Proprietăți unice: 13
Proprietari: 13
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
4

9.300 €
715.38 € / mp

Vand Loc de parcare privat

Nufărul, Oradea

13 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
2

921.630 €
30 € / mp

Teren Intravilan Plaiului – Oportunitate Invest ...

Dealuri Oradea, Oradea

30.721 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
2

157.500 €
45 € / mp

Teren intravilan 3500 mp, Săldăbagiu de Munte, ...

Dealuri Oradea, Oradea

3.500 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
5

499.000 €
128.77 € / mp

Teren 3875 mp Oradea – dublu front stradal – id ...

Dealuri Oradea, Oradea

3.875 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
1

51.000 €
60 € / mp

Teren 850 mp, intravilan, Oradea dealuri

Oncea, Oradea

850 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
10

1.286.480 €
130 € / mp

Teren de vanzare cu PUD aprobat

Calea Clujului, Oradea

9.896 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
2

350.575 €
37 € / mp

Teren situat pe Gheorghe Doja - partial intravi ...

Dealuri Oradea, Oradea

9.475 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
1

1.429.920 €
120 € / mp

Parcele pentru locuinte colective cu PUZ aprob ...

Calea Aradului, Oradea

11.916 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
3

56.000 €
66.000 €
50.91 € / mp

Teren intravilan de vânzare – Gheorghe Doja | P ...

Podgoria, Oradea

1.100 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
3

559.895 €
35 € / mp

Teren de vanzare pe Calea Borsului

Aeroport, Oradea

15.997 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

5 luni în urmă
1

392.320 €
128 € / mp

Teren in vecinatatea Era Shopping Park cu funct ...

Calea Aradului, Oradea

3.065 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
5

52.000 €
56.000 €
79.15 € / mp

Teren intravilan Oradea

Dealuri Oradea, Oradea

657 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
5

394.098 €
28.50 € / mp

Opounitate - teren cu PUZ aprobat pe soseaua B ...

Vest, Oradea

13.828 mp teren
Construcții

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
1

172.040 €
85 € / mp

Teren intravilan pentru hala langa Mega Image, ...

Nord-Vest, Oradea

La ~5km distanță

2.024 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
1

559.895 €
35 € / mp

Teren industrial de vanzare, Calea Borsului, Or ...

Periferie, Oradea

La ~5km distanță

15.997 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
1

1.040.600 €
520.30 € / mp

Proiect autorizat pentru constructie bloc ,32 a ...

Central, Oradea

La ~5km distanță

2.000 mp teren
Construcții

Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
1

245.735 €
85 € / mp

Teren industrial si servicii de vanzare, Calea ...

Central, Oradea

La ~5km distanță

2.891 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
1

497.000 €
35 € / mp

Teren industrial de vanzare, Calea Borsului, Or ...

Exterior Vest, Oradea

La ~5km distanță

14.200 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

7 luni în urmă
2

76.860 €
140 € / mp

Parcele de vanzare pentru servicii si comert, C ...

Vest, Oradea

La ~5km distanță

549 mp teren
Construcții
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 76,860 € și 95.200 €
Agenție
Comision 0%

11 luni în urmă
3

1.762.650 €
75 € / mp

Teren intravilan industrial 23000 mp pe Borșulu ...

Vest, Oradea

La ~5km distanță

23.502 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
2

396.631 €
78.65 € / mp

Teren industrial de vanzare, Calea Borsului, Or ...

Exterior Est, Oradea

La ~5km distanță

5.043 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
13

171.500 €
178.000 €
114.72 € / mp

RECO Teren intravilan in Oradea zona dealuri cu ...

Central, Oradea

La ~5km distanță

685 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
2

253.250 €
125 € / mp

Teren industrial de vanzare zonă Ogorului, Orad ...

Sud, Oradea

La ~5km distanță

2.026 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
3

159.000 €
87.27 € / mp

Teren Comercial 1.822 mp | DJ797 Santandrei-Ora ...

Exterior Vest, Oradea

La ~5km distanță

1.822 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
1

99.000 €
46.24 € / mp

Teren industrial de vanzare, Parc industrial Bo ...

Exterior Sud, Oradea

La ~5km distanță

2.141 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
7

150.000 €
19.48 € / mp

Teren intravilan Calea Borsului

Exterior Vest, Oradea

La ~5km distanță

7.700 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
10

64.000 €
53.33 € / mp

Teren Intravilan comuna Osorhei Bihor.

Fughiu

La ~10km distanță

1.200 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
3

35.400 €
3 € / mp

Teren intravilan, zona Borsului

Borș

La ~10km distanță

11.800 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
11

988.410 €
141 € / mp

Teren cu constructii giratoriu Oradea(Osorhei)- ...

Oșorhei

La ~10km distanță

7.010 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

42.300 €
7.35 € / mp

Teren de vanzare in Comuna Lazareni in suprafat ...

Lăzăreni

La ~25km distanță

5.754 mp teren
Construcții

Terenuri de construcții de vânzare în Oradea, Județul Bihor

Oradea, un oraș vibrant din vestul României, este cunoscut pentru arhitectura sa impresionantă și pentru accesibilitatea la facilități moderne. Imoradar24.ro a analizat piața terenurilor de construcții disponibile direct de la proprietari, iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu al terenurilor de construcții este de aproximativ 394.000 euro, cu oferte care încep de la 56.000 euro, ceea ce indică o piață de înaltă calitate.
  • Prețuri maxime: Cele mai scumpe terenuri ajung până la 1.429.920 euro, reflectând potențialul de dezvoltare al zonei.
  • Prețuri pe metru pătrat: Prețul mediu pe metru pătrat este de 78 euro, cu valori variind între 29 euro/m² și 130 euro/m², ceea ce oferă opțiuni pentru diferite bugete.
  • Disponibilitate: Terenurile sunt listate în medie timp de 91 de zile, ceea ce sugerează o piață activă.

Oradea reprezintă o oportunitate excelentă pentru cei interesați de investiții în terenuri de construcții, având un mix de prețuri și locații atractive. Ești pregătit să explorezi opțiunile disponibile? Nu rata cele mai recente oferte!