Proprietăți unice: 2
Proprietari: 0
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
1

230.000 €
99.18 € / mp

Teren intravilan 2300 mp, Calea Clujului, Orade ...

Seleuș, Oradea

2.319 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
3

340.000 €
40 € / mp

Teren cu imobil de vanzare, zona Metro, Oradea, ...

Seleuș, Oradea

8.500 mp teren
Construcții

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

Mai mult de un an
11

4.000.000 €
320 € / mp

Teren 12000 mp de vanzare langa Cetatea Oradea ...

Cetății, Oradea

La ~5km distanță

12.500 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
1

650.000 €
575.73 € / mp

Teren pentru constructie blocuri, central, Orad ...

Cetății, Oradea

La ~5km distanță

1.129 mp teren
Construcții
Dezvoltator
Comision 0%

10 luni în urmă
1

3.993.000 €
133.10 € / mp

Teren de vanzare Oradea

Calea Clujului, Oradea

La ~5km distanță

30.000 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
1

117.000 €
45 € / mp

Teren intravilan 2600 mp de vanzare in Oradea, ...

Calea Clujului, Oradea

La ~5km distanță

2.600 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
10

1.286.480 €
130 € / mp

Teren de vanzare cu PUD aprobat

Calea Clujului, Oradea

La ~5km distanță

9.896 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
1

1.287.000 €
130 € / mp

Teren de vanzare cu vizibilitate pentru showroo ...

Calea Clujului, Oradea

La ~5km distanță

9.900 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
4

343.000 €
49 € / mp

Teren de 7.000 de mp, Calea Clujului, zona show ...

Calea Clujului, Oradea

La ~5km distanță

7.000 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
4

474.368 €
206.25 € / mp

De vânzare teren intravilan, 2300 mp Calea Clu ...

Calea Clujului, Oradea

La ~5km distanță

2.300 mp teren
Construcții
Agenție

1 săptămână în urmă
3

74.800 €
249.33 € / mp

Teren intravilan de vânzare, 300 mp, zona Calea ...

Calea Clujului, Oradea

La ~5km distanță

300 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
7

39.000 €
78 € / mp

RECO Teren intravilan pentru loc de casa Oradea

Calea Clujului, Oradea

La ~5km distanță

415 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
9

130.000 €
59.09 € / mp

Teren 2200 mp cu utilitati,strada Radautilor, l ...

Calea Clujului, Oradea

La ~5km distanță

2.200 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
10

91.920 €
120 € / mp

Teren intravilan de vanzare pe strada Soarelui, ...

Spitalul Județean, Oradea

La ~5km distanță

766 mp teren
Construcții
Agenție

11 luni în urmă
6

145.500 €
129.500 €
149.23 € / mp

Reco Teren intravilan zona exclusivista Gheorge ...

Spitalul Județean, Oradea

La ~5km distanță

975 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
2

159.500 €
49.08 € / mp

„Teren intravilan 3250 mp Grigorescu 1 – Front ...

Nufărul, Oradea

La ~5km distanță

3.250 mp teren
Construcții
Anunț publicat de 3 agenții cu prețuri cuprinse între 159,500 € și 201.900 €
Agenție

8 luni în urmă
5

135.000 €
251.87 € / mp

RECO, Teren Intravilan, Nufarul

Nufărul, Oradea

La ~5km distanță

536 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
1

52.635 €
139.62 € / mp

Parcele de teren de vanzare,zona Nufarul,Oradea

Nufărul, Oradea

La ~5km distanță

377 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
2

69.500 €
139 € / mp

Parcela de 500 mp de vanzare, Grigorescu,Oradea

Nufărul, Oradea

La ~5km distanță

500 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
5

270.000 €
60 € / mp

Teren extravilan 4500 MP, cu PUZ, Grigorescu , ...

Nufărul, Oradea

La ~5km distanță

4.500 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
2

128.500 €
98.85 € / mp

Teren intravilan de vanzare în Oradea, functiun ...

Nufărul, Oradea

La ~5km distanță

1.300 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
1

320.000 €
111.34 € / mp

Teren intravilan mixt de vanzare zona Ogorului, ...

Nufărul, Oradea

La ~5km distanță

2.874 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
4

9.300 €
715.38 € / mp

Vand Loc de parcare privat

Nufărul, Oradea

La ~5km distanță

13 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
8

99.900 €
31.35 € / mp

Teren 3187 mp intravilan de vânzare Oradea Nufa ...

Nufărul, Oradea

La ~5km distanță

3.187 mp teren
Construcții
Agenție

8 luni în urmă
4

43.500 €
73.23 € / mp

RECO Teren intravilan, Podgoria

Podgoria, Oradea

La ~5km distanță

594 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
3

42.000 €
61.95 € / mp

RECO Teren intravilan, Podgoria

Podgoria, Oradea

La ~5km distanță

678 mp teren
Construcții
Agenție

8 luni în urmă
5

150.000 €
65.73 € / mp

Reco Teren intravilan in Podgoria 2282mp

Podgoria, Oradea

La ~5km distanță

2.282 mp teren
Construcții
Agenție

8 luni în urmă
15

183.000 €
50.83 € / mp

RECO Teren intravilan in Oradea

Podgoria, Oradea

La ~5km distanță

3.600 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
6

122.170 €
10 € / mp

Teren de vanzare pentru agrement , zona dealuri ...

Podgoria, Oradea

La ~5km distanță

12.217 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
2

110.000 €
33.85 € / mp

Teren intravilan de 3250 mp in Podgoria, de van ...

Podgoria, Oradea

La ~5km distanță

3.250 mp teren
Construcții