Proprietar
Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

6.174.000 €
98 € / mp

Teren de vanzare integral sau parcelat BRAILA, ...

Plantelor, Brăila

63.000 mp teren
Construcții

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
5

686.614 €
60.50 € / mp

Braila, str.Independentei, proprietar, vand ter ...

Independenței, Brăila

La ~5km distanță

11.349 mp teren
Construcții
Agenție

6 luni în urmă
10

750.904 €
53 € / mp

Teren intravilan 14.168 mp – pozitie excelenta ...

Brăilița, Brăila

La ~5km distanță

14.168 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
1

52.000 €
52 € / mp

Teren intravilan 1000 mp, zona Vidin, capatul l ...

Brăilița, Brăila

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

Mai mult de un an
2

85.000 €
42.50 € / mp

Teren intravilan - Braila - Brailita - vanzare

Brăilița, Brăila

La ~5km distanță

2.000 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
1

35.000 €
32.000 €
87.50 € / mp

Vanzare teren constructii - Imobiliare MAXICON ...

Brăilița, Brăila

La ~5km distanță

400 mp teren
Construcții
Agenție

8 luni în urmă
4

55.000 €
25 € / mp

Teren cu casa demolabila zona Rosiori

Dorobanți, Brăila

La ~5km distanță

2.200 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
2

1.000 €
0.21 € / mp

Cladire disponibila pentru vanzare

Calea Galați, Brăila

La ~5km distanță

4.705 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
3

47.500 €
47.50 € / mp

!!! URGENT!!! Vând teren Vidin Brăila

Vidin-Progresul, Brăila

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
1

195.000 €
39.80 € / mp

Teren intravilan, zona Chercea, suprafata 4900m ...

Chercea, Brăila

La ~5km distanță

4.900 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
1

120.000 €
124.48 € / mp

Teren LIBER zona Chercea TUG

Chercea, Brăila

La ~5km distanță

964 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
3

43.000 €
143.33 € / mp

Sos. Focsani > Com. din Paris intravilan 300 m ...

Chercea, Brăila

La ~5km distanță

300 mp teren
Construcții
Agenție

7 luni în urmă
2

37.000 €
123.33 € / mp

Teren intravilan 300mp cu casa demolabila, zona ...

Chercea, Brăila

La ~5km distanță

300 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
2

26.400 €
80 € / mp

Teren 330mp cu 12m deschidere Chercea- Bis. Sf. ...

Chercea, Brăila

La ~5km distanță

330 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
5

170.000 €
13.60 € / mp

Teren 1,25 ha intravilan

Exterior Vest, Brăila

La ~5km distanță

12.500 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
1

50.000 €
181.16 € / mp

Teren zona Ultracentrala - Centrul Istoric, sup ...

Ultracentral, Brăila

La ~5km distanță

276 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
1

78.550 €
210.03 € / mp

Teren intravilan zona Lic Balcescu Suprafata 37 ...

Central, Brăila

La ~5km distanță

374 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
1

47.000 €
208.89 € / mp

Teren Ultracentral, liber, cu aviz construire d ...

Central, Brăila

La ~5km distanță

225 mp teren
Construcții
Agenție

3 săptămâni în urmă

52.000 €
236.36 € / mp

Teren zona Centrala, 220 mp, deschidere 13m, to ...

Central, Brăila

La ~5km distanță

220 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
1

60.000 €
165.29 € / mp

Ultracentral -Lic. Balcescu Teren intravilan 3 ...

Central, Brăila

La ~5km distanță

363 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
4

314.500 €
100 € / mp

Vindem teren central Braila. Comision Zero!!

Central, Brăila

La ~5km distanță

3.145 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
2

750.000 €
5 € / mp

Teren extravilan - Braila - E584 - vanzare

Exterior Vest, Brăila

La ~5km distanță

150.000 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
5

705.000 €
50 € / mp

Teren 14100mp Braila zona Apan

Est, Brăila

La ~5km distanță

14.100 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
1

59.990 €
125.77 € / mp

Teren suprafata 477mp, zona Centrala

Central, Brăila

La ~5km distanță

477 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
1

59.990 €
125.77 € / mp

- Zona Centrala - Teren suprafata 477mp.

Central, Brăila

La ~5km distanță

477 mp teren
Construcții
Agenție

4 săptămâni în urmă
4

50.000 €
273.22 € / mp

Casa demolabila - vanzare - central - Braila

Central, Brăila

La ~5km distanță

183 mp teren
Construcții
Agenție

6 luni în urmă
2

78.540 €
210 € / mp

Teren intravilan - ultracentral - Braila - vanz ...

Ultracentral, Brăila

La ~5km distanță

374 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă

51.900 €
100 € / mp

Teren intravilan, 519 mp, deschidere 14 m, Mine ...

Apollo, Brăila

La ~5km distanță

519 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
2

53.000 €
100 € / mp

Teren intravilan, 530 mp, deschidere 14 m, Mine ...

Apollo, Brăila

La ~5km distanță

530 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
5

225.000 €
32.14 € / mp

Teren intravilan 7000 mp zona Brailita- sosea P ...

Apollo, Brăila

La ~5km distanță

7.000 mp teren
Construcții