Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
11

20.000 €
19.42 € / mp

Teren de vânzare 1030m2, intravilan - Jud. Braș ...

Dumbrăvița

1.030 mp teren
Construcții

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
9

20.000 €
19.42 € / mp

Teren de vanzare 1030m2, intravilan - Jud. Bra? ...

Vlădeni

La ~5km distanță

1.030 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
5

422.288 €
25.95 € / mp

Ferma cre?tere porcine

Crizbav

La ~5km distanță

16.275 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
8

22.000 €
51.76 € / mp

Vand teren extravilan 425mp

Exterior Vest, Codlea

La ~10km distanță

425 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

355.600 €
100 € / mp

Teren intravilan de vanzare Codlea

Central, Codlea

La ~10km distanță

3.556 mp
3.556 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă

2.000.000 €
52.03 € / mp

Teren de vanzare cu AUTORIZATIE DE CONSTRUIRE

Central, Codlea

La ~10km distanță

38.440 mp
38.440 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
7

34.900 €
38.99 € / mp

Teren intravilan 895 Mp schimb cu apartament sa ...

Nord, Codlea

La ~10km distanță

895 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
7

45.000 €
4.50 € / mp

Teren 10,000mp Codlea / DN 1

Nord, Codlea

La ~10km distanță

10.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
7

200.000 €
5 € / mp

Teren 40,000mp irigabil Codlea / DJ 112A

Nord, Codlea

La ~10km distanță

40.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

50 €
0.03 € / mp

Vand Teren Intravilan Industrial PUZ Codlea Bra ...

Codlea

La ~10km distanță

1.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
6

58.900 €
29.45 € / mp

Vand teren 2000 mp, FS 20, Halchiu Brasov, 5890 ...

Hălchiu

La ~10km distanță

2.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
3

134.750 €
1.75 € / mp

Teren parc fotovoltaic, ferma de vanzare - 77.0 ...

Hălchiu

La ~10km distanță

77.000 mp
77.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
3

89.500 €
17.90 € / mp

De vanzare teren intravilan in Halchiu, 5000 mp

Hălchiu

La ~10km distanță

5.000 mp
5.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
6

30.000 €
60 € / mp

Teren de vanzare, 500mp, acces pavat

Hălchiu

La ~10km distanță

500 mp
500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

12.500 €
22.73 € / mp

Brasov, Rotbav, Feldioara (statiune turistica) ...

Rotbav

La ~10km distanță

550 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
2

291.000 €
15 € / mp

Teren Ghimbav in apropierea aeroportului, 19.40 ...

Ghimbav

La ~10km distanță

19.400 mp teren
f.s. 64 m
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
1

400.000 €
16 € / mp

Oportunitate investițională–25.000mp teren lâng ...

Exterior Est, Ghimbav

La ~10km distanță

25.000 mp teren
Extravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

11 luni în urmă
6

127.000 €
135.97 € / mp

Teren intravilan Ghimbav

Central, Ghimbav

La ~10km distanță

934 mp teren
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
6

424.710 €
135 € / mp

Intravilan intabulat Ghimbav 3146mp proprietar

Central, Ghimbav

La ~10km distanță

3.146 mp
3.146 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
5

43.495 €
51.97 € / mp

Vand teren intravilan 837 mp in BRASOV cartier ...

Stupini, Brașov

La ~15km distanță

837 mp teren
Construcții
Intravilan
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

200.000 €
40 € / mp

Vand teren intraviran 5000 mp.Brasov=Stupini DN ...

Stupini, Brașov

La ~15km distanță

5.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
3

1.000.000 €
100 € / mp

Parcela Teren 10000m,Stupinii Noi,Strada Bresan ...

Stupini, Brașov

La ~15km distanță

10.000 mp
10.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
6

1.320.000 €
22 € / mp

Oferta! Teren 60.000 mp la ieșirea Brașov - Pot ...

Stupini, Brașov

La ~15km distanță

60.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

32.500 €
65 € / mp

500 mp in Stupini str Bressan

Stupini, Brașov

La ~15km distanță

500 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

200.000 €
40 € / mp

Vand teren intraviran Brasov

Stupini, Brașov

La ~15km distanță

5.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
2

1.500.000 €
171.19 € / mp

Teren intravilan 8.762 mp – Stupini Brașov, cu ...

Stupini, Brașov

La ~15km distanță

8.762 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
5

59.000 €
118 € / mp

Vând Teren intravilan 500 mp Ghimbav (Zona Liva ...

Ghimbav Livadă, Ghimbav

La ~15km distanță

500 mp teren
Intravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
4

2.800.000 €
56 € / mp

TEREN DE VANZARE IN PARC INDUSTRIAL GHIMBAV OCA ...

Ghimbav Livadă, Ghimbav

La ~15km distanță

50.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
4

20.000 €
2.67 € / mp

Particular 7500 mp Teren extravilan Vulcan BV

Vulcan

La ~15km distanță

7.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

37.000 €
18.50 € / mp

Vand 2000 mp Vulcan - zona cabane

Vulcan

La ~15km distanță

2.000 mp teren