Proprietăți unice: 9
Proprietari: 0
Agenție

1 lună în urmă
13

171.500 €
178.000 €
114.72 € / mp

RECO Teren intravilan in Oradea zona dealuri cu ...

Central, Oradea

685 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
3

75.000 €
150 € / mp

Parcela de teren intravilan, Cartier Grigorescu ...

Central, Oradea

500 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
1

245.735 €
85 € / mp

Teren industrial si servicii de vanzare, Calea ...

Central, Oradea

2.891 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
1

284.520 €
120 € / mp

Parcele de teren pentru constructie blocuri, zo ...

Central, Oradea

2.371 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
1

5.040.000 €
120 € / mp

Teren 42000 mp,dezvoltare rezidențial și comerc ...

Central, Oradea

42.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

6 luni în urmă
9

49.500 €
42.56 € / mp

Teren intravilan 1,163mp de vânzare în Săldabag ...

Central, Oradea

1.163 mp teren
Construcții
Agenție

6 luni în urmă
1

210.000 €
219.44 € / mp

Vânzare teren cu constructii demolabil&#2 ...

Central, Oradea

957 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
4

580.000 €
271.41 € / mp

De vânzare Teren intravilan 2,137mp Strada Nojo ...

Central, Oradea

2.137 mp teren
Construcții
Agenție

11 luni în urmă
8

700.000 €
179.44 € / mp

EXCLUSIVITATE – Teren de vanzare – ...

Central, Oradea

3.901 mp teren
Construcții

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție
Comision 0%

11 luni în urmă
5

29.000 €
38.67 € / mp

Teren intravilan | Dublu Front | 750mp | Cheriu

Exterior Est, Oradea

La ~5km distanță

750 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
7

3.944.000 €
59.00 € / mp

Teren industrial de vanzare cu dublu front, Par ...

Vest, Oradea

La ~5km distanță

66.853 mp teren
Construcții
Agenție

11 luni în urmă
1

1.545.000 €
77.85 € / mp

RECO teren intravilan in zona industriala

Vest, Oradea

La ~5km distanță

19.845 mp teren

Agenție

9 luni în urmă
4

225.000 €
68.22 € / mp

Teren intravilan pentru constructii de vanzare ...

Exterior Nord, Oradea

La ~5km distanță

3.298 mp teren
Construcții
Agenție

8 luni în urmă
18

68.000 €
32.38 € / mp

RECO Teren intravilan zona Borsului

Vest, Oradea

La ~5km distanță

2.100 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
5

1.545.000 €
71.86 € / mp

RECO Imobiliare teren intravilan langa Solay

Est, Oradea

La ~5km distanță

21.500 mp teren
Agenție
Comision 0%

6 luni în urmă
2

1.078.950 €
75 € / mp

Teren de vanzare, dublu front stradal, Parcul I ...

Vest, Oradea

La ~5km distanță

14.386 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

7 luni în urmă
3

120.000 €
0.24 € / mp

Proiect fotovoltaic, 54.945 MWp, RTB, vestul R ...

Exterior Vest, Oradea

La ~5km distanță

500.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
1

162.000 €
60 € / mp

Teren intravilan de vanzare, Oradea, Bihor

Nord-Vest, Oradea

La ~5km distanță

2.700 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
1

44.590 €
35 € / mp

Teren intravilan de vanzare in Oradea, zona Ogo ...

Vest, Oradea

La ~5km distanță

1.274 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
2

217.980 €
35 € / mp

Teren intravilan de vanzare in Oradea, zona Ogo ...

Nord, Oradea

La ~5km distanță

6.228 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

11 luni în urmă
3

1.762.650 €
75 € / mp

Teren intravilan industrial 23000 mp pe Borșulu ...

Vest, Oradea

La ~5km distanță

23.502 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
2

396.631 €
78.65 € / mp

Teren industrial de vanzare, Calea Borsului, Or ...

Exterior Est, Oradea

La ~5km distanță

5.043 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

7 luni în urmă
2

76.860 €
140 € / mp

Parcele de vanzare pentru servicii si comert, C ...

Vest, Oradea

La ~5km distanță

549 mp teren
Construcții
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 76,860 € și 95.200 €
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
1

497.000 €
35 € / mp

Teren industrial de vanzare, Calea Borsului, Or ...

Exterior Vest, Oradea

La ~5km distanță

14.200 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
3

159.000 €
87.27 € / mp

Teren Comercial 1.822 mp | DJ797 Santandrei-Ora ...

Exterior Vest, Oradea

La ~5km distanță

1.822 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
7

150.000 €
19.48 € / mp

Teren intravilan Calea Borsului

Exterior Vest, Oradea

La ~5km distanță

7.700 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
2

253.250 €
125 € / mp

Teren industrial de vanzare zonă Ogorului, Orad ...

Sud, Oradea

La ~5km distanță

2.026 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
1

172.040 €
85 € / mp

Teren intravilan pentru hala langa Mega Image, ...

Nord-Vest, Oradea

La ~5km distanță

2.024 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
1

559.895 €
35 € / mp

Teren industrial de vanzare, Calea Borsului, Or ...

Periferie, Oradea

La ~5km distanță

15.997 mp teren
Construcții
Dezvoltator
Comision 0%

4 luni în urmă
1

1.862.000 €
88.63 € / mp

Teren de vanzare Oradea

Sud-Est, Oradea

La ~5km distanță

21.009 mp teren
Construcții

Căutări populare

Te-ar putea interesa și:

Terenuri de vânzare în centrul Oradea

Centrul Oradea este o zonă vibrantă, cunoscută pentru arhitectura sa istorică și accesibilitatea la diverse facilități, inclusiv magazine, restaurante și instituții culturale. Imoradar24.ro a analizat piața terenurilor de construcții din această zonă, iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu al terenurilor de construcții este de aproximativ 245.000 euro, cu oferte ce încep de la 49.500 euro, ceea ce reflectă un nivel de accesibilitate ridicat comparativ cu media națională de 100.792 euro.
  • Dimensiuni variate: Terenurile disponibile au o dimensiune uniformă de 1.495 m², oferind oportunități ample pentru dezvoltări rezidențiale sau comerciale.
  • Prețuri pe metru pătrat: Prețul pe metru pătrat variază între 43 euro și 430 euro, cu un preț mediu de 120 euro/m².
  • Disponibilitate rapidă: Terenurile rămân online în medie 84 de zile, indicând o piață activă.
  • Împrejurimi: Zona centrală a Oradei beneficiază de o infrastructură bine dezvoltată și de o comunitate dinamică, ceea ce o face atractivă pentru investitori.

Centrul Oradea reprezintă o oportunitate excelentă pentru cei interesați de investiții în terenuri de construcții, având un potențial ridicat de dezvoltare. Ești pregătit să explorezi opțiunile disponibile?