2

350.000 €
350 € / mp

Oportunitate Investitie Vanzare/Inchiriere TERE ...

Central, Predeal

1.000 mp teren
Construcții
Dezvoltator
Comision 0%

2 luni în urmă

363.000 €
51.42 € / mp

Vand teren 7.059 mp Predeal – Str. Schior ...

Vest, Predeal

7.059 mp teren
Construcții
Dezvoltator
Comision 0%

10 luni în urmă
12

363.000 €
51.42 € / mp

Proprietar vand teren in Predeal langa Complex ...

Predeal

7.059 mp teren
Construcții

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

3 săptămâni în urmă
18

49.000 €
50 € / mp

Teren intravilan Cotul Donului,pretabil Hotel/p ...

Timișu de Sus

La ~5km distanță

980 mp teren
Construcții
Dezvoltator
Comision 0%

10 luni în urmă
20

318.750 €
25 € / mp

Teren intravilan dezvoltare turistica Hoteluri/ ...

Pârâul Rece

La ~5km distanță

12.750 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
4

59.000 €
84.29 € / mp

Teren intravilan de vanzare in Azuga

Azuga

La ~5km distanță

700 mp teren
Construcții

Agenție

Mai mult de un an
20

2.500.000 €
64.10 € / mp

De vanzare teren intravilan AZUGA

Ultracentral, Azuga

La ~5km distanță

39.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
2

1.523.000 €
99.97 € / mp

Teren deosebit-Curti Constructii Partia Soric ...

Central, Azuga

La ~5km distanță

15.234 mp teren
Construcții
Agenție

4 luni în urmă
5

685.930 €
468.500 €
366.02 € / mp

Teren de vanzare la Azuga la Partia Cazacu

Nord, Azuga

La ~5km distanță

1.874 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
1

50.000 €
151.52 € / mp

teren de vanzare cu casa demolabila

Central, Azuga

La ~5km distanță

330 mp teren
Construcții

Căutări populare

Te-ar putea interesa și:

Terenuri de vânzare în Predeal, Județul Brașov

Predeal, o stațiune montană populară din România, este cunoscută pentru peisajele sale pitorești și oportunitățile de recreere în aer liber. Această zonă atrage atât investitori, cât și dezvoltatori datorită potențialului său turistic. Imoradar24.ro a analizat piața terenurilor de construcție din Predeal, iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu al terenurilor de construcție este de aproximativ 165.000 euro, cu oferte ce încep de la 30.000 euro, până la 2.850.000 euro pentru proprietăți de mari dimensiuni.
  • Dimensiuni variate: Terenurile disponibile au o dimensiune uniformă de 1.936 m².
  • Prețuri pe metru pătrat: Prețul mediu pe metru pătrat este de 47 euro, cu valori ce variază de la 30 euro/m² până la 160 euro/m².
  • Accesibilitate: Predeal oferă un nivel de accesibilitate medie, comparativ cu prețul mediu național de 100.792 euro.
  • Disponibilitate rapidă: Terenurile rămân online în medie 71 de zile, indicând o piață activă.

Predeal reprezintă o oportunitate excelentă pentru cei interesați de investiții imobiliare în zone montane, având un potențial semnificativ pentru dezvoltări rezidențiale sau comerciale. Ești pregătit să explorezi terenurile disponibile în Predeal?