Proprietăți unice: 3
Proprietari: 0
Agenție
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
2

550.000 €
15.41 € / mp

Teren langa padure de 3,5 ha cu proiect pentru ...

Gepiu

35.693 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
1

500.000 €
25 € / mp

Teren de servicii de vanzare pe DN79/E671, Biho ...

Gepiu

20.000 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
3

15.500 €
29.25 € / mp

RECO Teren de vanzare Gepiu

Gepiu

530 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
11

22.000 €
12.44 € / mp

Teren intravilan de vanzare, Bihor

Bicaci

La ~5km distanță

1.769 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
8

42.500 €
11.26 € / mp

De vânzare teren intravilan, 3,775 mp, Cefa

Cefa

La ~5km distanță

3.775 mp teren
Construcții
Agenție

6 luni în urmă
5

48.990 €
7.08 € / mp

RECO teren intravilan Cefa cu proiect casa

Cefa

La ~5km distanță

6.921 mp teren
Construcții

Agenție

3 săptămâni în urmă
3

229.000 €
15.61 € / mp

Vânzare 14.669 MP, Intravilan- Teren Fotba ...

Cefa

La ~5km distanță

14.669 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
2

119.000 €
20.68 € / mp

RECO Teren intravilan 5755 mp -zona rezidentia ...

Leș

La ~5km distanță

5.755 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
1

99.900 €
15.98 € / mp

RECO Teren intravilan comercial 6252 mp in Les- ...

Leș

La ~5km distanță

6.252 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
6

19.500 €
39 € / mp

RECO Parcele teren intravilan Les

Leș

La ~5km distanță

500 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
2

380.978 €
26 € / mp

Teren 14600 mp situat in zona industriala Les, ...

Leș

La ~5km distanță

14.653 mp teren
Construcții
Agenție

6 luni în urmă
3

15.000 €
30 € / mp

TEREN INTRE LES SI PAUSA

Leș

La ~5km distanță

500 mp teren
Construcții
Agenție

6 luni în urmă
4

193.188 €
17.63 € / mp

TEREN INTRAVILAN | DE VANZARE | LES

Leș

La ~5km distanță

10.957 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
6

273.750 €
30 € / mp

Teren intravilan de vanzare cu PUZ aprobat, cu ...

Leș

La ~5km distanță

9.125 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
5

121.500 €
136.728 €
23.99 € / mp

Teren intravilan pentru dezvoltare imobiliara, ...

Leș

La ~5km distanță

5.064 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
4

16.500 €
33 € / mp

Teren intravilan construibil, suprafață 500 mp, ...

Leș

La ~5km distanță

500 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
3

33.000 €
33 € / mp

Teren intravilan construibil, suprafață 1000 mp ...

Leș

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
6

128.000 €
19.47 € / mp

De vânzare teren intravilan, 6574 mp în Leș

Leș

La ~5km distanță

6.574 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
10

25.500 €
9.44 € / mp

Teren intravilan pentru investiție

Miersig

La ~5km distanță

2.700 mp teren
Construcții
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 25,500 € și 25.800 €
Agenție

5 luni în urmă
12

51.500 €
8.54 € / mp

RECO, Teren intravilan, loc de casa in Pausa, N ...

Păușa

La ~5km distanță

6.032 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
1

10.500 €
16.41 € / mp

RECO parcele teren Sannicolaul Roman

Sânnicolau Român

La ~10km distanță

640 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
3

76.665 €
15 € / mp

Teren intravilan de vanzare cu livada la 30km d ...

Sânnicolau Român

La ~10km distanță

5.111 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
4

87.000 €
17.02 € / mp

Teren de vanzare Sannicolau Roman

Sânnicolau Român

La ~10km distanță

5.111 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
3

20.000 €
11.37 € / mp

Teren Intravilan, 1759 mp de vânzare, Sânnicola ...

Sânnicolau Român

La ~10km distanță

1.759 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
2

116.559 €
27 € / mp

Teren intravilan de 4317 mp de vanzare,langa No ...

Chișirid

La ~10km distanță

4.317 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
2

43.170 €
30 € / mp

Teren intravilan de vanzare la 3 minute de Nojo ...

Chișirid

La ~10km distanță

1.439 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
2

24.330 €
5 € / mp

De vanzare teren intravilan Sititelec, Husasau ...

Sititelec

La ~10km distanță

4.866 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
1

24.000 €
6 € / mp

Teren intravilan de vanzare la 25 minute de Ora ...

Sititelec

La ~10km distanță

4.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
2

69.000 €
12.99 € / mp

Teren intravilan de 5000 mp in Roit, Bihor

Roit

La ~10km distanță

5.312 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
10

38.500 €
32.08 € / mp

RECO Teren intravilan 1200mp -Livada de Bihor

Livada de Bihor

La ~10km distanță

1.200 mp teren
Construcții