Proprietăți unice: 4
Proprietari: 0
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
1

155.012 €
40.19 € / mp

Teren intravilan, in apropierea Fabricii Nokian ...

Rontău

3.857 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
1

155.000 €
40.19 € / mp

Teren cu intravilan, de vanzare, Rontau, Sanmar ...

Rontău

3.857 mp teren
Construcții
Agenție

6 luni în urmă
7

26.000 €
45.69 € / mp

RECO Teren intravilan in Rontau

Rontău

569 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
9

42.000 €
51.72 € / mp

Parcela casă, 812 mp, Rontău. 42 000 E. Comisio ...

Rontău

812 mp teren
Construcții

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
4

119.595 €
35 € / mp

Teren de vanzare la 30 de metri de centura Osor ...

Cheriu

La ~5km distanță

3.417 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
1

40.000 €
26.67 € / mp

Teren de vanzare la 10 minute de Oradea, Cheriu ...

Cheriu

La ~5km distanță

1.500 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
3

450.000 €
21.07 € / mp

Teren intravilan pentru constructii de vanzare ...

Cheriu

La ~5km distanță

21.354 mp teren
Construcții

Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
4

24.000 €
48 € / mp

Teren intravilan de vanzare, Cheriu, Bihor

Cheriu

La ~5km distanță

500 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
14

124.900 €
52.61 € / mp

De vanzare teren 2374mp Cheriu langa Solay Even ...

Cheriu

La ~5km distanță

2.374 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
2

90.000 €
45 € / mp

Teren intravilan de vanzare in Oradea, 2000 mp ...

Tokai, Oradea

La ~5km distanță

2.000 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
4

125.000 €
18.01 € / mp

Teren de vânzare în Alparea 6942mp pa ...

Alparea

La ~5km distanță

6.942 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
4

104.000 €
15.41 € / mp

Teren intravilan de vanzare, la 1 minut de cent ...

Alparea

La ~5km distanță

6.751 mp teren
Construcții
Agenție

5 luni în urmă
2

55.000 €
7.14 € / mp

RECO Teren intravilan, Alparea

Alparea

La ~5km distanță

7.700 mp teren
Construcții
Agenție

2 săptămâni în urmă
3

85.000 €
22.37 € / mp

Teren intravilan 3800 mp Alparea lângă pădure

Alparea

La ~5km distanță

3.800 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
6

75.000 €
42.13 € / mp

RECO Teren in Sanmartin 1780mp

Sânmartin

La ~5km distanță

1.780 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
3

176.715 €
85 € / mp

Teren intravilan, dublu front stradal, Sanmarti ...

Sânmartin

La ~5km distanță

2.079 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
3

157.300 €
65 € / mp

Teren intravilan de vanzare, zona Beverly Hills ...

Sânmartin

La ~5km distanță

2.420 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
3

276.835 €
65 € / mp

Teren ideal pentru parcelare și construcții cas ...

Sânmartin

La ~5km distanță

4.259 mp teren
Construcții
Agenție

7 luni în urmă
8

48.000 €
98.97 € / mp

RECO Teren intravilan Sanmartin

Sânmartin

La ~5km distanță

485 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
2

33.750 €
75 € / mp

Teren de 450 mp, de vanzare,Sanmartin,Oradea

Sânmartin

La ~5km distanță

450 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
2

85.275 €
75 € / mp

Teren de 1137mp, de vanzare, Sanmartin, Oradea

Sânmartin

La ~5km distanță

1.137 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
2

60.923 €
114.95 € / mp

Parcele de teren intravilan de vanzare,Sanmarti ...

Sânmartin

La ~5km distanță

530 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
1

184.000 €
92 € / mp

Teren intravilan 2000 mp, Sanmartin, Bihor

Sânmartin

La ~5km distanță

2.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
1

39.900 €
79.48 € / mp

Teren intravilan de vânzare în Cihei, comuna S ...

Sânmartin

La ~5km distanță

502 mp teren
Construcții
Agenție

4 luni în urmă
12

98.000 €
125.16 € / mp

RECO Teren intavilan in Sanmartin Zona Mixta, a ...

Sânmartin

La ~5km distanță

783 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
1

376.195 €
66.08 € / mp

Teren intravilan si extravilan de vanzare in Sa ...

Sânmartin

La ~5km distanță

5.693 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
3

51.525 €
75 € / mp

Parcela de 687 mp de vanzare, Sanmartin,Oradea

Sânmartin

La ~5km distanță

687 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
1

78.900 €
118.65 € / mp

Teren Intravilan, Sânmartin, 665mp

Sânmartin

La ~5km distanță

665 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
1

54.700 €
109.40 € / mp

Teren Intravilan, Sânmartin, 500mp, 32ml deschi ...

Sânmartin

La ~5km distanță

500 mp teren
Construcții
Bancă

9 luni în urmă

61.000 €
61,000.00 € / mp

Teren Construcții intravilan în Sânmartin

Sânmartin

La ~5km distanță

1 mp teren
Construcții