Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
11

20.000 €
19.42 € / mp

Teren de vânzare 1030m2, intravilan - Jud. Braș ...

Dumbrăvița

1.030 mp teren
Construcții

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

12.500 €
22.73 € / mp

Brasov, Rotbav, Feldioara (statiune turistica) ...

Rotbav

La ~10km distanță

550 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
5

43.495 €
51.97 € / mp

Vand teren intravilan 837 mp in BRASOV cartier ...

Stupini, Brașov

La ~15km distanță

837 mp teren
Construcții
Intravilan
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
6

1.320.000 €
22 € / mp

Oferta! Teren 60.000 mp la ieșirea Brașov - Pot ...

Stupini, Brașov

La ~15km distanță

60.000 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

32.500 €
65 € / mp

500 mp in Stupini str Bressan

Stupini, Brașov

La ~15km distanță

500 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
2

1.500.000 €
171.19 € / mp

Teren intravilan 8.762 mp – Stupini Brașov, cu ...

Stupini, Brașov

La ~15km distanță

8.762 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
4

2.800.000 €
56 € / mp

TEREN DE VANZARE IN PARC INDUSTRIAL GHIMBAV OCA ...

Ghimbav Livadă, Ghimbav

La ~15km distanță

50.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
16

365.040 €
45 € / mp

Vand 8112 mp teren industrial/comercial in BRA ...

Bartolomeu, Brașov

La ~15km distanță

8.112 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
7

22.000 €
53.66 € / mp

Teren Sanpetru Brasov

Sânpetru

La ~15km distanță

410 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
2

288.190 €
70 € / mp

Comision 0%Teren intravilan 4.117 mp – Sânpetru ...

Sânpetru

La ~15km distanță

4.117 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

18.183 €
33 € / mp

Ultimul teren intravilan Valea Măierușului | PU ...

Măieruș

La ~15km distanță

551 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
4

65.400 €
60 € / mp

Vând teren intravilan Cristian-Brașov

Cristian

La ~15km distanță

1.090 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
1

2.163.300 €
300 € / mp

Proprietari vindem 2.811 mp+4.400 mp pe str.Nic ...

Tractorul, Brașov

La ~15km distanță

7.211 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
4

1.090.000 €
112.88 € / mp

Colaborare Joint Venture/Vanzare. DN73 Sos Cris ...

Avantgarden, Brașov

La ~15km distanță

9.650 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
11

197.087 €
253 € / mp

Exceptional! 779 mp teren pe Drumul de Poiana - ...

Drumul Poienii, Brașov

La ~20km distanță

779 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
12

70.000 €

Teren intravilan construibil utilitati central ...

Gării, Brașov

La ~20km distanță

Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
6

157.069 €
109 € / mp

Oportunitate investiție – teren 1441 mp Râșnov ...

Florilor, Râșnov

La ~20km distanță

1.441 mp teren
Construcții
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 157,069 € și 158.000 €
Proprietar
Comision 0%

Azi
8

70.000 €
30.11 € / mp

Vand teren intravilan construibil asfalt utilit ...

Triaj, Brașov

La ~20km distanță

2.325 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
2

105.000 €
113.88 € / mp

Teren construibil Harman

Hărman

La ~20km distanță

922 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
3

55.000 €
110 € / mp

Teren 500mp Harman cu utilitati

Hărman

La ~20km distanță

500 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
1

91.200 €
120 € / mp

Teren intravilan 760 mp situat in zona de case ...

Hărman

La ~20km distanță

760 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
5

107.380 €
70 € / mp

Ofertă! Teren Brașov 1534 mp direct la șosea oc ...

Calea București, Brașov

La ~20km distanță

1.534 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
8

2.500.000 €
250 € / mp

Teren 10000MP cu Deschidere Si Acces Din Calea ...

Calea București, Brașov

La ~20km distanță

10.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
6

21.150 €
47 € / mp

Teren de vânzare într-un ansamblu rezidențial n ...

Caragiale, Râșnov

La ~20km distanță

450 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
7

198.000 €
36 € / mp

Vand teren intravilan 5500 mp PUZ, studiu GEO, ...

Caragiale, Râșnov

La ~20km distanță

5.500 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
7

340.800 €
32 € / mp

10650 pe munte, langa Predeal cu PUZ, ridicare ...

Caragiale, Râșnov

La ~20km distanță

10.650 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
6

105.000 €
50 € / mp

Teren construibil pe munte PUZ, ridicare TOPO, ...

Caragiale, Râșnov

La ~20km distanță

2.100 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
3

99.500 €
199 € / mp

Teren 500 mp | Brașov Noua | P+2+M | Studii efe ...

Noua, Brașov

La ~25km distanță

500 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
16

48.000 €
48 € / mp

Teren intravilan Râșnov – Glejerie 5 parcele x ...

Glăjărie, Râșnov

La ~25km distanță

1.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

38.900 €
14.99 € / mp

De vanzare teren intravilan cu deschidere la dr ...

Bogata Olteană

La ~25km distanță

2.595 mp teren
Construcții
Anunț publicat de 3 agenții cu prețuri cuprinse între 38,900 € și 42.000 €