Proprietăți unice: 1
Proprietari: 0
Agenție

4 zile în urmă
7

40.000 €
37.04 € / mp

Baldovinesti La 5km de Braila (laga Casa cu Stu ...

Baldovinești

1.080 mp teren
Construcții

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

7 luni în urmă
1

175.000 €
23.33 € / mp

Teren intravilan - vanzare - centura - Cazasu - ...

Cazasu

La ~5km distanță

7.500 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
2

59.000 €
59 € / mp

De vânzare teren Cazasu 1000 mp

Cazasu

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
1

200.000 €
33.93 € / mp

Teren 5895 mp, deschidere 15 m la Soseaua Princ ...

Cazasu

La ~5km distanță

5.895 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

2 luni în urmă
2

23.500 €
29.38 € / mp

Teren intravilan, 800 mp, deschidere 19 m, Caza ...

Cazasu

La ~5km distanță

800 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
1

47.500 €
5 € / mp

Teren intravilan Cazasu 9.500mp

Cazasu

La ~5km distanță

9.500 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
2

2.078.418 €
23 € / mp

Teren extravilan -Braila - Soseaua Focsani - va ...

Centură, Brăila

La ~5km distanță

90.366 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
3

47.500 €
47.50 € / mp

!!! URGENT!!! Vând teren Vidin Brăila

Vidin-Progresul, Brăila

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
1

120.000 €
124.48 € / mp

Teren LIBER zona Chercea TUG

Chercea, Brăila

La ~5km distanță

964 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
3

43.000 €
143.33 € / mp

Sos. Focsani > Com. din Paris intravilan 300 m ...

Chercea, Brăila

La ~5km distanță

300 mp teren
Construcții
Agenție

7 luni în urmă
2

37.000 €
123.33 € / mp

Teren intravilan 300mp cu casa demolabila, zona ...

Chercea, Brăila

La ~5km distanță

300 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
2

26.400 €
80 € / mp

Teren 330mp cu 12m deschidere Chercea- Bis. Sf. ...

Chercea, Brăila

La ~5km distanță

330 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
1

195.000 €
39.80 € / mp

Teren intravilan, zona Chercea, suprafata 4900m ...

Chercea, Brăila

La ~5km distanță

4.900 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
2

1.000 €
0.21 € / mp

Cladire disponibila pentru vanzare

Calea Galați, Brăila

La ~5km distanță

4.705 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

6 luni în urmă
1

584.175 €
482.790 €
18.85 € / mp

COMISION 0% OPORTUNITATE INVESTITII

Siliștea

La ~5km distanță

30.986 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

6 luni în urmă
1

215.000 €
7.56 € / mp

Teren 28.421 mp - autorizație de construcție

Siliștea

La ~5km distanță

28.421 mp teren
Construcții
Agenție

6 luni în urmă
10

750.904 €
53 € / mp

Teren intravilan 14.168 mp – pozitie excelenta ...

Brăilița, Brăila

La ~5km distanță

14.168 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
1

52.000 €
52 € / mp

Teren intravilan 1000 mp, zona Vidin, capatul l ...

Brăilița, Brăila

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
2

85.000 €
42.50 € / mp

Teren intravilan - Braila - Brailita - vanzare

Brăilița, Brăila

La ~5km distanță

2.000 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
1

35.000 €
32.000 €
87.50 € / mp

Vanzare teren constructii - Imobiliare MAXICON ...

Brăilița, Brăila

La ~5km distanță

400 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
1

265.000 €
100.80 € / mp

Teren sup 2600 mp strada Caramidari posib RATE ...

Lacu Dulce, Brăila

La ~5km distanță

2.629 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
1

45.000 €
83.18 € / mp

zona TUG center-IRMEX suprafata 541 mp cu 14m d ...

Lacu Dulce, Brăila

La ~5km distanță

541 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
1

135.000 €
61.36 € / mp

Teren zona Lacul Dulce 2200 mp

Lacu Dulce, Brăila

La ~5km distanță

2.200 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

6.174.000 €
98 € / mp

Teren de vanzare integral sau parcelat BRAILA, ...

Plantelor, Brăila

La ~5km distanță

63.000 mp teren
Construcții
Agenție

11 luni în urmă
5

94.810 €
95 € / mp

Teren 998 mp, deschidere 57,7 m, pret 95 euro m ...

Apollo, Brăila

La ~5km distanță

998 mp teren
Construcții
Agenție

8 luni în urmă
2

51.200 €
80 € / mp

Teren 640 mp, deschidere 20 m, Cartier Rezident ...

Apollo, Brăila

La ~5km distanță

640 mp teren
Construcții
Agenție

4 zile în urmă
7

43.000 €
39.81 € / mp

La 5km de Braila Teren intravilan 1080mp cu 97m ...

Apollo, Brăila

La ~5km distanță

1.080 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
5

225.000 €
32.14 € / mp

Teren intravilan 7000 mp zona Brailita- sosea P ...

Apollo, Brăila

La ~5km distanță

7.000 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă

51.900 €
100 € / mp

Teren intravilan, 519 mp, deschidere 14 m, Mine ...

Apollo, Brăila

La ~5km distanță

519 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
2

53.000 €
100 € / mp

Teren intravilan, 530 mp, deschidere 14 m, Mine ...

Apollo, Brăila

La ~5km distanță

530 mp teren
Construcții