Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
3

56.000 €
66.000 €
50.91 € / mp

Teren intravilan de vânzare – Gheorghe Doja | P ...

Podgoria, Oradea

1.100 mp teren
Construcții

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
4

54.900 €
68.63 € / mp

Teren cu panorama zona Hanul Pescarilor, 0%comi ...

Podgoria, Oradea

La ~5km distanță

800 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
2

84.000 €
35.88 € / mp

RECO Teren cu panorama 2350mp Podgoria

Podgoria, Oradea

La ~5km distanță

2.341 mp teren
Agenție

9 luni în urmă
3

42.000 €
61.95 € / mp

RECO Teren intravilan, Podgoria

Podgoria, Oradea

La ~5km distanță

678 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

8 luni în urmă
5

150.000 €
65.73 € / mp

Reco Teren intravilan in Podgoria 2282mp

Podgoria, Oradea

La ~5km distanță

2.282 mp teren
Construcții
Agenție

8 luni în urmă
15

183.000 €
50.83 € / mp

RECO Teren intravilan in Oradea

Podgoria, Oradea

La ~5km distanță

3.600 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
2

110.000 €
33.85 € / mp

Teren intravilan de 3250 mp in Podgoria, de van ...

Podgoria, Oradea

La ~5km distanță

3.250 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
3

46.800 €
27.53 € / mp

Parcela teren intravilan 1700 mp strada Teleki ...

Podgoria, Oradea

La ~5km distanță

1.700 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
3

155.900 €
75.06 € / mp

TEREN INTRAVILAN 2.077 MP | DUBLU FRONT | PODGO ...

Podgoria, Oradea

La ~5km distanță

2.077 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
6

122.170 €
10 € / mp

Teren de vanzare pentru agrement , zona dealuri ...

Podgoria, Oradea

La ~5km distanță

12.217 mp teren
Construcții
Agenție

1 săptămână în urmă
5

120.000 €
120 € / mp

Teren intravilan pentru constructii de vanzare ...

Podgoria, Oradea

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
3

58.000 €
34.92 € / mp

Teren intravilan Podgoria

Podgoria, Oradea

La ~5km distanță

1.661 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
11

184.200 €
32.01 € / mp

Reco Teren intravilan 5755 mp zona Podgoria

Podgoria, Oradea

La ~5km distanță

5.755 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
10

1.286.480 €
130 € / mp

Teren de vanzare cu PUD aprobat

Calea Clujului, Oradea

La ~5km distanță

9.896 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
2

350.575 €
37 € / mp

Teren situat pe Gheorghe Doja - partial intravi ...

Dealuri Oradea, Oradea

La ~5km distanță

9.475 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
5

52.000 €
56.000 €
79.15 € / mp

Teren intravilan Oradea

Dealuri Oradea, Oradea

La ~5km distanță

657 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
5

499.000 €
128.77 € / mp

Teren 3875 mp Oradea – dublu front stradal – id ...

Dealuri Oradea, Oradea

La ~5km distanță

3.875 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
2

921.630 €
30 € / mp

Teren Intravilan Plaiului – Oportunitate Invest ...

Dealuri Oradea, Oradea

La ~5km distanță

30.721 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
2

157.500 €
45 € / mp

Teren intravilan 3500 mp, Săldăbagiu de Munte, ...

Dealuri Oradea, Oradea

La ~5km distanță

3.500 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
5

394.098 €
28.50 € / mp

Opounitate - teren cu PUZ aprobat pe soseaua B ...

Vest, Oradea

La ~5km distanță

13.828 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
4

9.300 €
715.38 € / mp

Vand Loc de parcare privat

Nufărul, Oradea

La ~5km distanță

13 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
1

51.000 €
60 € / mp

Teren 850 mp, intravilan, Oradea dealuri

Oncea, Oradea

La ~5km distanță

850 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
3

559.895 €
35 € / mp

Teren de vanzare pe Calea Borsului

Aeroport, Oradea

La ~5km distanță

15.997 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
10

64.000 €
53.33 € / mp

Teren Intravilan comuna Osorhei Bihor.

Fughiu

La ~5km distanță

1.200 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
1

392.320 €
128 € / mp

Teren in vecinatatea Era Shopping Park cu funct ...

Calea Aradului, Oradea

La ~5km distanță

3.065 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
1

1.429.920 €
120 € / mp

Parcele pentru locuinte colective cu PUZ aprob ...

Calea Aradului, Oradea

La ~5km distanță

11.916 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
11

988.410 €
141 € / mp

Teren cu constructii giratoriu Oradea(Osorhei)- ...

Oșorhei

La ~10km distanță

7.010 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
3

35.400 €
3 € / mp

Teren intravilan, zona Borsului

Borș

La ~15km distanță

11.800 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

42.300 €
7.35 € / mp

Teren de vanzare in Comuna Lazareni in suprafat ...

Lăzăreni

La ~20km distanță

5.754 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
1

21.000 €
7.24 € / mp

Teren intravilan si agricol

Lugașu de Sus

La ~30km distanță

2.900 mp teren
Construcții
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 21,000 € și 38.000 €