Proprietăți unice: 3
Proprietari: 0
Agenție
Comision 0%

4 luni în urmă
3

49.900 €
97.46 € / mp

RECO Teren intravilan Tineretului

Orașul Nou, Oradea

512 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
5

884.000 €
80 € / mp

7 parcele teren intravilan , zona Lacuri Oradea

Orașul Nou, Oradea

11.050 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
3

699.000 €
132.01 € / mp

RECO , teren cu PUZ 4 blocuri, Oradea

Orașul Nou, Oradea

5.295 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție
Comision 0%

4 luni în urmă
7

871.139 €
719.950 €
497.79 € / mp

Teren intravilan de vanzare,locuinte colective ...

Iosia, Oradea

La ~5km distanță

1.750 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
3

248.800 €
243.44 € / mp

Teren intravilan 1022 mp – Ioșia | Zonă liniști ...

Iosia, Oradea

La ~5km distanță

1.022 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
1

2.590.000 €
356.36 € / mp

Teren intravilan 7200 mp pentru dezvoltare imob ...

Iosia, Oradea

La ~5km distanță

7.268 mp teren
Construcții

Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
1

229.000 €
224.07 € / mp

Teren de 1022mp de vanzare,Onestilor,Iosia,Orad ...

Iosia, Oradea

La ~5km distanță

1.022 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
1

1.650.000 €
1,367.03 € / mp

Teren de vanzare pentru constructie bloc, 11 et ...

Decebal, Oradea

La ~5km distanță

1.207 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
6

350.000 €
600.34 € / mp

Teren cu doua case si cu PUZ pentru Bloc, zona ...

Centru Civic, Oradea

La ~5km distanță

583 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
4

467.900 €
828.14 € / mp

Teren intravilan pentru DEZVOLTATORI

Centru Civic, Oradea

La ~5km distanță

565 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 săptămână în urmă
2

155.000 €
299.81 € / mp

Teren intravilan de vanzare in Oradea, Cantemir

Cantemir, Oradea

La ~5km distanță

517 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
7

187.980 €
60 € / mp

Vanzare Teren intravilan 3133 mp strada Sofiei, ...

Cantemir, Oradea

La ~5km distanță

3.133 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
2

249.500 €
1,782.14 € / mp

Teren cu constructie de demolat, Cantemir,Orade ...

Cantemir, Oradea

La ~5km distanță

523 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
10

91.920 €
120 € / mp

Teren intravilan de vanzare pe strada Soarelui, ...

Spitalul Județean, Oradea

La ~5km distanță

766 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
6

145.500 €
129.500 €
149.23 € / mp

Reco Teren intravilan zona exclusivista Gheorge ...

Spitalul Județean, Oradea

La ~5km distanță

975 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
1

650.000 €
575.73 € / mp

Teren pentru constructie blocuri, central, Orad ...

Cetății, Oradea

La ~5km distanță

1.129 mp teren
Construcții
Agenție

11 luni în urmă
11

4.000.000 €
320 € / mp

Teren 12000 mp de vanzare langa Cetatea Oradea ...

Cetății, Oradea

La ~5km distanță

12.500 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
2

697.550 €
70 € / mp

Teren intravilan de vanzare in Oradea, 9965 mp, ...

Centura, Oradea

La ~5km distanță

9.965 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
5

4.356.000 €
145.20 € / mp

Oradea, Calea Santandrei, vand teren 30.000 mp

Centura, Oradea

La ~5km distanță

30.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
3

112.735 €
93.170 €
46.57 € / mp

Teren industrial de vanzare in Oradea, Parc Ind ...

Centura, Oradea

La ~5km distanță

2.421 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
6

7.500.000 €
131.10 € / mp

Teren intravilan 5,7 ha cu panouri fotovoltaice ...

Centura, Oradea

La ~5km distanță

57.210 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
1

59.160 €
66.000 €
85 € / mp

Parcela de teren intravilan, de vanzare, Oncea, ...

Rogerius, Oradea

La ~5km distanță

696 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
4

9.300 €
715.38 € / mp

Vand Loc de parcare privat

Nufărul, Oradea

La ~5km distanță

13 mp teren
Construcții
Agenție

3 săptămâni în urmă
5

270.000 €
60 € / mp

Teren extravilan 4500 MP, cu PUZ, Grigorescu , ...

Nufărul, Oradea

La ~5km distanță

4.500 mp teren
Construcții
Agenție

8 luni în urmă
5

135.000 €
251.87 € / mp

RECO, Teren Intravilan, Nufarul

Nufărul, Oradea

La ~5km distanță

536 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
1

52.635 €
139.62 € / mp

Parcele de teren de vanzare,zona Nufarul,Oradea

Nufărul, Oradea

La ~5km distanță

377 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
2

69.500 €
139 € / mp

Parcela de 500 mp de vanzare, Grigorescu,Oradea

Nufărul, Oradea

La ~5km distanță

500 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
2

128.500 €
98.85 € / mp

Teren intravilan de vanzare în Oradea, functiun ...

Nufărul, Oradea

La ~5km distanță

1.300 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
1

320.000 €
111.34 € / mp

Teren intravilan mixt de vanzare zona Ogorului, ...

Nufărul, Oradea

La ~5km distanță

2.874 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
2

159.500 €
49.08 € / mp

„Teren intravilan 3250 mp Grigorescu 1 – Front ...

Nufărul, Oradea

La ~5km distanță

3.250 mp teren
Construcții